Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért ilyen aljas az ex?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen aljas az ex?

Figyelt kérdés
Páromnak volt kapcsolatábol született egy gyereke . A párom kilépett a kapcsolatbol részben miattam is.De mindent megtesz a gyerekéért támogatja oket anyagilag,gyerektartáson felül is. segít bármiben . Az ex amiben tud ott kavar be nekünk most azzal állt elő nekem , hogy ők lefeküdtek.?! Nem foglalkoztam vele , tudom , hogy ez nem igy van . bepoccent és beadta a gyamugyre a papirt hogy apuka addig ne lassa a gyerekét . Miért jo ez neki ? Hogy lehet ilyen aljas egy anya ? Párom fél hogy nem fogom igy birni , és hogy lelepek .ti hogy kezeltetek az ilyen nőt ?ha nem vettem fel a viselkedését ugyanugy folytatta . Most kiosztottam erre megjobban bánt minket .

2018. júl. 11. 08:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
68%

Meg is válaszoltad a kérdésedet, miért.


"A párom kilépett a kapcsolatbol részben miattam is"

2018. júl. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
56%

Mégis mire számítottál? Hogy szélesen mosolyogva átengedi neked a gyerek apját, akivel együtt tervezte felnevelni?

Arra pedig egyáltalán ne vegyél mérget, hogy nem kúrogat titeket ugyanúgy felváltva, mint eddig.

Milyen papírt adott be a gyàmügyre, ami miatt nem láthatja a gyereket? Nincs ilyen, itt valaki hazudik. Az se kizárt, hogy a mintaapa pasid, mert az exet szívesen jár látogatni, de a gyerekre nem kíváncsi.

Aki nem akar így járni, az nem mászik rá családos férfira, akárhogy hüppög, hogy rossz a kapcsolata, és vigaszpuncira van szüksége. Ezt te választottad magadnak, úgyhogy próbáld meg kiélvezni, milyen hatásod van mások életére.

2018. júl. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
25%

Mintha a volt páromról írnál, ő is pont ilyen, szeret kavarni, meg uszitani. Erre csak addig van jogalapja, amig a jog köti a feleket a gyerekek miatt. Utána már elfogy a lehetőség, és gyötrődhet hogy mit találjon ki..

Mondjuk a ti esetetek más, mert a nő a sértett fél, és így fejezi ki a sértettségét. A mi esetünkben ez nem így volt.

2018. júl. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
34%
Miért ilyen aljas? Mert az a baja, hogy a férfinek volt bátorsága kilépni a kapcsolatból, neki meg nem. Meg az, hogy ő még nem talált mást és zavarja a ti boldogságotok. Majd ha lesz hapsija, vissza fog venni. Nem kell vele addig törődni. Olyan meg nincs, hogy beadja a gyámügyre, hogy az apa ne láthassa a gyereket. Amennyiben az apa nem folytat olyan életmódot, amivel veszélyeztetné a gyereket, nem indokolt, hogy ne láthassa.
2018. júl. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
69%
Sajna, tűrnöd kell, ha bírod. Ismerek olyan nőt, aki az életét erre tette fel. Még 10 év után is a volt párját piszkálta, ahol csak tudta. Annyira, közben a két lányát is tönkre vágta idegileg, a sok aljas húzásával. A lányok szerették az apjukat, szerettek nála lenni, de nem lehetett nekik kimutatni, mert akkor anyuka harapott, büntetett.
2018. júl. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
35%
Az ex annyiban aljas, hogy a gyereket használja fel a sértettsége miatt.Te viszont tőle milliószor aljasabb vagy.Széttetted a lábad egy foglalt pasinak.Ez bőven kimeríti az aljasság fogalmát.Amúgy van gusztusod rendesen, az ex puncija után szopni a pasi farkát.Kíváncsi lennék hányszor tette a szádba az ex után pár órával, 1 nappal.Gondolom bevetted a dumát, hogy vele már nincs szex. :D Meg is érdemled, meg a pasid is.A gyereket sajnálom csak, hogy ilyen apja van, meg annak ilyen ri..banc párja.
2018. júl. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

1/Eddig nem volt papir a lathatasokrol .mert nem volt ra szukseg ,nem kekeckedett .most beadta és míg nem allapitjak meg . Igenis nem lathatja .mert nincs papir rola.

2/ ők kulon eltek mindig is . Mar elottem nem volt koztuk semmi . A no mondta nekem ! Csak a gyerek tartotta tartja oket ossze . Szoval inkabb magaban kene keresnie a hibát sztem , ahol elcsuszott a dolog koztuk .

2018. júl. 11. 09:14
 8/24 anonim ***** válasza:
66%
Á, hagyjad kérdező. Itt te vagy a rbanc a nő még a jóságos szent szűz Mária, az ártatlan, akit átvertek, akinek szétrombolták a példás családi életét és akit kizárólag a sértettség visz rá, hogy aljas gci módon távolítsa el a gyereket az apjától. Alapból ő egy tiszteletreméltó, csodás nő ám.
2018. júl. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
79%

"Csak arról tudod meg kicsoda, akivel harcolsz."


/Szeráf/

2018. júl. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
79%

Milyen idős a gyerek?

Egyébként teljesen normális, hogy a láthatás és a gyerektartás miatt beadja a papírokat. Amíg nincs határozat, addig akkor megy a gyerekért, amikor akar, elvégre ugyanúgy a szülője, mint az anya, azonos jogokkal.

Vagy nagyon buta a pasid, vagy csak erre hivatkozik, hogy miért nem kíváncsi a saját gyerekére.

Az biztos, hogy nem csak a gyerek tartja őket össze, hanem szerelmes is, azért tesz meg mindent, hogy titeket szétszedjen.

Abban hiába reménykedsz, hogy meg fogja unni. Élete végéig utálni fog titeket, és nem fogja abbahagyni.

2018. júl. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!