Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Most mi a fenét tegyek?!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi a fenét tegyek?! (Részletek lent)

Figyelt kérdés

Huszonéves férfi vagyok. Tegnap baráti társasággal elmentünk iszogatni egy kicsit, fiúk, lányok vegyesen. A vége felé már mindenki elázott kissé vagy nagyon, akkor látom, hogy egy nőnemű barátom egy pasassal a baráti társaságból eltűnik a női mosdóban. Részeg voltam, nem hülye, szóval felfigyeltem erre. Kb. negyed óra múlva kerültek elő nagy sunnyogva. Gondolom, nem a csempéket fényesítették odabent. (Tuti, hogy együtt voltak a mosdóban, azon a folyosón csak két ajtó van, a férfi meg a női mosdó, én nem sokkal utánuk kimentem a férfi wc-be, ami üres volt.) Ja, nem lenne gond a dolog, fiatalok vagyunk, egyszer élünk, de apró szépségfoltja a dolognak, hogy a csajnak vőlegénye van, a pasasnak megy alig egyéves házassága. És a tetejében az est végén a csaj felhívta a vőlegényét, hogy vigye haza őt.


És itt jön a gond. Alapból távolságtartó típus vagyok, nem bízom meg akárkiben. Azóta látni sem bírom egyiküket sem, főleg a csajt, mert vele még bizalmasabb is (volt) a barátságunk. Mindig az jár a fejemben, hogy aki megcsalja a vőlegényét/feleségét, aki képes ilyet tenni azzal, akit elvileg a legjobban szeret, az engem vagy más barátját/barátnőjét még nagyobb lelki nyugalommal szúrná hátba, ha úgy adódna a helyzet. Hogy osszam meg ilyen emberrel bármilyen magánjellegű gondolatomat, érzésemet, ha egyszer ennyire érzéketlen és megbízhatatlan?

Ilyen esetben érdemes kukázni egy barátságot? Attól félek, túl feltűnő, ha mostantól nem keresem többet, letiltom, stb. ezeket az alakokat. De ha meg találkoznánk, nem tudnék úgy tenni, mintha mi sem történt volna, ha máshonnan nem, a viselkedésemből levágnák, hogy a pokol s..ggébe kívánom őket.



2018. febr. 22. 08:56
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Akit kerülsz annak biztos feltűnő. Én is ignorálnád őket, nem hinném, hogy faggatta lennék, hogy miért kerülöm őket, de ha így lenne sem igazán érdekelne.

31/f

2018. febr. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
46%

Egy dugás meg a hátbaszúrás közt nagyon nagy különbség van.


De ha zavarnak ketten, akkor nem találkozol velük és kész. Miért baj az, hogy feltűnő? Ilyen vagy, vállald.

2018. febr. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
69%

Komolyan, akkora feneket kerítesz a dolognak, mintha téged csaltak volna meg. Oké, empatikus vagy és te is tudod, h nem szép dolog, de ennyi, ez az ő dolguk.

Ebben viszont nincs igazad, h ha egy kapcsolatban valaki ilyen csalfa, akkor barátnak sem jó, mivel a szerelmet és a barátságot pont baromság összehasonlítani... Mindenki másképp viselkedik azokban a helyzetekben. Nekem is van olyan barátnőm aki többször megcsalta a pasiját, de mint barát, SOSEM csalódtam benne!


Engedd el az egészet. Esetleg megmondhatod neki, h sejted, h mi történt akkor este és nem volt szép tőle. Te sem vagy egy hűű, de fantasztikus barát, ha szó nélkül elkezded a lányt kerülni, mivel a barátok elméletileg mindent megbeszélnek egymással ;) Lehet, h csalfa a lány, de még lehet jobb és őszinte a barátsága mint a tiéd...

2018. febr. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 Bence_ ***** válasza:
84%

Barátjuk vagy?

Beszélj velük és mondd el mit érzel.

Barát attól barát, hogy akkor is támogat amikor hülye vagy, vagyok.

Sőt nézet különbségek is lehetnek.

2018. febr. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
58%

Egyet értek veled. Ilyen embertől én se várnék semmi jót.


Ha ilyen laza az erkölcse bizalmas biztos nem tud lenni.

Az ilyen max spannak jó barátnak nem.

2018. febr. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem neked kell eldönteni...én nem biztos, hogy " kizárnám" az életemből, lehet, hogy inkább beszélgetnék vele erről.
2018. febr. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
79%
Én kizárnám, nem barátkozom jellemtelen alakokkal.
2018. febr. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
0%

Annyira azért te se vagy jellemes, hogy a vőlegénnyel és a feleséggel beszélj.

Nekik lenne a legtöbb közük az esethez.

2018. febr. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
43%
Ja, mert az élet fekete-fehér. Az ember ha valamiben "rossz" akkor bizonyára mindenben az. Aki jó, az meg szent, mindig minden körülmények között. Hol élsz Te ember?!
2018. febr. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
18%
lehet nem is dugtak, csak szivtak rgy kis kokot te nsgyokos
2018. febr. 23. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!