Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hazaérve az fogadott, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazaérve az fogadott, hogy apám egy fiatal nővel szexel. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Valószínűleg valami egyetemista lehet akit anyagilag támogat. Mind 1 nem is ez a lényeg... 62 éves létére képes egy olyan nővel együttlenni aki majdnem az unokája lehetne. Nekem ettől felfordul a gyomrom, meg persze attól is, hogy édesanyámmal ezt teszi. Amúgy Nyilván nem számított rá, hogy idő előtt hazaérek. Úgy volt hogy csak 3 nap múlva megyek haza, de máshogy alakult a dolog. Anya meg éjszakás műszakban volt, mert ápolónő. Mégis nagy bátorság kellett hozzá, hogy otthon az ágyukba kefélje a nőt. El akarom mondani, de nem tudom milyen lenne anya reakciója. Lehet, hogy nagyon kibukna mert nagyon féltékeny típus a mai napig, pedig már lassan 30 éve együtt vannak. Inkább hallgassam el? Mi a jó döntés szerintetek?
2018. aug. 17. 11:43
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
47%
Kerdezd meg apadat hogy tudott felszedni fiatal csajt mert ez erdekelne.
2018. aug. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
32%
Anyudnak ne mondj semmit, mert ez a kettejük ügye. Apuddal viszont ülj le beszélni. Én, ha te lennék, megkérném, hogy tartsa tiszteletben a házat, és máshol rakja meg a nőit.
2018. aug. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
30%
Én is a fejedben csak az apámmal beszélgetnék el , a többi az ő dolguk...
2018. aug. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
27%
... helyedben...
2018. aug. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
78%

Ha apám ilyet tenne biztos, hogy megverném de minimum p.csön rúgnám. Mondom ezt úgy, hogy egy kedves, békés ember vagyok és utálom az erőszakot. De a megcsalást nem tolerálom főleg ha a szüleimről van szó.. én elmondanám anyámnak, hülyeség, hogy ez az ők dolga, nem kell neki elmondani. Egy család vagytok, mondd el neki, ez ugyan úgy rá is tartozik most már. Apuka ha szétbarmolja a házasságát, megérdemli, hogy a felesége megtudha mekkora egy gerinctelen suttyó.


A legalapvetőbb dolgot rombolta le ezzel a családotokban, az anyáddal való kapcsolatában... a bizalmat. Innen nekem mondhatna bármit, egy szavát se hinném el és csak egy pondró lenne a szememben.


Mindenképp mondd el édesanyádnak is, ha vannak testvéreid , akkor nekik is. Megérdemlik, hogy tudják az igazságot apuciról.


Szégyent hozott a családotokra, én ezt nem tolerálnám.. de a te dolgos mit csinálsz..


24F

2018. aug. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
78%

Én apámmal itt befejezném lényegében. Ha ennyire őszinte ember, akinek ennyire fontos a családja, akkor én inkább nem kérnék belőle, ki tudja, engem mikor árulna el, ha neki épp az esne jól.

Anyámnak meg szólnék, hogy ne csesszen el több időt egy ilyen t@konyra.

2018. aug. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
91%

Naná hogy elmondanam anyámnak. Mi az hogy a kettőjük dolga?!

Fordított helyzetben ti nem akarnatok tudni, hogy mást is kezel a parotok?!

2018. aug. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
17%

Meglep milyen sok embernek ennyire rossz a kapcsolata az apjával.

32/f

2018. aug. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
88%
csalja anyádat és még a közös pénzükből pénzeli a kiscsajt.és ezek után még kérded?
2018. aug. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
91%

biztos hogy elmondanám. ha elhallgatod, olyan mintha apád pártján állnál. fordított esetben én például rohadtul kiakadnék, ha nem mondanák el nekem. főleg ha a családom tagja...

szerintem mondd meg apádnak, hogy vallja be anyádnak x időn belül, különben te fogod. ha ezen még neki áll feljebb, akkor tényleg egy igazi suttyó.

2018. aug. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!