Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért rosszabb a nőknek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rosszabb a nőknek, ha a férjük/barátjuk egy vele egykorú nővel csalja meg őket?

Figyelt kérdés

Nagyon régen egy filmben volt egy jelenet, hogy egy kb. 40 körüli nő arról panaszkodott a barátnőjének, hogy a férje megcsalta őt egy másik nővel. Azon sopánkodott, hogy ráadásul a szerető még csak nem is fiatalabb, mint ő, hanem ugyanannyi egykorúak.


Ez miért rosszabb neki, vagy miért súlyosbítja a szemében a megcsalást az, hogy a másik nő is annyi idős, mint ő?

Nem elég rossz már önmagában az, hogy egyáltalán a férj félrelépett, hanem ráadásul nem is egy csitrivel hanem egy másik érett nővel?



2018. febr. 10. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Nem tudom, nekem tök mindegy lenne, kivel csal meg. Kérdezd meg a film valószínűleg férfi íróját, hogy miért gondolta így.
2018. febr. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Gondolom azért, mert azt jobban lenyelné, ha valami hamvasabb fiatal buxa lenne, akivel úgyse versenyezhet külső terén, de mivel egyidős így ez kivan csukva ergó lehet a megcsalt nőnek voltak más hiányosságai, amit egy vele egykorú tudna hozni.
2018. febr. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%
Talán azért mert ha csitrivel csalja, azt mindenki tudja hogy semeddig sem fog tartani. Viszont ha korabeli nővel, akkor akár hosszabb kapcsolat is kerekedhet belőle.
2018. febr. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
Nem hiszem,hogy ez olyan általános dolog lenne.Volt egy ket példa rá és ennyi.Amugy lehet azért,mert 40éves nő 20évessel nem szállhat versenybe,de korabelivel igen.Zavarja őt,hogy egy masik hasonlo korú nő letudta venni valamivel a lábáról a pasiját.Esetleg a másik nő korahoz képest jobban tartja magát vagy tudom is én...
2018. febr. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!