Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » "A hiányod fájni fog! " - ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"A hiányod fájni fog! " - ha ilyet mond egy pasi egy nőnek, miközben párkapcsolatban él mással, az érzelmi megcsalás?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 13. 06:21
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

Tudni kéne, hogy milyen a viszony a felek között.

Haver, barát is mond ilyet a másiknak!

2018. ápr. 13. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát én sem örülnék a helyedben, de az ilyet nyíltan meg kell beszélni, hogy mi van, milyen érzelmek vannak, és annak fényében dönteni. Próbáld nem hisztériásan felfogni, bár elhiszem, hogy nem könnyű.
2018. ápr. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
félreérted, nekem mondta ezt egy pasi, nem én vagyok a párja.
2018. ápr. 13. 08:07
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább manipulációs kísérlet.
2018. ápr. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hogy érted, hogy manipuláció? kicsit bővebben
2018. ápr. 13. 09:44
 6/10 anonim ***** válasza:

"A hiányod fájni fog!"


Ez egy manipulatív mondat egy ilyen helyzetben, mert az érzelmeidre próbál hatni vele.Ez lehet tudatos vagy tudattalan, megszokott viselkedés is.Olyan érdekérvényesítési technika ami kerüli a felelősségvállalást a saját érzelmeiért.

2018. ápr. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem ez csak sima hazugság illetve manipulációs kísérlet. Ha annyira hiányoznál neki ha annyira szeretne akkor veled lenne, ez ilyen pofon egyszerű. Én is felrúgtam egy házasságot 2 gyerekkel, és még csak nő sem volt kilátásban, csak egyszerűen már szar volt. Ha én kis tutyi mutyi megtudtam tenni akkor bárki megtudja!
2018. ápr. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez arra utal, hogy most nem lesz kit megd*gni és ez idegesíti.
2018. ápr. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
33%
Nem, nem ilyen pofonegyszerű! Felrúgni egy házasságot, amiben gyerek is van! Feladni a saját gyerekedet? Ez pofonegyszerű? Én többre becsülöm az olyan férfit, aki nem hagyja el az asszonyt, mert nem akarja elveszíteni a gyerekeit és inkább titokban van azzal, akibe szerelmes, vagy akit szeret, mint azt, aki a nagy szerelmi szenvedélyben vagy csak úgy eldobja a gyerekeit. Szerelmes vagyok egy nős pasiba, 2 gyereke van, nekem egy kislányom, de a világ legtermészetesebb dolgának érezném azt, hogy a gyerekeit választja és nem engem. Mivel válás esetén nagy eséllyel hétvégi apuka lenne belőle. Ha ez túl nagy ár valakinek, és inkább megcsalja a feleségét titokban, az számomra elfogadhatóbb, és egyre inkább abban hiszek, hogy ez a gyomorforgató megcsalásosdi mind a gyerekekért van elsősorban. És elfogadom. Ezt el tudom fogadni.
2018. ápr. 14. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
itt nincs gyerek, se házasság
2018. ápr. 14. 05:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!