Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Az a nő aki rendszeresen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a nő aki rendszeresen csalja párját egy állandó szeretővel az hogyan tud utána egy ágyba nyugovóra térni férjével? Hogyan tud a szemébe nézni? Vagy egyáltalán hogyan élitek meg ezt ti nők mikor szexre kerül a sor?

Figyelt kérdés

2018. márc. 6. 14:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
30%
Fizikailag semmilyen akadálya nincs a dolognak.
2018. márc. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
20%
Ahogy a férfi.
2018. márc. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%
Úgy ahogy az ilyen férfiak. Ezeknek az embereknek nemtől függetlenül nincs lelkiismeretük, nincs önbecsülésük, értékrendjük, sem érzéseik a pàrjuk irànt. Röviden ennyi.
2018. márc. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
58%

Könnyen: Leszrja.

Nemrég volt egy csaj, összemelegedtünk. Letagadta, hogy van pasija, de nekem gyanús volt pár közös kép egy sráccal. Kibukott, hogy a pasija. Megkérdeztem, hogy mégis hogy bújt hozzá, amikor előzőleg nekem mondta, hogy szeret meg a többi dolog? Válasz: Hát, van ilyen...

Természetesen próbálta magát az érzelmek áldozatának beállítani, amikor össze-vissza hazudott és egy kis számító dög volt.

2018. márc. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
58%
És azok a "férfiak" aki büszkén hangoztatják itt, hogy a terhes feleséget nyugodtan lehet csalni mìg nem lehetett szexelni, a lényeg,hogy nem hagyják el,hogy tudnak a tükörbe nézni, hogy tudják agyereküket a kezükbe venni?
2018. márc. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Egyszerűen számomra hihetetlen! Lehet én vagyok túl lelkis férfi létemre!
2018. márc. 6. 16:45
 7/19 anonim ***** válasza:
50%
Őszinte leszek. Egyszer csaltam meg a parom, 20 eves voltam. Jött az a bizonyos "szerelem első latasra" , de a " regivel feltem szakitani. Amig a "szeretőmmel" voltam, addig en keptelen voltam a szexre az "allandoval
2018. márc. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
41%
7# vagyok: se csok se mas nem volt. Arra keptelen lettem volna hogy egyszer vele egyszer a masikkal. De vkinek ez nem okoz gondot.
2018. márc. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
72%

Én nő vagyok és szégyen vagy sem, két párkapcsolatom is megcsalással ért véget. Az egyiket azonnal elmondtam és azonnal véget is ért. A másiknál fél évig párhuzamosan volt két férfi az életemben. A képlet egyszerű volt. Egy többéves, befásult kapcsolat, amiben több szempontból is hiányt szenvedtem és ha kértem is süket fülekre talált minden szavam. Nyilván a normál menetrend az lett volna, ha felállok, elmondom őszintén, hogy ennyi és megyek, élem tovább az életem. Bánom is hogy nem így alakult, viszont azt gondolom ez a másik személy kellett ahhoz, hogy felnyissa a szememet, hogy ideje tovább lépnem. Nélküle talán még mindig ott szenvednék. Tele voltam kételyekkel, ugyanis azt végig tudtam, hogy a másik férfival sem lesz semmi, hosszabb távon nem működne, vagyis ha elhagyom a páromat, az nem érte lesz. Komoly vívódást indított meg bennem a dolog. Volt valaki, aki megmozgatta a lelkemet, a tenyerén hordozott és mindent megadott, ami a kapcsolatomból hiányzott. Közben majd megölt a lelkiismeretem, ezért kényszeresen több időt fordítottam a páromra és ezerszer többet teljesítettem minden téren. Nyilván ezt sem vette észre...

Amikor a vívódásom a végéhez ért, akkor a párom már sejtette, hogy lehet valakim. Elmondtam neki, őszintén hogy mi történt, miért és hogy igaza van, hogy ezt nem így kellett volna elrendeznem, szégyelltem is magamat miatta. Ő megakart bocsátani és folytatni akarta, de én ekkorra már eldöntöttem és tudtam hogy nem véletlenül alakult ez így. Kitartottam a döntésem mellett, összepakoltam és elköltöztem. Összességében nem kívánom azt a fél évet senkinek, még ha tudom is, hogy magamnak okoztam a bonyodalmat. Sz*r helyzet volt és tudom hogy hülyén hangzik, de ma már hálás vagyok annak a bizonyos harmadik félnek, hogy felnyitotta a szemem és rávezetett, hogy ideje továbblépnem (vele nem lett semmi hosszútávon egyébként, ahogy az előre látható is volt).

Összességében nálam a megcsalás mindig pont volt az i-re. Egy intő jel arra, hogy valami nagyon nagyon nagy gond van.


Mindenesetre tanultam belőle. Jelen pillanat el sem tudom képzelni, hogy legyen olyan helyzet, amikor megcsalnám a páromat. Talán felnőttem, talán a férfiak is felnőttek a környezetemben. Más dolgok a fontosak, a társam is sokkal jobban megbecsül. Ha olyan ajtót döngettem, ami sosem nyílt ki, akkor baromi hamar továbbálltam akár kegyetlen őszinteség mellett is... Tudtam mit keresek és olyan férfit találtam, aki szintén tudta mire vágyik, így most közösen építjük egymás álmát, amibe nem fér bele szerető és az sem, hogy olyan piti dolgok miatt engedjem el a kezét, amiért anno az exekét elengedtem.

2018. márc. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
56%

En 12 evig a huseg mintakepe voltam,megis fel eve csalom a ferjem ugyanazzal a pasival. Alapvetoen egy nagyon lelkis ember vagyok,anno hazudni sem tudtam most pedig nincs lelkifurim, nem szegyellem magam,nem banom in fact ilyen jol mar reg ereztem magam a borombem. Nem vagyok ra buszke de nem csinalnam maskepp. Az h mi lesz az a jovo zeneje, nem tervezek es nem vagyok halalosan szerelmes sem-tobb mint szex, ez teny.


Hogy erek utana a ferjemhez? Ugy ahogy szoktam,ahogy hazaerek a kuszobon hagyom a titkaimat es elem tovabb az eletet,a kettot elesen elvalasztom egymastol. A szeretomnek sem beszelek a ferjemrol,mert amikor vele vagyok akkor a hazassagom hagyom a kuszobon.


Nyilvan sokszor elfiloztam azon h mi tortent h nincs lelkifurdalasom, mi az ami kvazi meghalt bennem ezzel kapcsolatban- a valaszt meg most sem talalom. Annak az eselye h elhagyom a ferjem az 100 az1-hez abszolut nem tervezek valni. Minden megcsalasnak van oka,az enyemnek a szex hianya volt. A ferjem ertelmezeseben a szex 6percig tart,egy poz, a szeretom ertelmezeseben pedig napi 3 szor esetleg tobbszor a vilag legfurabb pozaiban.


Szexualisan ilyen felszabadult meg sosem voltam es itt nem a mennyisegrol, hanem a minosegrol van szo. Nyilvan ez nem egy idealis helyzet de nem is a vilag vege. Ha lenne lelkifurdalasom,dilemmaim, onostorozas akkor nem csinalnam, de mivel nincs igy elvezem amig tart:-)

2018. márc. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!