Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Aki valaha félrelépett, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki valaha félrelépett, az elmondta a következő komoly párjának?

Figyelt kérdés
Attól félek, hogy ha megtudná, nem bízna bennem, de hazudni sem akarok neki. Pedig őt sosem csalnám meg, az előző házasságomban is csak azért tettem meg, mert a végén már teljesen meghalt a kapcsolat.
2018. jún. 22. 10:23
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Én elmondtam, a férjem is a saját disznóságait. Tiszta lappal indultunk. Őt nem csaltam meg, tervben sincs, ő is tudja.
2018. jún. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

Ő volt az, akivel csaltam az exem, szóval nagy vallomásokat nem kellett előrángatnom a szekrény mélyéről.

De ő maga is elárult minden piszkos titkot a múltjából, bennem ez inkább csak növeli a bizalmat felé.

2018. jún. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Elmondtam, minimális titkot sem akartam még a múltamból se. Ő is mindent elmondott.
2018. jún. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Jó az ilyet előre tudni. Aki egyszer megcsalt valakit abban benne van hogy mást is meg fog. Olyan ez mint a drog: senki sem szokik le róla, legfeljebb x ideje nem élt vele.
2018. jún. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagyon gyűlölöm azt, aki ilyen gerinctelen dolgokat csinál. De szerintem ha a párom elém állna, hogy figyelj, ez és ez volt, ezért és így történt és szeretném, ha tudnád, mert nem akarok semmit rejtegetni előtted, akkor nem lennék mérges.


Nekem is volt olyan párom, aki mellett annyira nem éreztem jól magam a végére, hogy erőfeszítést kellett tennem, hogy ne csaljam meg. Végül szakítottam, de pont amiatt, mert más jobban megérintett és ráébresztett arra, hogy ami köztünk van, az egy szar, amiben nem kellene bennragadnom. Kicsit hasonló a sztori, mint nálad. Tulajdonképp én is megcsaltam, csak lelkileg: vele voltam, mikor más megmozgatott bennem valamit.


A megcsalás egy gerinctelen lépés, de sok esetben legalább olyan gerinctelen az is, amit a másik művel: meg sem kérdez, hanem kihúz a fszba külföldre hónapokra, le sem szar, hétvégente is dolgozik meg a haverjai seggében van, bunkón beszél veled és megfeledkezik számodra fontos dolgokról... Ahol nincs tisztelet, hogy legyen hűség? Szóval azért valahol meg tudom érteni.

2018. jún. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
meghalt a kapcsolat. Akor van modja gerincesen befejezni,vele is meghal ujra félre lépsz?
2018. jún. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mond el persze. Ne árulj zsákbamacskát.


Nálunk volt pár vita,mert a párom azt mondta nem csalt meg senkit. Meg ehhez-ahhoz nem volt köze. Aztán kiderült,hogy de. Én meg mérges voltam,mert ne utólag derüljenek már ki dolgok. Ha tudom,hogy kb.10-ből 8 nővel kupakolt,meg amikor már 2 hét után nem érdekelte az aktuális csaja,akkor elkezdte másnak csapni a szelet,akkor nem kezdek bele a kapcsolatba.Nekem nem csapodár kell hanem rendes,őszinte,hűséges társ.

2020. nov. 13. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!