Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha megcsalásról van szó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megcsalásról van szó, melyiket tartjátok súlyosabbnak?

Figyelt kérdés
Persze a megcsalás minden formája elitélendő és gyenge jellemre vall, de mégis két szituáció közül melyik az, ami számotokra súlyosabb: ha kiderül, hogy a párotok hosszú hónapok óta beszélget mondjuk egy munkatársával "úgy", tehát érzelmek vannak mindkét fél részéről, bár történni nem történt semmi (csak egy csók mondjuk). Viszont a munkahelyen is tudja róluk mindenki, hogy nem közömbösek egymásnak, és ezt nem is titkolják. Vagy pedig ha kiderül, hogy a párotok egy átmulatott éjszaka után lefeküdt valakivel, ami amúgy semmit nem jelentett neki, csak be volt rúgva (nem mentség persze, csak azért írom, hogy nem egy "előre megtervezett" dolog volt). Tehát az egyik inkább érzelmi, hosszú távú, a másik testi, egyszeri alkalom
2018. máj. 13. 12:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz különbséget tenni, hogy melyik a súlyosabb, vagy így rangsorolni nem tudnám. De eredményre nyilván ugyanazt éri el, hogy vége a bizalomnak részemről, és a komoly kapcsolatnak.
2018. máj. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az elsővel szemben megértőbb lennék, de lehet, hogy csak azért, mert nem bulizós, hanem érzelmes típus vagyok.
2018. máj. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőben fájdalmas hogy hosszú időn át képes volt megcsalni, és mégsem szakított. De a második meg túl messzire ment ahhoz hogy túl lehessen lépni rajta. Nem tudom melyik a rosszabb..
2018. máj. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha választanom kéne akkor az elsőt. Régebb óta tart és azért. Én is érzelmes típus vagyok, ezért fájna ez jobban. Persze a második eset sem jobb, de az mondhatni egy hirtelen dolog, amiben a másik félhez nem táplál komolyabb érzelmeket.
2018. máj. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Most lehet hogy megdöbbentő a válaszom, de engem egyik sem izgatna igazán. Ha talált egy jobbat, menjen. A gerincet sem emlegetném, az emberek esendőek.
2018. máj. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Számomra mindkettő egyformán súlyos, és azonnal elveszítem a bizalmam, így pontot teszek a kapcsolat végére.

Az elsőnél egyértelmű számomra, hogy az érzelmei megszűntek felém.Nincs értelme helyrehozni semmit.

A másodiknál fellép nálam az undor a megcsaló felé.Megint nincs értelme semmit helyrehozni.

2018. máj. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az első sokkal sunyibb, gerinctelenebb viselkedés szóval az jobban fájna. De a második esetben is lerombol mindent az illető..
2018. máj. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Érdekes a legjellemzőbbet kihagytad, a viszonyt. Mikor hosszú ideig vannak szex kapcsolatban. Szerintem az a lehető legrosszabb. Mindegyik nehéz, de az első nekem megbocsáthatóbb lenne. Mert figyelembe vett legalább annyira engem, hogy ne fajuljon a dolog “tettlegességig”, már ha csók nem volt, és végül ha ennek ellenére is velem akarna maradni hogy ő érzelmeket táplált valaki más iránt is, akkor valószínű azért én még mindig fontosabb maradtam számára.

A második pedig arra vall hogy ösztönlény, nem tud uralkodni magán. Az kicsit nagyobb feszültséget generál az emberben szerintem a jövőben.

2018. máj. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért, mi a baj a szexkapcsolatban? Ha egy házasságon belül nincs szex a nő frigiditása miatt, de amúgy jól megértik egymást, akkor szerintem ez nem bűn. Ha a férj nem veri nagydobra, a feleség nem vesz róla tudomást, sőt hallgatólagos beleegyezését adta, akkor szerintem működik.


Erről már én is beszéltem a feleségemmel, ő képtelen a szexre, nekem viszont fontos. Két megoldás volt: elválunk vagy pedig "ő nem tud semmiről". Nekem csak a testiség hiányzik, marhára nem érdekel egy másik nő. A feleségemmel nem érintkezek, minden diszkrét. Akkor?


Nem minden fekete és fehér. Persze egy működő szexuális élet mellett félremenni az gáz.

2018. máj. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én személy szerint az érzelmi dolgot súlyosabbnak tartom, azt gondolom sokkal nehezebben bocsátanám meg, ha egyáltalán meg tudnám. Biztos, hogy megpróbálnám átgondolni, nagyon empatikus embernek tartom magam, és mindig keresem a miérteket, szóval elgondolkodnék az okokon. De szerencsére nem történt még velem egyik sem, remélem nem is fog
2018. máj. 17. 02:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!