Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A terhesség miatt vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A terhesség miatt vagyok megőrülve?

Figyelt kérdés
10 éve vagyunk együtt a párommal. Van 1,5 éves kislányunk és októberben születik a kisfiúnk. Holnap a legjobb barátja legénybúcsújába megy. Veszélyeztett terhes vagyok, hónapok óta nem szexelhetünk, máshogy kielégítem persze, csak nekem van tiltva minden formája. Valamiért elkezdtem görcsölni rajta, hogy holnap a legénybúcsún lesz egy gyönyörű testű táncoslány és mi van ha lenne lehetősége valamit tenni.... Sose voltak ilyen gondolataim, nem is adott rá okot, de valamiért rámtört a féltékenység... mit tegyek?? Miért vagyok ilyen hülye? Persze Neki nem mondom ezeket az “okos” gondolataimat...
2018. aug. 3. 22:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%

Az egyetlen, amire lehetősége lesz, hogy nézi. Miért, szerinted minden résztvevő végigmegy majd a táncos lányon?

Most nőként gondolj bele: kapsz (mittomén) 50 ezret, hogy táncolj. Te ingyen és bérmentve vállalnád, hogy le is cuppantasz mindenkit? Vagy hogy képzeled el ezt?

Sokkal valószínűbb, hogy ott fog állni a testőre a sarokban, és ügyel rá, hogy ne legyen semmi tapi. Már ha igazi csúcs kategóriás, gepárd testű szépség.

Akinek meg erre nem elég fellépti díja, az csak egy átlagos csaj, kiló sminkben, flitteres bugyiban, és semmi olyat nem mutat, amit te este otthon ne tudnál.

2018. aug. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%

Erre egy válasz van:

Megy egy autó a Řáholec erdő mellett, Rumcájsz kiugrik a fák mögül, megállítja az autót és makkos pisztolyával megfenyegeti a sofőrt:

- Verd ki a f.rkad, ha kedves az életed!

Megtörténik.

- Mégegyszer, ha életben akarsz maradni!

Megteszi a sofőr.

- Na most megint!

- De már fáj!

- Nem érdekel!

Harmadszor is megteszi.

- Megint!

- De már csak meleg levegő jön4


Mire Rumcájsz:

- Manka drágám, gyere, itt van egy kedves úr, aki bevisz téged autóval Jičínbe.


Igényled, hogy melletted legyen a párod. Ennyi. Ez természetes.

Én lehet megkérném, h ne menjen el. Egyébként a táncos lányokkal a vőlegényt szokták összehozni, nem a vendégeket.

Egyébként jó, hogy ezt neki nem mondod el, mert csak felidegesítenéd.

(Ha mégis megy, sz.pd le előtte 3×)

2018. aug. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%

Normalis helyeken a vőlegény sem megy el a táncosnővel, remélem ezt azért mindenki tudja! Ha még sem, rossz családból jössz ( és ez nem vicc!)

Kérdező, másodikka értek egyet. ;)

2018. aug. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%

Kerdezö,normalis h eszedbe jutott...

hiszen igazad van,de ne aggodj nem lesz semmi baj

Ismered a ferjed,szerinted kockara tenne teged meg a piciket?

Csak probalj bizni benne,ha ö ezt erzi hidd el nem lesz baj

sok ferfi ilyenkor kivonul akiknek lelkiismeret furdalasa van

Dolgoztam egy discoban ahol gyakran bereltek legeny bucsura helyseget

szoktak menni tancoslanyok,volt h a völegeny faradt ki es kert egy jo erös vodkat de sokszor elöfordult h a legenybucsu tagjai közül többen jöttek ki ök kinnt folytattak a mulatast.

Nem lesz semmi baj kivanj neki jo mulatast

nefelj alig varja majd h hazaerjen hozzatok

2018. aug. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
53%
Aki azt hiszi, ezek a táncosok nem kaphatóak pénzért erre-arra az téved. Ha fizet is érte, az csak egy alkalom, és csak szex. Ne parázz ezen.
2018. aug. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Soha nem volt ilyen gondolatom, mert sose adott rá okot, rengeteg legénybúcsúba volt. Csak annyi hülyeséget lehet hallani mostanában. Amúgy olyat, hogy ne menjen el a barátaival mualtni sose kérnék. Miért is láncolnám magamhoz?! Ha meg akar csalni ahhoz nem kell legénybúcsú, bármikor megteheti, csak szerintem dolgoznak a hormonjaim, azért jutnak ilyenek eszembe.
2018. aug. 4. 11:46
 7/15 anonim ***** válasza:
54%

Szia!

A nővérem táncos volt, általa beleláttam ebbe a világba, egy időben segítettem rendszerezni a fellépéseit.

A táncosok nem prostik, ha valakiről kiderül, hogy vállal mást is, azt mélyen elítélik, ügynökségeknél ki is dobják.

Nem lehet, hogy önbizalomhiányos vagy?

2018. aug. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igazából az, hogy konkrétan nem szexelhetünk és egyre nagyobb vagyok az nem túl sokat javít ezeken a gondolataimon😅. De alapvetően nincsen ilyen problémám. Csak elképzeltem, hogy elmegy itthonról a “bálnától” és egy tökéletes testű nő fogja Nekik ma riszálni meztelenül. De mondom, volt már sok legénybúcsúba, sose voltam féltékeny, most lehet a terhességi hormonok, amik kicsit fejbe vágtak😅.
2018. aug. 4. 21:50
 9/15 A kérdező kommentje:
Hajnali 1-kor hazajött vidékről kocsival, egy kortyot sem ivott:). Azt mondta, hogy ez már nem Neki való és inkább hazasietett hozzánk:).
2018. aug. 5. 09:15
 10/15 anonim ***** válasza:
De édes! Akkr meg semmi baj!
2018. aug. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!