Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akik szeretők voltak vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szeretők voltak vagy most is azok! Mik azok a kamu dumák amit mindig hallgattok?

Figyelt kérdés

"Csak ezért vagy azért nem válok el" stb stb..

Ilyenekre gondolok.


2018. júl. 4. 09:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%

Semmi. Nem is akartam tole komolyat.

Utazgattunk uzletileg. Kulfoldon osszefutottunk egy romantikus estere.

2018. júl. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
57%
Nem egyre, tobbre, de nem akartam mast. Akkor nem vele kezdek.
2018. júl. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
50%
Nem házas, de sosem vártam volna el, hogy elváljon ha az lenne. Azt éreztem inkább legtöbbször, hogy egyik percben még akar találkozni, de amikor eljön a pillanat, nem biztos benne, és közbe jön valami. Munka, elintéznivaló stb. Szerintem ilyenkor a lelkiismeret szól közbe.
2018. júl. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

1. Köszi a választ.


3. És végül nem is lett találkozó?

2018. júl. 4. 09:55
 5/16 anonim ***** válasza:
68%

munka

gyerek

idős vagyok hozzá

sok komplikáció

mit szólnak majd a rokonok meg ismerősök

sok idő

új élet hová költözünk

stb stb....de mindig minden csak kifogás

és inkább lustaság, na meg persze nem meri felvállalni magát, hogy ő válik mert mindenhol mindenki azt látja és tudja, hogy ők a legtökéletesebb család és házaspár a világon....

2018. júl. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%

Ezt így konkrétan nem mondta hogy “ezért nem válok” ez valahogy egyértelmű volt inkább csak úgy fogalmazott hogy kockán forog neki minden munka, egzisztencia, a gyerekek.

Nyilván nem a szerelem miatt marad benne valaki egy házasságba, ha már szeretőt tart. Csak így kényelmes, az a megszokott.

2018. júl. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%

nem járnál jól velem


túl zombi vagyok, hogy újrakezdjek egy kapcs.ot valakivel


ez csak azért röhejesen szánalmas, mert ahhoz meg nem érzi zombinak magát, hogy a nője háta mögött mással kavarjon.

2018. júl. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
#3. voltam. EGy éve randizgatunk, de szerintem ő sem tudja mit akar. Gyakran előfordultak ilyenek, hogy megbeszéltünk valamit, aztán mégsem úgy lett, hanem egy későbbi időpontban. Végül mnidig találkoztunk, de sokszor megelőzte valami kavarc, hogy most mégsem jó. Ilyenkor mindig azt éreztem ,hogy akar is meg nem is. Aztán ahányszor együtt voltunk, mindig csodás volt. Szerintem ő leginkább félt.
2018. júl. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
50%
házas, gyerekes csávóval sose kezdenék! korombeli, távkapcsos barátnős szeretőm volt már. azt mondta mindig nyavalyog a nője hogy biztos megcsalja, ezért döntött úgy hogy tényleg megcsalja, mert elege lett. kifogásokat, mire érted? azt mondta az összes azért nem akar kapcsolatot mert még nem áll készen rá. szexre sose volt kifogásuk, bár azt nem is én kezdeményeztem soha. 24l
2018. júl. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Gyerekeket nem tudná elhagyni,közös hitel,más helyre nem költözne mert ott ismer mindenkit.Aztán erre mondtam neki,hogy tévedésben van,tőlem aztán otthon maradhat,nekem nem kell ilyen pali,sokszor beszéltem úgy vele mint egy kutyával,de eltűrte és igazat adott nekem.
2018. júl. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!