Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Újrakezdés vagy ne, miután...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újrakezdés vagy ne, miután volt valakije? (nem konkrétan megcsalás de az érzés ugyanaz)

Figyelt kérdés

Volt egy lány akit imádtam, és Ő is engem, 2 éve. Minden szuper volt köztünk, épp válófélben volt. Tavaly márciusban szakított velem, visszahívta a férjét, újra megpróbálták együtt, igen pofára estem, nagyon fájt, mert nagyon szerettem Őt. Azt hittem elpusztulok akkor. Aztán mégis elváltak, kidobta a férjét és újra összejöttünk 2 hónap múlva. Augusztusban egy veszekedés után újra szakított velem, utána pár hónapra társkeresőn randizott más férfiakkal, az egyikkel együtt is volt 2 hónapig, de vele is szakított. Ezután felbukkant és azt mondta nagyon szeret, a legjobban a világon, még mindig, és a másikkal nem volt olyan jó mint velem. Úgy érzem én is szeretem és nem bírom elengedni, ráadásul nagyon közel lakik, így pláne nehéz. Mindent megtennék érte, de mivel már mással lefeküdt, ezt valahogy nem veszi be a gyomrom. Elveszíteni is elképesztő fájdalmas, mert nagyon szeretem, de nem is tudnék így hozzáérni már, állandóan bevillannak vizuálisan azok a képek ahogy szájába veszi az idegen férfi nemi szervét (elmondta), ahogy csinálták hátulról... stb. Nagyon fáj. Nem tudom érdemes-e újra próbálkozni, el tudnám-e felejteni hogy a szünetben mással volt, lehetne-e ez a kapcsolat ugyanolyan mint 2 éve, tudnék-e hinni benne hogy Ő csak az enyém, vagy azzal a tudattal kéne élnem, hogy velem is van, de a másé is már? Nyilván voltak előttem is férfiak az életében, de az más, azt el tudom fogadni.

Hogy lehet ezt feldolgozni? Ti mit tennétek, megpróbálnátok, hátha enyhül később a fájdalom, mondjuk 1 év után?

(természetesen volt oka hogy szakított, ezeket a hibákat mára már ki tudnám küszöbölni, de félek hogy már késő)


Légyszi, aki volt már ilyen cipőben, segítsen. Középkorú vagyok, de ilyen még nem volt (41/F)


2018. márc. 17. 19:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%

Ez így nagyok hektikus.

Figyelemhiányos a lány, btw?

2018. márc. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Noren1989 ***** válasza:
66%

*faszhiànyos.


Nos, ahogy lefested, hozzàd tèr vissza mindig a falu qrvàja. Mièrt jó ez neked? Búfelejtőnek, làbtörlőnek lenni?

2018. márc. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen, olyan mintha nem tudná eldönteni mit is akar. Ezt többször ki is mondta, h nem tudja mit akar. Más témában (pl. házvásárlás) is volt hogy visszalépett a döntésétől.
2018. márc. 17. 20:02
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem ez sok lenne... De, ha ezek után sem ábrándultál ki belőle/a kapcsolatból, akkor próbáljátok meg!
2018. márc. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A szexet szereti, azt mondta is. Ezt a férfit csak "kedvelte" rendes volt a gyerekeihez, izgalmas volt, de állítólag nem volt szellemi partner, nem tudott vele beszélgetni dolgokról. De a szüleinek azért 1 hónap után bemutatta, míg engem tavaly nem. (én mondtam hogy nem akarok a szüleivel találkozni, mert azt mondták, ők a férjét támogatják - ettől függetlenül azért bevihetett volna a családjába, ez nekem fontos lett volna - pláne annak fényében, hogy egy neten megismert idegen férfit 1 hónap után bemutatott a szüleinek) Mi 2 évig voltunk együtt megszakításokkal.
2018. márc. 17. 20:08
 6/11 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján Te vagy a szamár a "ha ló nincs, akkor jó a szamár is" közmondásból.

Szerintem, ha szereted és meg tudsz benne ezek után is bízni, akkor kezdj, de ha bizalmad nincs, akkor ne.

2018. márc. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Noren1989 ***** válasza:
68%

No, most megkèrlek, hogy hajtsd el. Nincs ennek az ehèsznek èrtelme, mintha csak egy televíziós tragikomèdiàt vàzolnàl fel. Voltam hasonló helyzetben. Ez a nő olyan, mint egy sodródó hajó. Itt-ott kiköt, majd odèbbàll.


Nem akarhatod magadnak ezt.

2018. márc. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 M - 62 válasza:
Nos,én azt mondom ezek után,adj bőven időt a kapcsolatotoknak , ha úgy döntesz , hogy újra kezded a hölggyel! A hölgynek kell idő,hogy bizonyítsa a komoly kapcsolatra való alkalmasságát feléd !Neked azért kell idő,hogy ne azzal foglalkozzál,hogy kikkel volt együtt,meg mit és hogyan csinálták - stb !Neked azt tudnám tanácsolni , magamból kiindulva,döntsd el mi az erősebb számodra,az undor,amit nem tudsz feldolgozni , vagy a hölgy iránt érzett szeretet !Én a helyedben könnyű helyzetben volnék !Nekem is volt 5 -éves kapcsolatom , ami véget ért ,majd két éven át többen is megkefélték a volt barátnőmet / ezt ő maga mondta el nekem is /! Azt is elmondta kérésemre,hogy istenien jó volt neki,ne haragudjak rá,de nagyon élvezte és egyszerűen nem tudta abbahagyni , akarta mindig,mert szereti a szexet és ezért több pasit is keresett időközben magának! És ezek után felkeresett , hogy volna -e még kedvem folytatni vele ? Én habozás nélkül igent mondtam ! Az ágyban többször kérdezte tőlem , nem zavar -e engem , hogy több pasival is lefeküdt ? Engem egyáltalán nem zavart , talán még erősebben , jobban akartam őt , mint az előtt , úgy éreztem , soha nem szerettem jobban , mint akkor ! Persze nem vagyunk egyformák , nekem az ilyesmi nem gond , nem vagyok féltékeny típus !Én ,ha valakit szeretek,annak megbocsátok ,persze ehhez az is kell ,hogy jól megértsük egymást ! Ha van még kérdésed , én szívesen válaszolok , ha szeretnéd és ha tudok !
2018. márc. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nőként írom, hagyd a fenébe a csajt! Ha igazán szeretne, nem így viselkedne.Olyan, mint aki kipróbált több embert, aztán úgy döntött, Te lennél a legmegfelelőbb.De ez nem szerelem, szeretet :(
2018. márc. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igazán komoly beszélgetéseitek vannak, ő kezdte ezeket a pózokat mesélni, vagy te faggattad?

Középkorú koromban én azért beláttam volna, hogy ő nemigen szeret, de jó, ha kéznél (szájnál) vagy...

dönts el, hogy ez neked elég-e - többre ne számíts.

2018. márc. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!