Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lányok ti hogyan éreznétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogyan éreznétek magatokat, ha a párotok egy fiúval csalna meg?

Figyelt kérdés
Van egy biszex srác, akit egy társkeresőn ismertem meg. Nagyon tetszik, pont az esetem és nagyon örültem, hogy végre találtam egy ilyen fiút (eléggé válogatós vagyok). Azt már az elején mondta, hogy őt csak alkalmi érdekelné jelenleg. Ma kiderült, hogy van barátnője. Nem tudom, hogy most mit csináljak. Nagyon nehéz ilyen srácot találni és arra számítok, hogy idővel esetleg, ha működik a dolog akkor összejönne velem. De félek attól is, hogy én elkezdek többet érezni és ő pedig nem akarja majd otthagyni a barátnőjét. Meg persze a lányt is sajnálnám akit ezzel megcsal. Elég nehéz helyzet, szívem szerint folytatnám a dolgot, de az eszem azt mondja, hogy ne.

2018. máj. 10. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt, mintha nõvel csalna meg. Szakítanék, és mehetne, amerre lát.
2018. máj. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%

Használjon óvszert. Amúgy nem tudom, én elég toleráns meg lek-kilom típus vagyok, plusz izgat a dolog, hogy a barátomat más férfival lássam, viszont éles helyzetben tényleg nem tudom hogyan reagálnék. Mondjuk itt más a helyzet, gondolom a lány nem tudja a dolgot, hogy a barátja két kapura játszik, azért ez elég gáz, szerintem.

Mondjuk annak az esélye, hogy ott hagyja a csajt szerintem kicsi.

2018. máj. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

-mondjuk...


Örök szerelemre ne számíts.

2018. máj. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%

Kérdezz rá, hogy a barátnőjével milyen a kapcsolatuk.

Én is biszex vagyok, volt már lánypárom.

Ő engedte volna, hogy szexeljek pasival. (Az már más kérdés, hogy senkit nem csalnék meg, szóval nem éltem a lehetőséggel. Számomra teljesen mindegy, hogy azonos vagy ellentétes neművel fekszel össze a kapcsolat mellett, mindenképp megcsalásnak minősül.)

2018. máj. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

Én hányingert kapnék, pedig semmi bajom a melegekkel, de a tudat, hogy engem, mint nőt egy férfira váltott le... És vele szexel úgy, mint velem, csak más lyukba teszi... És ugyanazt mondja nekem, nőnek, mint annak a férfinak...

Na ezt már nem veszi be a gyomrom sajnos.

2018. máj. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ugyanazt érezném

Ne szurj ki se magaddal se a srác barátnőjével

2018. máj. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megcsalás ezért szakitanék de nem viselne meg annyira mintha egy másik nőt talált volna. Farkat növeszteni nem tudok így nem érezném hogy az én hibám.
2018. máj. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!