Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a barátomat 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátomat 2 fiúval, időt kértem de mégsem tudom mit is tegyek? Véleményetekre lennék kíváncsi.

Figyelt kérdés
Megcsaltam 4 hónapja a barátomat 2 fiúval akik a lakótársaim.Őszintén, nem gondolkodtam rajta milesz utána csak megtettem és engedtem a kisértésnek és a kiváncsiságnak.A barátom cuki és ő volt az első fiú az életembe akivel együtt voltam.Szeretem sőt imádom és azért kértem tőle időt hogy átgondoljam szeretem vagy sem, hiányozni fog vagy sem és hát nagyon hiányzik hogy nincs velem.De nem tudom hogy nézzek a szemébe egyszerűen amit tettem nem merem elmondani mert nagyon szeret engem és tuti irtó nagyot csalódna.Mt kellene tennem? Titkolni? Bűntudattal élni hogy a háta mögött átvertem?Vagy elmondani és talán ha el hiszi hogy szeretem és valahogyan bizonyítom neki akkor megbocsát?Mi a véleményetek? 24N

2018. szept. 7. 21:30
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
82%

Ha tényleg megbántad a dolgot és nem akarsz újra más férfiakkal lefeküdni, akkor ne mondd el neki. Ha a párod találkozhat azokkal a srácokkal akikkel megcsaltad akkor viszont muszáj lesz elmondanod, de ezzel kockáztatod azt is, hogy kirakja a szűrödet.

Mégis inkább azt javasolom, hogy vállald be amit tettél és kérjél tőle bocsánatot, most ő fog időt kérni és neked lesznek álmatlan éjszakáid.

2018. szept. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
98%
Nem elég hogy megcsaltad, még a tetejébe 2 fiúval.Ha tényleg szeretsz valakit akkor nem engedsz a csábításnak s fekszel össze mással.A másik része hogy az ex barátodnak nem lesz bizalma feléd amit meg is értek.Ha valaki engedett egy ilyen dolognak az máskor is eltudja követni.A barátodat nem szereted, cuspán az hiányzok hogy egyedül vagy.
2018. szept. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
82%
Atyaég,inkább állj be hivatásosnak,tapasztalat már megvan.
2018. szept. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
93%
Inkább mond el neki a teljes igazságot. Ha szereted akkor adsz neki lehetőséget, hogy döntsön és keressen magának egy olyan lányt aki megbecsüli. Nem neked kell időt kérni, neki kell döntést hoznia.
2018. szept. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Nem lennék egyedül mert vannak fiúk akik érdeklődnek.De rájöttem hogy őt szeretem.Igen, tudom hogy hiba volt hagyni hogy rávegyenek de a barátom volt az első fiú az életembe szexuálisan és nem hazudok, kíváncsi voltam milyen mással csak épp akkor önző voltam és nem is gondoltam a barátomra.
2018. szept. 7. 21:45
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szerinted érdemes elköteleződni, lekötni magad a barátod mellett? Ha már 2X is megcsaltad; szóval ő egymaga nem elég neked, vágysz mással is lenni; többet akarsz; tehát na. Szerintem neked még egyelőre talán így nem való párkapcsolat, hogy nem tudsz elköteleződni. Szóval neked talán még ez a bulizgatás való, de azért inkbáb ne is feküdj össze mindenkivel; ne csapongj, talán várd meg az igazszerelmet, és csak vele legyél. Vagy keress olyat, akinek a nyitott kapcsolat is jó, amiben lehet kalandozni. Meg pl nem tom , mennyire vagy még érett ezekhez a párkapcsolatos dolgokhoz; de olyan király lenne, ha megtalálnád a boldogságodat, meg amúgy mindenki!
2018. szept. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
1x csaltam meg 2 fiúval egyszerre.Tudom hogy gusztustalan amit tettem de sajnos megtettem és azt is tudom hogy késő bánat...
2018. szept. 7. 21:47
 8/30 anonim ***** válasza:
84%

Sztem a megcsalast nem erdemes elmondani, de csak 24 eves vagy ennyi idosen mi a manonak csaljak egymast az emberek? Nincs gyerek, nem vagy hazas, setalj tovabb mert ha meg tudod csalni az valaminek a kovetkezmenye, valami nincs rendben.


Ahhoz, h kompromisszumot koss ennyi idosen annak sok ertelmet nem latom, mert sztem ez kesobb rosszabb lesz. Ez egyertelmuen egy kapcsolat kihulese es kotodsz hozza mert o volt az elso, de csak azert mert mas pasikat nem ismersz vele pedig nyilvanvaloan valami hianyzik, en biztos tovabblepnek

.

2018. szept. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
33%

tapasztalt nokent megsugom, hogy nincs nagy kulonbseg a kukik kozott, leszamitva a szelsosegeket.


most mar terj jo utra, es hallgass, mint a sir. ha megis kiderulne: tagadni, tagadni, tagadni.

2018. szept. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
79%

ezt el'sztad, szó szerint.


még ha időlegesen vissza is fogad, mindig ott fog lebegni a szeme előtt, amikor a két pasi csinált éppen.

2018. szept. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!