Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért vannak meglepődve azok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak meglepődve azok az emberek, akik gyanút ébresztenek a másikban? A párjuk viszont minden lehetséges eszközzel kiszeretné nyomozni az igazat, mert ők nem vallják be sehogyan sem, ha csalnak. Miért kell ezen felháborodni?

Figyelt kérdés

Saját maguknak köszönhetik az egészet, ha képtelenek vallani.

Bizalom is csak addig van teljes mértékben, amíg nincs ok arra, hogy ne legyen.



2018. márc. 29. 11:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Miért kell olyannal élni, akiben nem bízik az ember? Egy napot nem töltenék nyomozással. Ha kinézném a férjemből, hogy ilyet tenne, már nem lennénk együtt.
2018. márc. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A nyomozgatás is szánalmas. Beszélgetnék, elmondanám hogy ezt és ezt gondolom mennyire igaz. Ha tagadja, elmondanám, hogy elhiszem de ha kiderül hogy füllentett azonnali lapát. Ezután viszont elengedném a dolgot. Innen kezdődik a tényleges bizalom.
2018. márc. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1-es, alamuszi nyuszi nagyot ugrik.Láttam én már olyat, akiből ezt nem lehetett kinézni.A valóság viszont teljesen más volt.A kinézés, nem kinézés semmit sem jelent.
2018. márc. 29. 11:40
 4/11 A kérdező kommentje:

2-es, nem biztos, hogy kiderül a hűtlensége.Elég sokan nagyon ügyesek, hosszú időn keresztül is képesek úgy csinálni a dolgaikat, hogy az ne derüljön ki a párjuk számára.Vannak azért, akik előbb-utóbb hibáznak, és kezdődik a gyanúsítgatás.Erről szól a kérdésem is, hogy miért lepődnek meg, ha ez bekövetkezik?

Szánalmas, nem szánalmas a nyomozgatás, de a gyanú még nem egyenlő a bizonyítékkal.

2018. márc. 29. 11:46
 5/11 anonim ***** válasza:
5%
"akik gyanút ébresztenek a másikban" Ehhez is két ember kell. Az egyik aki ÉBRESZT??? gyanut, a másik akinek ez vagy az GYANUS! Egy teljesen ártatlan beszélgetés egy ismerössel is lehet "gyanu ébresztés" ha a másik olyan nagyon féltékeny, gyanusitgato (és akkor szerinted máris indulhat a nyomozás minden eszközzel? Beteges!!!)
2018. márc. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Kit érdekel?
2018. márc. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A gyanu akkor kezdodik amikor a masik fel elkezd gyanusan viselkedni, megvaltoznak a szokasok, nem akar intim kapcsolatot a partnerevel. Eloszor nyilvan mindenki rakerdez mi a gond, de konyorgom hany esetbsn vallja be vki hogy felrelepni keszul??? Aztan persze hogy jon az h a masik elkezd nyomozni utana jon a sertodes, miert nyomozgattal, stb. Tudom, vegigcsinaltam, nem volt mas valasztasom mert valaszokat sose kaptam.
2018. márc. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem elég kevés önbizalmam van, szóval féltékeny vagyok. De azért ilyen dolgokra nem ugrok, hogy beszélgetett egy lánnyal a barátom... az ilyen beteges. De ennél sokkal egyértelműbb jelekre szoktak ugrani... mit tudom én, találnak valami női holmit otthon ami nem az övé. Vagy a szomszéd pl óránként sétál egyet a ház körül, közben telefonozik a szeretőjével. Bevallani meg úgyse fogják.
2018. márc. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
94%

Mert fosnak h találnak valamit!

Es legtöbbször van is mit!

Bizalom ide v oda!Több az aranya a megcsalasnak mint a hüsegnek.

Es bizony barkit lòvá tehetnek.

Ha nekem is furcsa valami en is utanajarok

ezzel nincs semmi baj

a legtöbb esetben ugyse valljak be amit kell

Persze ha ügyet sem vetnek a gyanus dolgokra,es kiderülne h honapok ota csalnak...

Biztos en lennek a naiv hülye aki olyan vak volt h nem vett eszre semmit,nem nezett utana semminek es ugy kell nekem

De ha utananezek azert vagyok szemet mert nem bizom?

Barmit csinal az ember mas ugyis jobban tudja mit tegyen!

Barmit csinalunk mas szerint szanalmasak vagyunk

Sokmindenkit atvernek van aki hagyja,van aki nem...

Aki hagyja evekig csaljak,aki nem es nyomoz azt lehet h hetekig csak

ez a nem mindegy

2018. márc. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
En ismerek olyat akit 10 evig csaltak,most komolyan van aki elhiszi ,hogy nem vette eszre??! Persze mindig azt mondta ,hogy tagadja a parja ,hogy csalja.De 10 ev alatt biztos vannak jelek.Sok nonek eleg ha csak tagad az illeto,nem is akarjak tudni a valaszt.Aki gyanakszik az hamar utana jar ha akar a dolgoknak ,a tobbi csak kifogas.
2018. márc. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!