Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akiket megcsalt a párjuk vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiket megcsalt a párjuk vagy ti csaltátok meg. Hogyan buktak/buktatok le?

Figyelt kérdés
2018. szept. 19. 19:50
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Ex ferj előzményekből a gépen.
2018. szept. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdeztem tőle, hogy mi történt és elmondta.
2018. szept. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Telon üzenetek
2018. szept. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

A feleségem viselkedésén látszottak a tipikus jelek:mobilját még fürödni is magával vitte,nap közbeni hosszú fürdés(nagy melegre fogva),extrán kirittyentette magát,de természetesen még akkor sem gondoltam,hogy megcsalna ,mert mi mindent megbeszéltünk és én nagyon bíztam benne.Aztán volt pár elhúzodó munka utáni beszélgetés a kollegákkal,mert gyanús volt,hogy megszűnik a munkahelyük és sokat beszélgettek,hogy ki mit fog csinálni a jövőben.


Egyszer a szennyesruha tartóból kilógott a zoknija és én azt szerettem volna bedobni,amikor azt láttam,hogy a bugyija összeragadt a zoknijával és azt alig tudtam széttépni.Hirtelen belémcsapott ,hogy megcsalt,de aztán még azt a gondolatomat is elhesegettem,mert gondoltam,hogy ha megcsalna valakivel,akkor úgy is használnának óvszert,mert akkor nem védekezett terhesség ellen,akkor terveztük első gyermekünket,de mi nem voltunk eggyütt egészségügyi problémákra hivatkozva.


Aztán csak nem hagyott a kisördög és feltettem a számítógépünkre egy kémprogramot és az egyik mobiljára egy hívásrögzítőt.


A rögzítő felvett egy beszélgetést,amin azt meséli a pasijának telefonon keresztül,hogy bár csak kétszer feküdtek le,de az aznap végzett terhességi teszt pozitív lett.


Terhes lett a pasitól.


Egy világ dőlt össze bennem!


Elmeséltem a feleségemnek,hogy tudok a félrelépéséről,de ő mindent tagadott,azt mondta,hogy ő soha sem csalna meg,hanem először lezárná a házasságunkat és csak utánna keresne új pasit.


Én erre lejátszottam a hangfelvételt! SAKK! MATT!

2018. szept. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%
Akkor örülj hogy még időben megszabadultál egy ilyen nyomoréktól!
2018. szept. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%

Az utcán láttam meg a barátnömet a pasijával. Még ő kiabált velem.


Előtte már gyanús volt persze a sok kimaradás na meg az arany barátnő aki mindig falazott neki.

Alap ha megcsal azt kivetíti rám nem volt nap hogy ne mondta volna hogy én csalom meg őt...

A vege csúnya volt bennem is megrendült egy világ...azóta már úgy szeretni nem tudok...

2018. szept. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem több napra eljött táppénzre, és így haza hozta azt a dugi telefont is, amit a munkahelyén tartott, amin tartotta a kapcsolatot a szeretőjével. A telefont a fürdőben tartotta, arra viszont nem számolt hogy én majd egy magamba romantikázok és sötétben fürdök. A mobilra érkezett egy viber üzenet, és a kijelző fénye elég szépen bevilágította a sötét helyiséget miközben fürdöttem...
2018. szept. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
94%
Az egyetemi gólyatáborban annak idején meg nem egy embert láttam smárolni az esti bulikban, akik amúgy azt mondták, hogy van barátjuk/barátnőjük.
2018. szept. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
5%
Istenem ugy beszeltek mintha a megcsalás egy nagy bun lenne 😂😂😂😂😂😂😂😂
2018. szept. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%

Engem a jóakarók köptek be.Olyanok akik szívesen megfektették volna az asszonyt,ha sikerül.

Persze addig jár a korsóhordó lány a kútra míg megdugják.

Így jártam oda vissza.

2018. szept. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!