Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Te szakítanál vele vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te szakítanál vele vagy megpróbálnál benne bízni?

Figyelt kérdés

Párommal 5 hónapja együtt vagyunk. Exével évekig együtt voltak. A csaj mikor megtudta, hogy össze jöttünk többször ráirogatott barátomra. Első alkalommal el is bizonytalanodott, hogy “melyikőnket válassza” úgymond. Végül engem választott. Ez a kapcsolat legelején volt.

Azóta is volt, hogy írt a csaj. Én már x hónap után úgy tudtam mindenhol letiltotta, meg is nyugodtam, nem idegeskedtem.

Egyszer barátom mögött mentem el, ránéztem a telefonjára és látom a csaj írt neki. Tök semleges téma, de még is vissza lett tiltva.

Mondtam barátomnak na akkor most utoljára el lehet gondolkodni kivel akar lenni, ha velem akkor mindenhol szépen szakítsa meg vele a kapcsolatot.

Azóta eltelt 1 hónap de jobban üldözési mániám van mint valaha.

Nem élünk együtt párommal, de amikor együtt vagyunk semmi gond. Viszont mikor nincs velem állandóan csak azon jár az eszem, hogy az exével van. Akármibe képes vagyok bele magyarázni hogy együtt vannak, még abba is, ha ugyanakkor nem elérhetőek.

Teljesen bele vagyok ebbe az egészbe betegedve. Jelenleg úgy érzem, hogy azért még telefonon tartják a kapcsolatot mert viszonylag sok ugyan azzal a számmal a hívás (név nincs mellette, de van ami mellett még nincs).

Azért félek ennyire mert barátom nagyon szerette őt, és a csaj is láthatóan csak arra megy, hogy mi ne legyünk együtt és felkavarja barátomat.

Próbálok benne bízni de (lehet csak magamnak beszélem be) de úgy érzem megcsal. Leginkább ez miatt, hogy mikor a kapcsolat elején felkereste a csaj jó pár napig gondolkodott melyikőnkkel mi legyen. Azóta megingott a bizalmam, a vissza tiltás óta meg pláne.

Ő akármit mondok azt állítja le van tiltva mindenhol, nem tartja vele a kapcsolatot, engem szeret, nem fog megcsalni.


Elnézést, hogy ilyen hosszú lett!

Te a helyemben mit tennél?

Szakítás azonnal vagy megpróbálnál benne bízni és azért oda figyelni?



2018. aug. 10. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Nem lesz jobb.
2018. aug. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%

Mi van akkor, ha alaptalan a féltékenységed? és lehet, hogy beszélnek, de teljesen más dologból kifolyólag? vagy az is előfordul, hogy nem vele beszél és ezért eldobod a kapcsolatot?

Ki írod ide a Gyikra a kérdést, jönnek az elvált nők frusztrált reagálásai, akik buzdítanak, hogy lépj, és te megteszed, holott, lehet, hogy a fazon hozzád abszolút hűséges, és semmi okod nincs az aggodalomra, félelemre.


Belegondoltál ebbe?


ui: én találkoztam egy 35 évvel ezelőtti exemmel, igaz pár éve volt. És? történt bármi is? Semmi, azon túl, hogy 2 órába belesűrítve volt több mint 30 évnyi esemény. Az tény, hogy meg akart csókólni, én viszont nem hagytam.


Azóta se találkoztam vele.

2018. aug. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%

* a csaj is láthatóan csak arra megy, hogy mi ne legyünk


Ezt mondta a nő? mondta a saját szájával? hallottad? leírva láttad bár hol is?

2018. aug. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16%

Pont az előbb volt inspirációm, egy válaszból:


Mózes I.39 fejezet.


Ott is a fazonra ráfogta a fáraó neje, hogy lefeküdt vele. Holott az hazugság volt. Ezért Józsefet börtönbe zárta a fáraó, Isten viszont tett róla, hogy az igazság kiderüljön, és így József szabad lett.

2018. aug. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%

Én már akkor szakitottam volna amikor neki gondolkodnia kellett azon hogy kit válasszon . Mondtam volna neki h tudod mit szívi menj az exedhez vissza

Szerintem megalázó ez a helyzet hogy Meg gondolkozik azon kit válasszon

2018. aug. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem bármi is az igazság, ha megcsal, ha nem, hogyha te ennyire bizalmatlan vagy, akkor megette a fene az egészet. Egyrészt, mert te magad is az őrületbe kergeted ezzel a dologgal, nem tudsz felszabadult és nyugodt lenni, másrészt meg nyilván a pasidnak sem esik jól, hogy folyton ezzel zaklatod. Én megértem, egyébként, amit érzel, de hasonló helyzetbe nem hoznám magam. Ha féltékeny vagyok, ő ámít és kábít, csak hogy elhallgattasson az akkor is bántana annyira, hogy szakítsak, ha egyébként tényleg nincs mögötte semmi tartalom. 5 hónap után még mindig könnyebb szakítani, mint 5 év után.


Amúgy szerintem még bőven nincs túl az exén, ha komolyan gondolkodnia kellett az elején, hogy "kit válasszon".

2018. aug. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
19%

"Mondtam barátomnak na akkor most utoljára el lehet gondolkodni kivel akar lenni, ha velem akkor mindenhol szépen szakítsa meg vele a kapcsolatot."


Kis naiv! Tényleg azt hiszed, hogy csak azért, mert te ezt kijelented, majd rögtön megszakit vele minden kommunikációt?


Ha tiltasz valamit, hazugságra ingerled a másikat! Ergo ugyanúgy folytatja, csak óvatosabban.

2018. aug. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!