Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ezt minden férfi így gondolja?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt minden férfi így gondolja? Tényleg igaza van a vőlegényemnek?

Figyelt kérdés

A párommal beszélgettünk minap a hűségről, megcsalásról. A párom szerint a megcsalás a férfiak részéről genetikai szempontból megbocsátható, mert egy férfinak az a ,,rendeltetése", hogy a magvait minnél több helyre ,,elszórja".(kvázi az ösztönei hajtják). Az én megállapításom az volt, hogy az különböztet meg minket az állatoktól, hogy tudunk az ösztöneinknek parancsolni.

Egy hosszabb ideje tartó házasság (15-20 év) esetén, nyilván a változatosságot keresi az ember. Senki nem tud kibújni a bőréből és más valaki lenni. Szerinte ez a megcsalásoknak a fő oka.

Bár nem mondta ki nyíltan, de a szavaiból azt olvastam ki hogy minden házasságban borítékolható a megcsalás. Ez így 3 hónappal az esküvőnk előtt érdekes felfedezés, bár megmondtam neki, ha nem tud hűséges maradni, inkább kiméljük meg magunkat egy válástól és ne is házasodjunk össze.

Állítása szerint még nem csalt meg senkit az előző kapcsolataiban.

Bocs ha hosszú lett.

31/f és 29/n



2018. jún. 17. 22:41
1 2 3 4 5 6
 41/57 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy válaszok többsége normális. A párom különbséget tesz megcsalás és megcsalás között. Szerinte az teljességgel elfogadhatatlan, ha valaki szeretőt ,,tart" és heteken,hónapokon keresztül hazudik a másik szemébe. Viszont ha valaki elmegy egy prostihoz az más, mert az csak érzelemtől mentes szex, az ösztönök kielégítése.

De nem jár prostihoz ez biztos. Egyrészt nincs olyan órája egy napban amivel nem tzdna elszámolni (hacsak nem munkaidőben,de multinál dolgozik és ott nincs munkaidőben kijárkálás). Hazudni képtelen, egyszer próbált meg, rögtön gyanús lett,hogy valami nem stimmel, akkor kérte meg a kezem.

2018. jún. 18. 07:44
 42/57 anonim ***** válasza:
100%
En lehet,hogy letesztelnem a helyedben: Felvetnem neki, hogy legyen nyitott hazassag, de csak az "allatias osztonok" erejeig. Termeszetesen mindkettotokre vonatkozoan. A leirasodbol itelve 99%, hogy csak a szaja nagy es mar erre a gondolatra is gyorsan vissuavonulna. :) (Ha meg megis forditva sul el es nagyon lelkes lesz, az is lehet, hogy tanulsagos...)
2018. jún. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:

42

"Állatias ösztönök..." Komolyan mondom lassan aszexuálissá válok ettől a dumától.

A felvetésed egyébként megfontolandó.Bár én nagyon elítélem az ilyen konkrét tesztelgetést,játszmát.Gondolnám ha valakik házasságkötés előtt állnak ismerik egymást már eléggé.De úgy látszik megint én gondolkodom hibásan.

2018. jún. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
Nem te irtad az elobb, hogy par ev alatt is meroben valtozhat a gondolkodasunk 1-1 tema kapcsan? Ennek megfeleloen szerintem az ember sose tudja elegge ismerni a parjat.
2018. jún. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
100%

Figyu,a ferfiak mindig talalnak valamit

mint pl a genetika...en is hallottam mar h a ferfiak arra vannak kodolva

hogy minnel több gyerekük legyen

kvàzi minnel több növel közösüljön

Azt nem hallottak olvastak?

Hogy a nök is mindig a legerösebb ferfit valasztjak gyermekük nemzedehez?Mert igy elhetnek tul,es a gyermek jo adottsagokkal lesz megáldva?

Mond meg a völegenyednek

neharagudjon ha az evek alatt összefutsz egy nala erösebb,magabiztosabb ferfival hiszen ez csak genetika...

mi nök igy vagyunk kodolva...

Es neharagudjon ha mas gyermeket neveli majd(mert egy masik pasas jobb adottsagokkal rendelkezik)

Ez a hülye genetika,vadaszösztön az ösidökböl maradt vissza

ahol tenyleg ez volt a helyzet...

De eltelt azota joooooo pár év

megis erre hivatkozik a legtobb ferfi

a vadaszosztonre...

2018. jún. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
100%
Raadasul ezt a gondolatmenetet tovabbvive a nonek is ugyanez az erdeke, hogy minel tobb ferfitol legyen gyereke. Mert azzal is tovabb szinesedik a genallomany. Ehhez mit szol?
2018. jún. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
100%

A párod megrekedt valahol az evolúcióban. Már nem állat, de még nem ember. Az állatok szoktak ösztönösen megdugni minden nőstényt ami szembejön, hogy "elszórják a magvaikat". Bár ott is vannak olyan fajok, amik egy életre választanak párt maguknak.


Mondd meg nyugodtan a párodnak, hogy neked is megbocsátható a megcsalás, hiszen a nőstény ÖSZTÖNÖSEN a legerősebb hímmel akar párosodni és azzal, aki a legszebb fészket készíti neki.


Mellesleg a párod egy hatalmas vicc, szerencsére nem minden férfi ilyen ösztönlény.

33F

2018. jún. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
33%
Egyébként amelyik kutya ugat, az nem harap. Ha meg akarna csalni, még a témát is kerülné.
2018. jún. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem gondold át, hogy valóban hozzá akarsz-e menni.

Én egy ilyen megnyilvánulás után biztos, hogy nem mennék hozzá.

A fő kérdésre válaszolva: nem, nem minden férfi ilyen farokvezérelt állatszintű ösztönlény.

2018. jún. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
100%

Az igen...mekkora suttyó. Már előre tudna, hogy ő nem lesz hűséges. Remélem nem vagy olyan naiv, hogy összeházasodsz vele. Nem, ezt nem gondolja így minden férfi, én is sokat beszélgettem már erről a barátommal és ő nem tudna tükörbe nézni, ha megcsalna. Ő azt az elvet vallja, hogy ha másra vágyunk, akkor félredugás helyett legyen annyi gerincünk, hogy tiszteljük a párunkat és szakítunk.

Undorító, hogy a vőlegényed már most sem szeret, vagy tisztel egyáltalán és kezdi építeni, hohy elfogadd majd, hogy te otthon várod a gyermeketeket ő meg mással kefélhessen.

N

2018. jún. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!