Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Több év megcsalásban lehetett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több év megcsalásban lehetett már érzelem?

Figyelt kérdés

Rájöttem, hogy a barátom megcsal, 4 éve vagyunk együtt, de rájöttem, hogy ezzel a nővel 3 éve tartja a kapcsolatot. Viszont 1 éve találkoztak csak, azóta szexelnek...



Visszaolvastam az üzeneteiket, láttam hányszor akarta a nő befejezni, hányszor vesztek össze, de barátom mindig elérte, hogy folytassák. Ebből gondoltam hogy benne kialakult ezidő alatt valamiféle érzelem.


Tavaly november óta köztünk nincs szex, ő 2 helyen dolgozik, ebből igaz csak az egyik főállás, a másik saját vállalkozása. Persze tudom ez is időigényes, stb... Nemrég kérdeztem, hogy miért nem ér hozzám, rákérdeztem, van e valakije...de mindig betudta ennek, hogy fáradt, egész nap rohan, nincs ideje semmire.



Hatalmasat csalódtam benne, egy ideje éreztem hogy valami nem klappol, épp ezért egy óvatlan pillanatban amikor csak lehajtotta a laptopját, beléptem a facebookjába.. Sosem turkáltam a holmijai között, a telefonjába sem néztem bele, de volt egy megérzésem hogy most vagy soha... És nem tévedtem.



Jól gondolom, hogy felőle lehetnek érzések a másik nő felé? Olyanokat irt neki, hogy "nem mondanék le rólad"


Nem pont szerelemre gondolok, de valamiféle kötődés..?


Ennél nyomorultabb érzés nem sok van. :(

Sokat veszekedtünk, aláírom, rengetegszer békültünk már ki, költöztem el, aztán vissza.. Az évek alatt sokmindent megéltünk..


Én 23N, a párom 29F


2018. febr. 1. 15:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondolom igen, van érzelem, ha évekig tart a dolog. Főleg ha azt nézem, amit írt: "nem mondanék le rólad". Rólad viszont már akkor lemondott, amikor belement ebbe az egészbe.

Kitartást neked!

2018. febr. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ideje végleg elköltözni tőle. Nem is tudom, hogy fogadtad ilyen rohadt nyugodtan, hogy több mint egy évig téged csalt a párod. Én olyan jelenetet rendeztem volna, hogy azt nem teszi ki az ablakba, aztán simán összepakolom a cuccaimat, és szevasz. A kérdés kiírása ennélfogva értelmetlen lenne számomra, mert nem igazán érdekelne, hogy érez-e a pasim a lány iránt bármit is, vagy sem. Igen, valószínű érez, és nyugi, ha összejön a csajjal, tuti ugyanezt megcsinálja vele is, mint veled.
2018. febr. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Még nem szembesítettem vele, azóta folyamatosan sírok, nem találom a helyem, teljesen összetörtem. Most is intézi az ügyeit, ezért tudtam belenézni a dolgokba és volt időm olvasgatni is. :(
2018. febr. 1. 15:18
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem költözöl el, ameddig nincs otthon? Akkor nem is kellene szembesítened semmivel, ha pedig akadékoskodik, s teszi a hü.lyét,szépen beszámolsz neki.
2018. febr. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
77%
Ha ez a fereg meg mindig a parod, akkor ne panaszkodj legyszives, mert te valasztottad.
2018. febr. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Nem teljesen mindegy, hogy van-e érzelem vagy nincs? A lényeg, hogy megcsalt, a többi innentől kezdve lényegtelen. Hagyd el és keress olyat, aki tisztel téged.
2018. febr. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem, hogy ha a másik lány ennyire kellett neki, miért nem szakított veled? Valaki magyarázza már el ezt nekem, nagyon kérem, mert hasonló helyzetben voltam. Ilyenkor mi játszódik le a férfiben? Miért maradt veled? Ha nem akart arról a lányról lemondani, miert nem vele van?
2018. febr. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Én sem értem ezt.


Azt is írta neki hogy attól mert velem nem lenne, nem lenne most mással sem, de azért oda biggyesztette, hogy "de nem miattad" :( ezt nem értettem!


Én nagyon szeretem, de úgy érzem nincs már miről beszélnünk. :(

2018. febr. 1. 15:37
 9/21 anonim ***** válasza:
81%
Ő egy féreg. Nem férfi. Te meg ennek ellenére szereted...hm... mit i írhatnék erre? Menekülj, amíg kedves az életed.
2018. febr. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon buta vagy, ha nem szakitasz. A laptopjat a wcbe tenném, csomagolnék, lelépnék..meg valami kis cetlit hagynék.

De gondolom ugy is vele maradsz, mert majd hazudik neked valamit es elhiszed. Most kell lelepni, erosnek lennr,ameddig nem hallassz tole hazugsagokat

2018. febr. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!