Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nem tudom mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Adjatok tanacsot kerlek ki mit csinálna a helyemben. Nagyon elvagyok keseredve . Kb ket hete megtudtam hogy kapcsolatunk elejen a párom flörtölgetett?! a gyereke anyjaval . Nem mennek bele reszletesen mit csinált de nekem megcsalasnak szamit. Borzalmasan nagyot csalodtam de adtam neki meg egy eselyt mert allitja hogy tobb( testiseg) nem tortent . Egy hete megtudtam hogy babát várok tole . :( nagyon szerettem volna ezt a gyereket . De egy vilag omlott ossze bennem . Felek hogy egyedul maradok a gyerekkel ha megtartjuk . Napi szinten felhozom az exet neki hogy hogy tehette meg ezt ! Ilyen kapcsolatba szuljek ?

2018. aug. 4. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Mióta vagytok együtt? Hány évesek vagytok? Azóta milyen a kapcsolata a gyermeke anyjával?


Egyébként meg vihar a biliben. Ha egy idegen nővel tette volna, még érteném is a problémát, de egy olyan nőre vagy féltékeny, akitől gyereke van. És ha jól értem, téged választott, nem ment tovább.

2018. aug. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Másfél éve . Elvileg hogy megtudta a no hogy vagyok vissza akarta szerezni . Mar most minimalis a kommuikacio elvileg .
2018. aug. 4. 19:03
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Igen, szülj egy ilyen kapcsolatba!



Hiszen az exének is működik, van gyerekük, kavarnak néha...


Ha majd szülsz neki, és tovább lép tőled is, akkor minden esélyed megvan rá, hogy majd veled is kavar.

2018. aug. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Voltam ilyen helyzetben én is és megértelek. Ilyen kapcsolatra nem lehet építeni, hiába akarsz.
2018. aug. 5. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

Nem gondolod, hogy egy picit eltulzod most ezt? 1,5 eve!!! FLORTOLT titokban az exevel, aki nem mellesleg a gyermeke anyja. Azota gondolom huseges. En megszulnem neki ezt a gyereket, plane akkor ha egyedul is el tudnam tartani gond nelkul! Nem neki szulsz, hanem magadnak! Ha TE akarod azt a gyereket, akkor tartsd meg. (Nyilvan most nem azt mondom, hogy a ferfinak ebbe nincs beleszolasa, stb DE a mai vilagban egy no mar sajnos tenyleg maganak szul. Ez van.)

Na de a kerdesre visszaterve. 1,5 ev alatt egyszer sem bizonyitotta a huseget? Szerintem nagyon keves olyan friss kapcsolat van, ahol az exszel valo kommunikacio ne jatszana szerepet.

2018. aug. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Aki egyszer megteszi, máskor is meg fogja. Amíg nem bízol benne, nagyon kétesélyes dolog gyereket vállalni...
2018. aug. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!