Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ezt minden férfi így gondolja?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt minden férfi így gondolja? Tényleg igaza van a vőlegényemnek?

Figyelt kérdés

A párommal beszélgettünk minap a hűségről, megcsalásról. A párom szerint a megcsalás a férfiak részéről genetikai szempontból megbocsátható, mert egy férfinak az a ,,rendeltetése", hogy a magvait minnél több helyre ,,elszórja".(kvázi az ösztönei hajtják). Az én megállapításom az volt, hogy az különböztet meg minket az állatoktól, hogy tudunk az ösztöneinknek parancsolni.

Egy hosszabb ideje tartó házasság (15-20 év) esetén, nyilván a változatosságot keresi az ember. Senki nem tud kibújni a bőréből és más valaki lenni. Szerinte ez a megcsalásoknak a fő oka.

Bár nem mondta ki nyíltan, de a szavaiból azt olvastam ki hogy minden házasságban borítékolható a megcsalás. Ez így 3 hónappal az esküvőnk előtt érdekes felfedezés, bár megmondtam neki, ha nem tud hűséges maradni, inkább kiméljük meg magunkat egy válástól és ne is házasodjunk össze.

Állítása szerint még nem csalt meg senkit az előző kapcsolataiban.

Bocs ha hosszú lett.

31/f és 29/n



2018. jún. 17. 22:41
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
93%

Hú ezt a szöveget a megcsalásról már hallottam valahol....

Egyébként veled értek egyet, miszerint nem ösztönlények vagyunk.

2018. jún. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
99%
Kiméld meg magad tőle ő alanyi jogon bármikor megcsalhat te meg levegőt se vehetsz majd... Éltem ilyennl,nem egyszer kaptam,de nem simogatást,mert szobá álltam férfi rokonnak,kollégával,ő persze füvel fával,mert joga van,ha nem vagyok kéznél épp. Hát ne karj ilyen ösztön lényt.. Se esküvő se kapcsolat nem kell ilyennel.
2018. jún. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
97%
Olyan, mintha már most előre mentséget keresne magának, mert biztosan tudja, hogy meg fog majd csalni. Legalább nyíltan a szemedbe mondta, így önkéntelenül is lehetőséget adva neked arra, hogy ne menj hozzá.
2018. jún. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem tőle, hogy ha valaki tudja magáról, hogy képtelen a hűségre, akkor miért házasodik? Saját magával szúr ki.
2018. jún. 17. 22:49
 5/57 anonim ***** válasza:
98%
"A párom szerint a megcsalás a férfiak részéről genetikai szempontból megbocsátható, mert egy férfinak az a ,,rendeltetése", hogy a magvait minnél több helyre ,,elszórja".(kvázi az ösztönei hajtják)." - a konkrét baj ezzel a résszel van, így cirka 3 hónappal a házasság előtt.
2018. jún. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
98%
Érzelmi intelligenciában foghíjas a partnered. Ahogy írod, az embert az állattól az ösztönein való uralkodás, tudattal jelenlevő gondolkodás különbözteti meg. Ha tájékozott lenne, tudná, hogy biokémiailag 2-3 év a szenvedélyszerelem időszaka, utána át szokte venni a helyét a ragaszkodás, szeretet, tisztelet, lojalitás és társai. Persze ezek együttesen kell, hogy szerepeljenek az első időszakban is az aktív agyi vegyületek mellett.
2018. jún. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
99%
Ez gyakorlatilag egy közhely. Van biológiai alapja, de tudjuk, hogy az emberek nem rendelik alá a teljes viselkedésüket a fajfenntartásnak. Ha így lenne nem lennének melegek, minden nő anya szeretne lenni, mindenkinek maximális számú utóda lenne. Az állatvilágban jellemző viselkedés ez- ahol van utodgondozás-nyilván a mi viselkedesünkben is megjelenik bizonyos mértékben. Válasz: nem gondolja így minden férfi. Ha a vőlegényed komolyan gondolja, az aggasztó.
2018. jún. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
18%

Ahhoz képest orrba-szájba csalják egymást az emberek, a csapból is az folyik, hogy ki kivel kavar, miközben a barátnő/feleség/barát/férj otthon várja a delikvenst.

Sosem csaltam meg az exbarátnőimet, ők viszont folyton vádoltak vele, s minő meglepetés, végül mégiscsak ők léptek félre. Mellesleg lépten-nyomon olyan nőkbe botlok, akik vígan, s dalolva mesélik, hogy hogyan csalták egymást a volt pasijaikkal.

Köszi, de alapból nem kérek párkapcsolatokból, bőven elég annyi, amit magam körül tapasztalok másoktól.

2018. jún. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 A kérdező kommentje:
Több lehetséges állapotot is felvázoltunk pl betegség miatt valaki aszexuális lesz, vagy esetleg terhesség miatt valaki nem élhet nemi életet (bár ez esetben csak korlátozott ideig tart).
2018. jún. 17. 22:57
 10/57 A kérdező kommentje:
Azt is felvetettem neki, ha a genetikát említette, ha én mindenképpen szeretnék gyereket, de ő x honapig nem tud teherbe ejteni, akkor próbálkozhatok mással? A fajfenntartás/ösztön felülírja a házassági esküt?
2018. jún. 17. 22:59
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!