Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti mitcsinálnátok ha felhívna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mitcsinálnátok ha felhívna egy nő/férfi, hogy a pároddal van együtt? Kinek hinnétek? Elhagynád?

Figyelt kérdés
Kaptam egy telefont először egy férfitól aki a páromat kereste rajtam és megkérdezte hogy én kije vagyok a -legyen- Bélának. Mondom a párja erre lecsapta a telefont és felhívott egy nő és meglepődve fogadta hogy én a párja vagyok 6 éve. Úgy tett mintha a párom ott lett volna mellete ilyeneket kiabált hogy "szólalj már meg hagy hallja hogy itt vagy" "nem mersz megszólalni?" (nagyon kiabált nagyon élethű volt) persze a párom nem szólt bele. Aztán kérdezgedtem a nőt hogy mikor szokott ottlenni a párom, hogy beszélnek mit mond hol van mikor nincs nála. Ezekre ilyen válaszokat adott hogy "nem tudom" "mikor hogy" "igen" nem" "kérdezzem meg a párom". Bedopta elősször azt is hogy 3-gyereket vetetett el vele a párom de a végére meg már azt mondta hogy jelenleg terhes. Ezekkel nem lenne gond mert ezek alapján tök kamu az egész csak aztán arra a kérdésemre hogy mikor volt nála utoljára azt a napot mondta mikor a párom nem aludt nálam (erre a párom azt mondta hogy a nő tudhatta ezt mivel láthatta őt akkor és ott) A másik pedig az hogy megkérdeztem a nőt hogy velem hogy beszélt mikor állítólag vele volt és mondta hogy olyankor én nem hívtam ami való igaz mert mikor tudtam hogy a haverjaival vagy a szüleivel van akkor nem szoktam hívni az esetek 90%-ban mert olyankor nyilván nem velem fog cseverészni. A párom tagad mindent már ki is derítette (már ha volt mit) hogy kik voltak ezek utána járt. Aztmondja a rosszakarói voltak. Szét akarnak minket választani egy bizonyos régebbi ügyük miatt. Nem tudom mit higyjek. Mert amúgy teljesen jó minden szex téren is rendbe van minden, viselkedésével sincsenek gondok. Nincsenek gyanús telefonjai, nincs lenémítva, lekódolva. Ha felhívtam bármikor akkor se volt semmi gyanús. Csak amiatt a két dolog miatt kételkedem hogy ennyire beletrafálhatott a nő vagy tényleg vele is együtt volt. Hány ilyen van hogy kettős életet él az egyik és senkinek nem tűnik fel. Simán megtehette ő is. A munkája is kötetlen, rugalmas. Ti ennyi alapján lépnétek vagy mit csinálnátok?

2018. márc. 30. 21:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Hát, ha rólam lenne szó, elhinném neki, mert engem meg szokás csalni. Ez a világ rendje.
2018. márc. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Ha egyébként nem adott semmi okot a bizalmatlanágra, akkor a páromnak hinné mindenképpen. Ha korábban már lett volna példa rá, hogy eljátszotta valamivel a bizalmamat, akkor elgondolkodnék azon, amit a "rosszakaróitól" hallok.
2018. márc. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

megvannak a mobilszámok, amikről hívtak?

akkor keress rá a neten, ellenőrizd le, kikhez tartoznak (nem-e kamu).

ha találsz hozzá neveket, akkor menj fel Face-re, és nézd meg a profiljukat, gyűjtsél minél több adatot.

keress olyanokat a környezetükből,m akik az abortusz-terhesség-viszony sztorit vagy megcáfolhatják, vagy megerősítik.


én a helyedben valójában egyik félnek sem hinnék, hanem kézbe venném a dolgokat, és a tényekre támaszkodnék.

2018. márc. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%

Elsőre, nagyon meglepődnék, hogy egy idegen fel tud hívni.

Másodszor, akit nem ismerek, annak a hívását nem veszem fel.

Így, ilyen telefonos szórakozóval sem tárgyalok.

2018. márc. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
26%
Én eleve nem veszek fel olyan számot, amit nem ismerek. :D de ha mégis megtenném, akkor hamar rá is csapnám a telefont, ugyanis én 100%-ig megbízom a páromban és tudom, hogy sosem csalna meg.
2018. márc. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

"ugyanis én 100%-ig megbízom a páromban és tudom, hogy sosem csalna meg."


nyilván ez egy ideáltipikus helyzet, éppen csak az empátia (beleérzőképesség) hiányzik belőled, és kognitív torzítás részedről, ha azt hiszed, mert te bízol a párodban, mindenki másnak is "így kell viselkednie", és ha hozzád hűséges, akkor "mindenki máshoz is az a párja".


és egyébként még érhetnek meglepetések az életben ezen a téren.

általában az ilyen naiv emberek szoktak a legnagyobbat koppanni.

2018. márc. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%

50-50 szazalek...

nem szakitanek egyböl... de ezentul tenyleg figyelnem a parom

el követtem el hibat h a paromnak hittem...en is biztam benne es biztos voltam benne h sose csalna meh

pont ezt hasznalta ki!Tudta h bizok benne igy könnyü volt

lehet tenyleg kamu,de kitudja

sok nö nem tudja sokaig h harmadik amugy!

2018. márc. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kamunak tűnik, de azért nézz utána a telefonszámnak, már ha nem volt annyi eszük, hogy rejtettről hívjanak.
2018. márc. 31. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből még nem hiszek senkinek semmit. De nyitva tartanám a szemem. Illetve már akkor a telefonban közölném a csajjal hogy bizonyítékot adjon és utána hívogasson mert ez így önmagában nevetséges, majd letenném.
2018. márc. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Úristen,ez se semmi történet, azt hittem csak velem történt, amiket csinált a férjem szeretője...:(

Nem irigyellek...

Mindenesetre ha még nem is igaz, a bogarat a füledbe ültették...és nem is jön ki onnan, tudom, én is voltam ilyen cipőben..


Mi oka lehet rá a nőnek, h ezt tegye?Szerelmes a férjedbe,és visszautasította, gondolkozz,biztos rájössz valamire..

2018. márc. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!