Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért nem tudja ott hagyni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudja ott hagyni a férjét? Elég komolynak érzem a helyzetet de valamiért még is távolodik!

Figyelt kérdés
Feleség szeretője vagyok már közel egy éve! Nagyon élvezni szoktuk egymás társaságát! Már ismerem a Nő szüleit is mert be mutatót nekik. gyerekével is szoktunk családi napot tartani hármasban. Én is haza hoztam már őket be mutatni anyuéknak. Már 3x költözött el tőle. De mind a 3x vissza is ment hozzá és megint tőlem távolodot el.. mindig mondja engem szeret.. hozzám vonzódik.. hozzám kötődik lelkileg érzelmileg testileg.. de a férjével otthon ugyan úgy meg van a szextől kezdve minden.. mindig engem szorít háttérbe.. velem sokszor nem akar találkozni sem.. gondolkodni sem szeretne róla hogyan oldjuk meg a talit.. hogyan tudnám azt elérni hogy velem legyen végre?

2018. máj. 6. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért elgondolkodtató, hogy mi a francot lehet látni egy ilyen nőben... te is csak egy pótléknak tűnsz. Mintha még keresne egy igazibbat nálatok. De addig meg jól elvan, dupla biztosítékkal. Szerintem ő elvan kényelmesen ebben a szituban, és nem akar változtatni. A férj sem ugrál.

Ebből a kapcsolatból max te ugorhatsz ki. Mindenki másnak jó ez a langyos vízben ücsörgés

2018. máj. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy balek vagy.
2018. máj. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A 3x-i visszaköltözés azért már elég beszédes jel, legalábbis annak kellene lennie, csak lekéne venni a szemellenzőt kérdező.Elhiszem, hogy "dehátszereted", meg a stb., de ideje lenne felébredni az álomból.Te még mindig alszol, és álmodsz egy olyan nővel, aki nagy ívben tesz rád (is).Nem értem mi lehet vonzó egy emberileg nulla nőneműben a szexen kívűl.
2018. máj. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az ágyban egy istennő arról szó sincs hogy nem!! Lehetséges hogy pont a testiségek tartana nála? Hogy így izgalmasabb Lopot óráiban egy panzióban meg bújni és végig szeretkezni az éjszakát? Mert már gondoltam erre is.!
2018. máj. 6. 19:48
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok esetben valóban a tiltott szitu a vonzó az embereknek.Lehet nálatok is csak ez van a háttérben.Összeköltöznétek legálisan, rövid idő múlva meg ott állnátok egymással szemben, hogy "most komolyan mi a francot kezdjünk egymással?".Nem ti lennétek az elsők, akikkel ez megtörténhet.Az illegalitás varázsa megszűnne, és már egyből nem lenne olyan fontos a másik.Megéri ezért?
2018. máj. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kösd fel a tökeidet, mert amíg nem állítod választás elé, addig úgy fog veled játszani, mint macska az egérrel! Férfiként így soha nem fog felnézni rád.
2018. máj. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

totál hülyének néz. és szerencsétlen gyerek...édes istenem.

nálad csak a férj a nagyobb idióta, meglrdemelné, hogy mindketten kitegyétek.

2018. máj. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

No vagyok,hazas es van szeretom akit nagyon szeretek de a ferjemet nem hagynam el erte egyszer sem, nemhogy 3 szor. Nalunk nincs gyerek, ergo fogalmam sincs h a szeretodben mi jatszodhat le de innen ugy tunik, h veled az agyon kivul nem mukodik a dolog, valami nincs meg benned ami a ferjemet megvan, ez lehet tulajdonsag vagy anyagi stabilitas de egy biztos: o szereti a ferjet ezert kot ki mindig nala.


En nem hulyitem a szeretomet, pontosan tudja h nem hagyom el erte a ferjem, es nem lep tul a hataskoren, de teny h remenykedik h meggondolom magam es ot valasztom. Egy hazassag nagyon komplex dolog, nem ugy mukodik h minden rossz vagy minden jo, ennek kulonfele oldalai vannak amit egy kivulallo sosem fog megerteni.


3 szor elhagyta a ferjet es mindig visszament, ez azt jelenti h sosem fog teged valasztani,ergo vagy elfogadod h ez a szex es semmi, vagy kilepsz de me varj arra h elhagyja a ferjet mert nem fogja, ahogy en sem tennem.

2018. máj. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!