Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a véleményetek arról, amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, amit a pápa mondott a megcsalásról?

Figyelt kérdés

Őszentsége szerint dicséret illeti azokat a nőket, akik megbocsájtottak a hűtlen párjuknak.

Szerinte az igazi szeretet egy olyan szentség, ami még a megcsalást is eltűri, sőt megbocsájtja.


Nekem ezzel 2 bajom is van:


1. a pápa kettős mércét alkalmazott, a nőket dicséri, hogy megbocsájtják a megcsalást, de fordítva erről nemigen esett szó, hogy a megcsalt férfi is ölelje keblére a hűtlen asszonyát.


2. bár a 10 parancsolat közé tartozik, hogy ne paráználkodj!, vagyis ne légy hűtlen, de a pápa mégis azt díjazza és azt szorgalmazza, hogy ha megcsalás történik, a NŐK bocsássanak meg, és a párok maradjanak együtt.

tehát mindazt a megaláztatást, hazugságot, megtévesztést, árulást, amivel minden megcsalás jár, szépen le kell nyelni az asszomnynak, és jó katolikus módjára akkor is egybentartani a családot, ha a faszi félredug.


ti mit gondoltok?



2018. jún. 19. 05:38
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
87%

Ha tényleg ezt mondta, akkor letagadom, hogy katolikus vagyok. Bár amúgy is humbug az összes vallás, amit még a tudomány előtti tudatlan emberek találtak ki. Kb semmivel sem másabb, mint sárkányokban meg sellőkben hinni.


Az erkölcsi maszlag nagy része pedig emberileg kitalált szabályrendszer, csak a sok birkával elhitetik, hogy ez Istentől való. Aztán ebből kiindulva azt mondanak, amit akarnak, meg ami érdekükben áll.

2018. jún. 19. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 A kérdező kommentje:

"A pápa nem behódolásra kéri a nőket, hanem arra, hogy ne haragudjanak."


magyarázd már el, kedves jó katolikus, hogy mi a különbség??


tehát ha a faszid megcsal, és te vele maradsz, az mi, ha nem behódolás??!!


és épeszű nő, hogy tud ilyenkor NEM haragudni, ha megtudja, hogy élete párja megalázta azzal hogy más nővel dugott, kavart, flörtölt?


nem tudom, hogy te nő vagy férfi vagy, valami azt súgja, hogy nő..


tegyük fel, hogy a párod megcsalna, megtudnád.


és követve a pápa intelmeit, szépen ezt eltűrnéd, elfogadnád, és élnétek tovább együtt, mint a mesében.


a hasonlat nem véletlen, ugyanis az életben egészen más fordulattal végződnek az ilyen megcsalós sztorik, és nem véletlenül.

2018. jún. 19. 06:51
 13/59 anonim ***** válasza:
52%
Babám, ha kérdést írsz ki ilyen témáról, alap, hogy csatolod a forrást, nem pedig nekem kell utána kukáznom.
2018. jún. 19. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 A kérdező kommentje:

nem vagyok a babád.


használd az agyadat meg a netet.


a kérdésemben minden benne volt, ami fontos.

2018. jún. 19. 06:54
 15/59 anonim ***** válasza:
54%
#13 ezt írja valami szabályzat? Ha téged érdekel a forrá, járj te utána, nem fognak mindent a segged alá tolni az életben.
2018. jún. 19. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
69%
Nem szabályzat, normális eszmecseréhez szükséges alapfeltétel :)
2018. jún. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
8%

Azt, hogy akit megcsaltak, az kb annyit is ér...

Egy hisztis, arrogáns libát másképp nem lehet elviselni.

2018. jún. 19. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:
78%
Számomra az egész keresztény egyház egy undorító álszent maffia, és abból is a sunyi aljas fajta. Ezek után pont lexarom, mit mond a pápa, bár ez a kijelentés is csak engem igazol...
2018. jún. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 A kérdező kommentje:

"Egy hisztis, arrogáns libát másképp nem lehet elviselni."


ez egy durva általánosítás!


szerintem nyugodtan cáfolják meg azok a nők, akiket már megcsaltak.


engem nem csaltak még meg, de voltam potenciális jelöltje valakinek a megcsalásra.


ő is azzal akart levenni a lábamról, hogy a párja elviselhetetlen.


aha.


ennek én nem dőltem be!


ha minden ilyen fekete-fehér volna...

2018. jún. 19. 07:25
 20/59 anonim ***** válasza:
66%
Kit erdekel mit mond a Papa, egy jelentektelen ember szamomra.
2018. jún. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!