Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ezt minden férfi így gondolja?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt minden férfi így gondolja? Tényleg igaza van a vőlegényemnek?

Figyelt kérdés

A párommal beszélgettünk minap a hűségről, megcsalásról. A párom szerint a megcsalás a férfiak részéről genetikai szempontból megbocsátható, mert egy férfinak az a ,,rendeltetése", hogy a magvait minnél több helyre ,,elszórja".(kvázi az ösztönei hajtják). Az én megállapításom az volt, hogy az különböztet meg minket az állatoktól, hogy tudunk az ösztöneinknek parancsolni.

Egy hosszabb ideje tartó házasság (15-20 év) esetén, nyilván a változatosságot keresi az ember. Senki nem tud kibújni a bőréből és más valaki lenni. Szerinte ez a megcsalásoknak a fő oka.

Bár nem mondta ki nyíltan, de a szavaiból azt olvastam ki hogy minden házasságban borítékolható a megcsalás. Ez így 3 hónappal az esküvőnk előtt érdekes felfedezés, bár megmondtam neki, ha nem tud hűséges maradni, inkább kiméljük meg magunkat egy válástól és ne is házasodjunk össze.

Állítása szerint még nem csalt meg senkit az előző kapcsolataiban.

Bocs ha hosszú lett.

31/f és 29/n



2018. jún. 17. 22:41
1 2 3 4 5 6
 51/57 A kérdező kommentje:

Viszont hány olyan férfit/nőt ismerünk, aki magabiztosan kijelenti, hogy ő bizony sose csalná meg a párját stb stb. És az élet bármikor hozhat olyan élethelyzetet amikor mégis megesik.

Ismerem a párom de szerintem egy embert sosem ismersz meg igazán. Még a nagyon régóta együtt élő párok is tudnak újat mondani egymásnak akár évtizedek után is. Volt már rá példa az ismerettségi körömben.

2018. jún. 18. 15:11
 52/57 anonim ***** válasza:
100%

Figyu,miert torvenyszeru a megcsalas???

En tudom azt h sosem tudnam megcsalni a ferjemet!!!

Ha valami nem jo leulok vele megbeszelni,elmondom mi a problema

valtoztatunk,javitunk!

Ha ugyerzem nem eleg a ferjem.ha ugy erzem nem vagyok boldog

nem fogok mas ferfi f.rkan ugralni mert ez a hazassag termeszetes menete ugyis megcsaljuk a masikat.

Vannak kivetelek akik nem csalnak hanem elvalnak!

Nem kell megcsalasig fajulnia a hazassagnak.

Igen minden ember valtozik...Igen ezt jol mondod

De a normalis emberek ha valami nem jo,nem a megcsalasba menekul.

Bar keves a pelda erre,konnyebb megtartani a megszokott eletuket

jo a biztos pont....

de akinek van lelkiismerete,es van benne annyi h egykor akit szeretett

annyi tiszteletet ad hogy nem a háta mogott csalja.

Nekem is volt parkapcsolatom ferjem elott

Volt ahol kepbe jott egy harmadik...szakitottam

Vagy nem voltam boldog,szakitottam

Vagy tulsagosan feltekeny volt,birtokolni akart,szakitottam

A megcsalas nem megoldas semmire

Ha ezzel ringatod magad h a ferjed vszinü egyszer megcsal

akkor meg is fog

2018. jún. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
82%

51

Úgy látom győzni fog az érzelem,összetartozás,őszinte párbeszéd és a bizalom.

Sok boldogságot! :)

2018. jún. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
87%
Arra a kérdésre nem tudok választ, hogy hogyan gondolkozik erről egy férfi (mivel nem vagyok az). Viszont a saját életemből, illetve másokéból is látok példát erre-arra. Én speciel a párod hozzáállásához hasonlóaktól kimenekülök a világból... Na tipikusan ezek a pasik azok, akik aztán fűvel-fával csalják a feleséget/barátnőt/akárkit. Aztán meg erre fogják, hogy oh, hát evolúció. :) Én pszichológus vagyok, úgyhogy nekem ezt nem kell magyarázni, éppen ezért tudom azt is, hogy rengeteg más tényező is belejátszik abba, hogy ki mit kezd az "evolúciós" örökségével (pl. neveltetés, stb.). Szerintem senkit nem jogosít fel semmi arra, hogy hűtlen legyen. Pláne nem a neme. Az ilyen férfiak szinte 99%, hogy hűtlenek is lesznek, nem egyszer, nem kétszer. Az már más, hogy 15-20 évet együtt töltve valakivel kell az újdonság, ellaposodik, nem olyan már stb. Sajnos manapság tényleg nem lehet senkiről sem azt mondani, hogy 100%, hogy hűséges lesz. Az ember nem lát a jövőbe, lehet úgy tűnik, hogy "engem örökké szeretni meg kívánni fog" stb, de ezt még az adott illető sem tudja, nemhogy a párja. Ezt el kell fogadni. Szerintem az a normális, ha az ember úgy vág bele egy komoly kapcsolatba, egy házasságba, hogy TUDATOSAN eldönti, hogy tenni fog azért, hogy a kapcsolat minősége és a szexuális vágy megmaradjon az évek alatt. Egy tartós, szép kapcsolatnak mindenképpen ez a kezdő hozzáállása a hűség/hűtlenség kérdés szempontjából, és nem az, amit a te párod gondol... Aztán, hogy az élet mit hoz, senki nem tudja, de ilyen hozzáállással, hogy "nekem szabad, én férfi vagyok, "erre születtem", ez van anyukám"... na attól ne várj sokat. 25/N
2018. jún. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
100%

15 éve vagyok együtt a barátnőmmel. Sosem csaltam meg. A hűség döntés kérdése.


35f

2018. jún. 19. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
100%
A házasság és a hűség egy döntés, nem szimplán szerelem és érzelem. Az eszeddel eldöntöd, hogy vele szeretnéd leélni az életedet, nem férkőzhet be harmadik. Ehhez nyilván kell az, hogy a kapcsolat működjön minden szinten. Ha már most ezt gondolja a vőlegényed, akkor nem tudom, hogy mit várhatsz tőle... engem elgondolkodtatna.
2018. jún. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
100%

Úristen,hogy jutottatok eljegyzésig?? Nyilván szabad kártyát akar a megcsaláshoz.

Nem,nem minden férfi gondolkodik így,hál istennek.Ezt csak egy bizonyos fajta férfi tartja így,és ezzel szokták magukat kimenteni a felelősség alól. Remélem te nem dőlsz be ennek a hülyeségnek.

2018. jún. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!