Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi az, ami még flört kategória...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az, ami még flört kategória, és mi az, ami már megcsalás kategória?

Figyelt kérdés

2018. aug. 23. 08:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%

De miért flörtölne valaki kapcsolatban? Ha van barátom, akkor nem érdekel más.


Egyébként relatív, de a legtöbben szerintem egyetértenek abban, hogy a csók már átlépi a határt és a simogatás is, pláne a szex. Nekem az érzelmi megcsalás is rosszul esne.

2018. aug. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Azért a flört sem a hűség melegágya...
2018. aug. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Számomra a verbális viccelődés, csipkelődés, egy-egy bók még marha messze van a megcsalástól, komolytalan és ártatlan dolognak tartom. Ami viszont már nem fér bele, az a fizikai kontaktus (simogatás, tapizás), szexuális témájú mélyebb beszélgetések, szexchat, ilyesmi.
2018. aug. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

Es hogy alltok a szemezéssel?

Ha a parod hosszas szemkontaktusba keveredne valakivel?

Szerintetek ez a megcsalas jele?

Parom keveredett szemezesbe igaz nem beszelünk rola

de azert faj

hüseges ferfinak vallja magat,es 7evig sose törtent ilyen.

de nem reg megtörtent es nem tudom hova rakni a dolgot?

Nem tudom h hülye vagyok e h nem lett vege

Ti keveredtetek szemezésbe?

Szerintetek ez a kapcsolatra milyen fenyt vet?

Kerdesre valaszolva.

Aki flörtöl az könnyen megcsalhat

Hiszen mint tudjuk amikor mar küszöbön van a lehetöseg

nagyon kevesen tudnak nemet mondani

igy en azt vallom jobb nem kiserteni a dolgokat...

2018. aug. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
30%
A szemezés számomra lópikula, nemhogy megcsalás, még annyira se megcsalás, mint a verbális flört (ami szintén nem az). Az ilyesmi el se éri az ingerküszöböm, mondjuk nekem nincsenek önértékelési gondjaim és a kapcsolatunkat is abszolút stabilnak érzem, talán ezért is.
2018. aug. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%

Utolso akkor nagy szerencsed van h ilyen könnyen elfogadod

es a pasi is szerencses h ilyen szabad lehet melletted.

2018. aug. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
34%
#Nem szerencse kérdése szerintem, egyszerűen csak minek kattogjak jelentéktelen apróságokon? Na bumm, megdicsér néha egy kolleginát, vagy szemez valakivel, én is csipkelődök, ha valaki feldobja a magas labdát, de nyilván ismerjük a határokat így nincs ebben semmi szerintem. Az önbizalmam a helyén, a kapcsolatunk a helyén, ismerem annyira, hogy nem csalna meg, soha nem tette mással sem, mert mert egy korrekt, őszinte és egyenes jellem, aki előbb szakít, minthogy megcsaljon, úgyhogy miért agonizálnék vagy kombinálnlk ilyen apróságokon? :) Ha lenne okom bizalmatlanságra, nem lennénk együtt, de eddig az évek alatt nem volt rá példa, pedig vannak külön programjaink (akár utazás vagy fesztivál), vannak ellenkező nemű barátaink. Mindenki máshogy működik, nincs azzal baj, ha másoknak ez elfogadhatatlan, a lényeg, hogy mi nagyon egy húron pendülünk ezen a téren is.
2018. aug. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
31%

Csak nehogy a nagy bizom benne fröccsben megüsd a bokad☹️

Örülök h vannak h ilyen szabad kapcsolatok

bar a környeztemben sajnos csak a latszat😑

Ök is ugyanigy vannak mint te,ti

2 esetben a ferfi csalja a nöt,a nö semmit sem sejt

1esetben a nö a csalo

1esetben mindekettö neha felremegy egyejszakas kalandokba

Söt nalam is volt olyan h tüzbe tettem erte a kezem

aztan nagyon csunyan atvagott,ez van

tulsagosan biztam benne es ezt sokan kihasznaljak

remelem ti nem juttok erre a sorsra

2018. aug. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
15%

5os

ezt sose ertem!

A kifogast!rendben van az önertekelesed megis mastol varsz megerösitest!!

En is rendben vagyok tudod csak epp nincs szüksegem mas ferfira h nönek erezzem magam

szerencsere a ferjemtöl megkapom

szoval nalatok igenis gond van,mert nem vagytok elegek egymasnak

mastol vartok megerösitest es ez nem a nagy öbizalmat jelenti sztem

csak azert mondom mert en is elözö kapcsolatokban flörtöltem

es hat tenyleg szar kapcsolatok voltak

megertem magam ha mastol vartam vigaszt

a ferjemnel viszont nincs szüksegem ra

2018. aug. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54%
És ha megütöm a bokám? Túl fogom élni, ennél sokkal súlyosabb dolgokból is felálltam már. Amíg ez nem történik meg, addig viszont nem vagyok hajlandó ezek kattogni. Ne azért legyen hűséges hozzám, mert szemmel tartom vagy mert nincs lehetősége megcsalni, hanem szabad akaratából és döntéséből, másképp semmi értelme. Mi sem flörtölgetünk állandóan másokkal, félre se értsd, de ha az ember beleszalad 1-1 ilyen szituációba akkor szerintem nem kell egyből arra gondolni, hogy úristen nem vagyunk elegek egymásnak. Nagyon is elegek vagyunk egymásnak, nagyon is szeretjük egymást, egyikünknek sincs szüksége külső megerősítésre, egész egyszerűen egyikünk sem lát semmi rosszat 1-1 alkalmi laza verbális flörtben, ha épp úgy alakul, egy vicc az egész, amit 2 perc után már el is felejt az ember. Én elfogadom, hogy te ezt nem így látod, de azért kérlek ne magadból indulj ki, mert teljesen máshogy működünk. Nekem is voltak rossz kapcsolataim, van viszonyítási alapom, ezért is tudom, hogy a miénk nem az.
2018. aug. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!