Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ezeket írta a férjem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezeket írta a férjem egy másik nőnek. Mire véljem, mit tegyek? Ez már út a megcsalás felé?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki miatt már hónapok óta aggódom.

Aztán sokáig nem futottak össze a férjemmel és mostanában újra igen sajnos.

A férjem olyanokat írt neki, hogy tudja, hogy ez a nő zavarba jött tőle és ő is zavarna jönne, ha látná meztelenül. Utána olyat is írt neki a férjem, hogy "utánam kellett volna jönnöd"... Nem tudom hova és miért..

A szívem szakad meg nem értem az egészet és azt se tudom mit mondjak/kérdezzek.

Mi a véleményetek? Van még vissza út innen?


2018. aug. 17. 10:16
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

Szóval

A férjem is zavarba jönne, ha meztelenül látná ezt a nőt*

2018. aug. 17. 10:17
 2/20 anonim ***** válasza:
23%

Miért nem a férjedtől kérdezed meg, egyenesen, ha már kutakodsz?


Én ha a te fajtád lennék, én tuti hogy egyenesen, némi gúny és kifigurázás kiséretében rákérdeznék:D

2018. aug. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
11%

Tehát fogalmad sincs, hogy mi a helyzet de már azt kérdezed, hogy van-e visszaút. Logikus...


Esetleg próbálj meg kommunikálni a férjeddel.

2018. aug. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
60%
"némi gúny és kifigurázás kiséretében rákérdeznék", na az aztán biztos segíteni fog abban, hogy őszintén és nyíltan beszéljen két ember egy kényes témáról.
2018. aug. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%

Rákérdezni???

Megvan a bizonyitekod h massal flortol,sot

biztos vagyok benne ha lehetoseg adodik meg is fog csalni

bar lehet mar amugy se volt huseges hozzad.

Nekem eleg lenne ennyi is,alljon elem nyiltam

mondja el a problemakat vagy h mas nokre vagyik

aztan valljunk el...

A ferjed kalandozik kifele,es nem tudod porazon tartani

sot ha rakerdezel csak ovatosabb lesz aztan jol atver...

Szerintem most vallj el mert ez nem lesz sirig tarto huseg a ferjedtol

de ha teged nem zavar akkor maradj vele

te dontod el

2018. aug. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Egy kapcsolat alapja a kommunikáció. Az már más kérdés,hogy Te honnan tudod mit írogatnak, bizonyára "nem tiszta forrásból", kutakodtál, de ebben a helyzetben én biztos nem takargatnám ezt se.

Már az,hogy más nővel levelez út a megcsalás felé. Az meg amiket ír, simán. Tehát itt csak a nőtől függ,hogy mibe megy bele.


Mindenképp" beszélj a férjeddel, vállald fel a bizonyítékodat és kérdezd meg: vajon mit is akar a másik nőtől?És vajon mit is akar tőled, hogy gondolja a továbbiakat.

Efölött nem lehet szemet hunyni.

2018. aug. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
86%

Sokan azt mondanák hogy persze meg kell beszélni bla bla bla...

Én azt mondom az ilyen embert, mindegy hogy féri vagy nő, zavarni kell a fenébe elfelé, és olyat keresni akiben ilyen irkálásoknak még csak a gondolata sem fordul meg, mert szereti a párját, és tiszteli!

F35

2018. aug. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
46%
Ez ecet, ha eddig nem csalt meg, majd eztán... :(
2018. aug. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
8%
Én a helyedben nem a nő miatt aggódnék, hanem a házasságom miatt, mert nem véletlenül alakulhatott így. Valószínűleg nem teszitek bele a maximumot a közös életetekbe! Próbáld megtalálni, hogy mi az, ami nem működik köztetek!
2018. aug. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
18%

Jaj...emlékszem a korábbi kérdésedre, még honapokkal ezelőtt írtad ki. Akkor még csak az volt feltűnő neked, hogy nagyon bámulja a lányt, és más ismerős szerint is bejön neki. Már akkor aggódtál miatta, hogy előbb utóbb több sülhet ki belőle.

Ezek szerint nem volt alaptalan a gyanúd. Mostmár beszélgetnek is, sőt, megindultak a flörtölések, szexuális utalások, ennek már nem lesz jó vége.

Köztetek változott valami? Elég időt együtt tudtok tölteni? Mert abban egyet értek az előttem szólóval, hogy közttek romolhatott meg valami. Mert ha minden jó lenne, szeretne, akkor hiába nagyon csinos a lány, és épp a zsánere, akkor sem foglalkozna vele.

Voltunk mi is kicsit hasonló helyzetben. Mikor köztünk is sok volt a feszkó, és mélyponton volt a kapcsolatunk, akkor én is észrevettem, hogy nagyon érdeklődik az egyik munkatársa iránt. Meg akkoriban sok utalása volt csinos lányok iránt. Aztán szerencsére rendeződtünk, most jobb a házasságunk mint valaha, és most egyáltalán nincsenek ilyen dolgai. Még fél szemmel se nézi meg a csinos nőket.

Szóval lehet, hogy tényleg inkább a házasságod építésén kellene dolgoznod. Gondold át, mi változott, mi nem úgy működik, hogy lehetne javitani, ilyesmi.

2018. aug. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!