Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van itt olyan, akinek sikerült?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akinek sikerült?

Figyelt kérdés
Van itt olyan pàr, akinek sikerült helyrerakni a kapcsolatàt megcsalàs utàn? Röviden meséljétek el a történetet is, kérlek.

2018. máj. 28. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:
67%
Rájöttünk, nem gyakoroltuk az érzelmeinket, ebből tanulva tudatosan gyakoroltuk pár hétig, majd magától jött( hála a drága istennek, hogy így működik az elme). Azóta van kommunikáció, megértés, megérteni és megértetni, és persze jó akarás. Ennyi. Könnyebb, mint akárki hiszi.
2018. máj. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
27%
Igen, a megcsalas hatasara a ferjem eszbekapott egy ket honap alatt kemeny dietaval krafts a 30 kilo felesleget:-)A hazassagunk erosebb lett, jobban kotodunk egymashoz es ugyan nem tokeletes, de mukodik.
2018. máj. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#1: Igen, szerintem is ez egy jó út. Én is ezt választottam, miután kiderült, hogy a feleségem szeretőt tart. (Nem egyszeri megcsalás, hanem több mint egy éven át tartó viszony.)


Ez viszont csak akkor működik, ha mindkét fél elkötelezett a kapcsolat helyrehozásában. Ellenkező esetben csak ronthat a helyzeten. Nálunk a feleségem sajnos nem annyira elkötelezett, mint én, nagyon nem tudja még mit szeretne, olyan se veled, se nélküled helyzet.


Így viszont az a fura helyzet állt elő, hogy lelkileg ugyan nagyon közel kerültünk egymáshoz, közelebb, mint valaha, mindent meg tudunk beszélni, jól érezzük magunkat egymás társaságában. Viszont közben nem múltak el a szerető iránti érzései, és róla álmodozik folyamatosan.


Ha esetleg mégis válás lesz a vége, akkor ezzel csak megnehezítettük a saját helyzetünket, mert sokkal nehezebben fog menni az időközben kialakult plusz érzelmi kötelékek miatt.

2018. máj. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!