Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lehet ez jel a megcsalásra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ez jel a megcsalásra?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyunk együtt párommal. Az exe nem tud ebbe bele törődni, az elöttem lévő barátnőjétől és most tőlem is többször megpróbálta elszakítani.

Azt tudom páromnak ő volt az első szerelme. Közelebb is laknak egymáshoz mint mi, stb.

Mi még nem élünk együtt. Mind a ketten még a családunkal lakunk.


Észrevettem, hogy az utóbbi pár napban párom is és az ex is hasonló időben távoznak esténként a fbról és reggel is hasonló időben jönnek fel.

Ez eddig nem tűnt fel (régről ismerem a csajt ő is az ismerősöm)

Nem figyelgettem állandóan csak feltűnt már ez így pár napja.


Lehet ez jele annak, hogy megcsal vele? (Együtt vannak, alszanak?)


Légyszi ne nézzetek bolondnak de én ezek után akármit kinézek a csajból.

A párom meg mikor célozgattam a megcsalás témára azt mondta nem tenne ilyet.

De még is annyira fura ez nekem. Eddig csak nagyon ritkán volt ilyen. Az elmúlt egy hétben meg 3x.


Hogyan derítsem ki az igazat?



2018. aug. 10. 06:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párod nem adja jelét, akkor felesleges aggódni. Az ex hiába próbálkozik, ha a párod nem akarja. A fb szerintem még nem bizonyít semmit.
2018. aug. 10. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Családjával voltak nyaralni, az után haza jött és sokkal figyelmesebb, kedvesebb, stb volt velem. Tényleg minden sokkal jobb lett és nem is értettem mitől.

Rá egy hétre nekem kellett elmennem egy hétvégére egyedül, nagyon tartottam tőle meg fog-e csalni. Azóta sem rossz a kapcsolatunk de előtte valahogy jobb volt mert most ha nem is csalt meg akkor is bebeszélem magamnak.

És nem tudom mitévő legyek? Hogy deríthetném ki az igazat? 😕

2018. aug. 10. 07:22
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem beszélsz vele?
2018. aug. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

1es vagyok


Nézz magadba, hogy belőled jön -e ez a félelem, vagy tényleg okot ad. Lehet, hogy sokszor átvertek, rémeket látsz már ott is, ahol nincs. Ha valóban megcsalt, akkor tudom, nehéz, de türelem. Úgyis ki fog derülni, ezt tapasztalatból mondom. De amíg nincs egyértelmű jele, ne szorongj ezen, mert azzal csak elüldözöd!

2018. aug. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm 1es 😊


Mikor erről akarok vele beszélni mindig azt mondja nem csal meg

2018. aug. 10. 08:48
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi együtt élünk a párommal, együtt megyünk aludni, mégsem egyszerre vagyunk online vagy off.

És akkor még nem ejtettünk szót az okostelefonokról, amik tök máskor jeleznek online, mint amúgy kéne... :)


Ennyiből ne vonj le messzemenő következtetéseket, mert így csak saját magad mérgezed a kapcsolatot. Járj nyitott szemmel, de élvezd ki a friss szerelmet, mert ha most féltékenykedsz, akkor is megölöd a dolgot, ha amúgy nincs mögötte semmi.

2018. aug. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de kommentjeidből egyre inkább úgy tűnik, hogy kicsit túlzásba viszed a féltékenykedést és az aggódást. Ha a kapcsolatban minden rendben van, akkor egyelőre több bizalmat!! és önbizalmat!!
2018. aug. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezerfele kemprogram van mar az okostelefonokra es olyanok is, amik nem kemprogramok. Az aposom pl a find my iphone programmal buktatta le az anyosomat.

A kerdesedre valaszolva ez a *kotsog* verzio.

Ha nem bizol meg benne, akkor ajanlom hogy szakits vele egyszeruen. Nem ertem, hogy a hozzad hasonlo emberek miert elvezik azt, hogy folyton ilyen dolgokon stresszelhetnek.

Meg valami: egy ember pontosan tudja, hogy kire es miert kell feltekenynek lennie

2018. aug. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!