Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A megcsalásból ki lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A megcsalásból ki lehet kerülni jól?

Figyelt kérdés
vannak itt olyanok, akiknek utána jobbra fordult az életük?

2018. máj. 6. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Nekem sikerült. Most boldog a házasságom, van három gyönyörű gyerekem, és anyagilag sincs okom panaszra.

Én voltam a megcsalt feleség.

2018. máj. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
gratulálok, és hogy álltál talpra, mi segített?
2018. máj. 6. 21:28
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Miért akarod meg csalni a párod??
2018. máj. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Én nem jöttem ki valami jól. Megcsaltak, azóta nem igazán engedtem magamhoz közel férfit.
2018. máj. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
engem csaltak meg.
2018. máj. 6. 21:49
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

2:

Nem hagytam el magam, nem kapartam az után, aki menni akar, és mentem tovább előre. Bejártam dolgozni ezerrel (előléptettek ennek is hála), és kimozdultam a barátaimmal. Így ismertem meg a férjem is.

Nem vigyorogtam állandóan, nem volt mindig jó kedvem, sok este sírtam tele a párnámat, de ettől még az élet megy tovább.

2018. máj. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A megcsalt fel tud egyedul jol kikerulni, ha van annyi tartasa, hogy nem ragaszkodik ahhoz, aki visszaelt a bizalmaval stb. es kepes uj eletet kezdeni es uj kapcsolatot epiteni. O az egyetlen akinek tiszta lehet a lelkiismerete. Es ez onmagaban feler azzl, hogy jol kerul ki belole.

Ismerek olyat, aki benne maradt es megerosodott a hazassaga, de nem tudom el fogja-e valaha is felejteni a megcsalast.

2018. máj. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7:


Én a megcsalt férj vagyok. Addig igazad is lenne, amíg nincs gyerek a családban. Legszívesebben én is elhagytam volna a feleségem, amikor kiderült az egész - annak ellenére, hogy szeretem.


A gyermekemet viszont nem tudtam volna elhagyni, most se tudnám. Lassan egy év eltelt azóta, de a helyzetet még mindig nem tudtuk megoldani, talán sose fog sikerülni. Én szeretném helyrehozni a házasságunkat, ő nem tudja mit szeretne.


Én azt szeretném, hogy a gyermekem boldog családban nőjön fel, ezért mindent meg is teszek. De azt a szívességet nem teszem meg, hogy önként távozzak, és hagyjam, hogy egy másik férfi nevelje fel az én gyerekem az én feleségemmel az én pénzemből az én lakásomban.


Sajnos azt kell mondanom, hogy ebből jól nem lehet kikerülni. Egyik félnek sem, mindenkinek fájdalmas.

2018. máj. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!