Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lehet jobb vagy még jó egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet jobb vagy még jó egy házasság megcsalás után?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 14. 23:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%
Annak a házasságnak vége.
2018. ápr. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hát nem feltétlen, láttam már nem egy példát hogy együtt maradtak
2018. ápr. 14. 23:44
 3/17 anonim ***** válasza:
78%

magyarázd már el nekem, hogy mitől lenne olyan nagyon jó egy házasság, megcsalás után?


eleve szar lehetett, azért történt megcsalás.

2018. ápr. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
Elváltam amiatt, hogy megcsalt a volt férjem. Volt 2 hónapos párterápiás próbálkozásunk, de nem lett jobb és nem lehetett helyrehozni. A bizalmat nagyon nehéz visszaszerezni. így nem hiszem, hogy egy házasság jobb lehetne kiderült megcsalás után.
2018. ápr. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Én sem tudom megmagyarázni, ezért is tettem fel a kérdést. Sok kommentelőnél olvastam miszerint a házasság azóta jobb is, mint előtte. Utolsó kommentelővel egyetértek, számomra is nagyon mèly sérülést okozna a kapcsolatomban egy ilyen dolog ami nem biztos, hogy kitudnánk heverni.
2018. ápr. 15. 10:27
 6/17 anonim ***** válasza:
65%

Ne várj itt más választ,mert aki megírta,hogy jobb lett utána stb. lefik..ázzák, kiosszák, hülyének nézik.

Úgyhogy a sikertörténeteket mindenki inkább megtartja magának, pláne itt a GYK.n, ahol csak egyféle vélemény létezhet megcsalás témában,és többnyire tizen huszonévesek osszák az észt, nem a tapasztalt 40 50 esek...

Én is megfogadtam, többet nem írok ilyen témában hsz.t ,pont ezért.

2018. ápr. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyéne válogatja. Akinek részeges a férje annak az borzasztó, akinek félre kefél annak meg az. Gondolj Hilary Clintonra, neki milyen érzés lehetett ország-világ előtt vállalni a megcsalt feleség szerepét.

Az sem mindegy, hogy mit veszítesz a válással.

Az is biztos, hogy amikor már csak cselédnek kell a feleség akkor semmi értelme folytatni mert tönkremegy az önbecsülésed. Tehát szerintem nem egyértelmű hanem sokkal sok színűbb ez a történet

2018. ápr. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
73%

"Hát nem feltétlen, láttam már nem egy példát hogy együtt maradtak"


Ez csak látszat Az exem engem is megcsalt, aztán összejöttem vele (2 évig együtt voltunk). Szóval tudom én hogy megy ez.


Bebeszélhetik maguknak, hogy jobb, de valójaban arról van szó, hogy a megcsalt fél nem képes magának mást keresni, ezért kétségbeesetten próbálja megmenteni kapcsolatot, a masiknak meg bűntudata van, es próbálja rendbe hozni a dolgokat.


Ettő "jobb" a kapcsolat.


De egyebként semmi jó nincs benne.

2018. ápr. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
6-os, szerintem ne foglalkozz azzal, ki mit mondd. Ez egy anonim oldal. Engem nagyon is érdekel hogy milyen irányba mehet ezután egy házasság és ha vannak sikerstoryk, azt szívesen olvasom. Az már más kérdés, hogy gyakorlatban nem tudom hogyan építhető újjá olyan szinten a bizalom, hogy újra olyan jó lehessen a kapcsolat, mint a megcsalás előtt. Bár azt gondolom ha valóban létező dolog lenne az, hogy egy ilyen után minden szép és jó, nem nézelődnének ebben a témakörben a megcsalt feleségek.
2018. ápr. 15. 14:17
 10/17 anonim ***** válasza:

Tudod,azert nezelodnek itt megcsalt felesegek,mert ebben a temaban otthon vannak.

Nem mindenki trollkodik pl. a politika,ezoteria es mas oldalon,amihez nem ert,nem szol hozza,en ugy gondolom..

Ami erdekli,es amihez erdemben hozza tud szolni,ahhoz ir,vagy olvassa.

2018. ápr. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!