Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van köztetek olyan aki megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan aki megcsalta a párját és nem szakítás lett a vége? Megcsaltátok újra?

Figyelt kérdés
Én a megcsalt felek táborába tartozok, szeretném újra kezdeni, párom is szeretné, fogadkozik, hogy többet nem fordul elő. Mindenki azt mondja, hogy aki egyszer megtette újra meg fogja tenni. De én hinni szeretnék neki... Kiváncsi vagyok azoknak az őszinte válaszára akik a másik oldalon vannak. Ha újra megcsaltátok a párotokat akkor miért?

2018. márc. 27. 10:48
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
74%

Kutyabol nem lesz szalonna.

Szoval.....lasd be....te is tudod mi lenne a vege ha ujra megprobalnatok.

2018. márc. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
14 éves házasság, két gyerek és még mindig szeretem. Egy esélyt szerintem adhatok magunknak. Nem esélyek és újrapróbálkozások sorozatára gondoltam :)
2018. márc. 27. 11:01
 3/28 anonim ***** válasza:
64%
Adj neki új esélyt, de kérd, hogy a jövőben ne sértődjön meg, ha mondjuk sokszor kérdezed hol van és kivel, netalántán a legváratlanabb pillanatokban akarsz belenézni a mobiljába, táblagépébe, laptopjába. Sőt, ne legyen lekódolva, főleg a mobilja ne, vagy pedig tudjad a kódját, hogy akár a tudta nélkül is belenézhess, ha akarsz. És ez a jogod nem évülhet el, mert nyilván nem a közeljövőben csalna meg újra, ha megteszi, hanem pár év múlva. Szóval évek múlva is korlátlan, bármikori hozzáférésed legyen. Ha zavarja a privát szféráját, vagy pedig ha te nem akarsz a körmére nézni, és ezzel felhánytorgatni a megcsalást, mind a kettő szép és jó, de azt kockáztatod vele, hogy jól átver megint.
2018. márc. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
59%

Kár erőltetni, ami nem megy. Annyi idő alatt, amennyi időt most még ki fogtok húzni a következő félrelépésig, akár uj életet is kezdhetnél.

De ha a làbtörl létet választod, az is szíved joga.

2018. márc. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
92%

Hát ez egy elég kényes dolog. 20 éveim elején megcsaltam a párom egy elég görbe estén, nem sok mindenre emlékeztem, de egy ismeretlen nő mellett ébredtem. Először nem tudtam hova rakni a dolgot, a nővel is beszéltem néhány szót, majd összeszedtem magam és felhívtam a párom. Nagyon ideges lett, jól le....tt, nem mentegetőztem, bocsánatot kértem tőle és megbeszéltük mikor mehetek a cuccaimért. Nem ő rúgott ki, hanem én kezdeményeztem a szakítást. Amikor személyesen találkoztunk, akkor marasztalt, volt nagy sírás, de nem balhézott, elbúcsúztunk. Kb fél évet voltunk külön, nem is beszéltünk egymással, aztán egyik törzshelyünkön összetalálkoztunk és utána még 1,5 évet együtt voltunk. A vége az lett, hogy bepasizott és akire "lecserélt" azzal össze is házasodott.

Meg tudtuk beszélni a dolgot, mai napig jóban vagyunk.

Kérdezőnek annyit tudnék javasolni, hogy hagyjatok egy kis szünetet magatoknak, ne legyen azonnal folytatás. Ne akarja kijavítani a hibát a hűtlen fél, mert ez általában nem használ egy kapcsolatnak, a harmóniát kell helyreállítani és nem olyan magatartással győzködni a másik felet ami soha nem volt jellemző ránk. A színészkedés rövid távon hatásos lehet, de ez csak időhúzásra jó.

2018. márc. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Az a nagy kérdés, hogy tudsz-e benne újra bízni?

Ha nem, akkor hagyd el, egyébként szerintem érdemes megpróbálni.

2018. márc. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 Kései Sirató ***** válasza:
24%

Akkor lesztek egálban , ha kiegyenlítesz.


HA ő ezt nem tartja korrektnek, akkor te miért adsz neki esélyt?

Ha okés a dolog és te is megcsalhatod őt, akkor kezdhetitek újra a közös életet.

2018. márc. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Hát a bizalom mikor hogy... ha látom, hogy a telefonját nyomkodja, rögötn bekapcsol a riasztó amikor beszélgetünk és azt mondja, hogy többet nem akkor hiszek neki. Ez még nem az igazi, igaz? :)
2018. márc. 27. 12:05
 9/28 A kérdező kommentje:
Nem vágyok egyenlíteni, nem is hiszem, hogy képes lennék érzelmek nélkül, ha meg már érzelmek vannak akkor az teljesen más helyzet, akkor minek újrakezdeni.
2018. márc. 27. 12:06
 10/28 anonim ***** válasza:
48%
Hogy van gusztusod a nyelvéhez, amivel a másik nő szájában matatott és a farkához, ami felàllt a másik nőre? Te tudod...
2018. márc. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!