Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vajon szeretett valaha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon szeretett valaha?

Figyelt kérdés

Nem most derült ki, de azóta is nyomaszt ez a kérdés. A sztori lényege, hogy kiderült a barátom chatelt azzal a lánnyal kisebb-nagyobb időbeli megszakításokkal(szóval nem napi rendszerességgel) akibe előttem szerelmes volt.

(Anno nem voltak együtt, de mindenhova közösen mentek és szinte minden napot együtt töltöttek, de a lány végül elutasította. Ezután össze is vesztek, ha jól tudom nem beszéltek, és rá egy fél évre jöttünk össze mi barátommal)

Nagyon jól érzem magam a barátommal és alapjáraton nagyon jól elvagyunk, elbeszélgetünk, hülyéskedünk. Néha voltak hullám völgyeink, és mindig akkor kereste a lány társaságát. A lány miután én már barátommal voltam 'szerelmet vallott' neki. Chaten írt egy számomra elég komoly dolgot a lánynak a barátom, flörtöltek és 1x titokban találkoztak is, mint kiderült.(ha igaz hogy csak 1x..)

Mikor ez kiderült mindent a tagadott(csak baráti beszélgetés és nem flört..stb.)ameddig csak tudta, de végül bevallotta hogy jól látom a tényeket.

Nagyon szeretem,nem szakítottam vele, de azóta is elgondolkodom..szeretett valaha? És hogy miért tehette mindezt? Ő választ nem tudott rá adni.



2018. okt. 2. 17:02
 1/5 A kérdező kommentje:
Uhh,rossz kategóriába került..
2018. okt. 2. 17:06
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmi baj,a lenyeg az,hogy igazan teljes szivbol mint szerelmet nem szeretett sosem. Ha szeretett volna nem ment volna el egyszer sem es nem beszelgetne vele egy szot sem. Mindanyionknak volt "gyermekkori" szerelme de az elmulik es van helyette egy igazi komoly. Szerintem azert majd tisztazatok ezt a dolgot es ha ugy van ne vesztegessetek az idot foloslegesen.
2018. okt. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szeret, de szerelmesnek nem szerelmes az elmeséltek alapján
2018. okt. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs kizárva, hogy szeret, elvégre nem véletlenül választott téged és nem véletlenül van veled, viszont az elmondottak alapján a másik csajba szerelmes. Ha ennyire nem tud tőle elszakadni, akkor az azért többet feltételez, mint egyszerű barátság. Viszont az értékelendő, hogy bevallotta, lehet, hogy ezzel tudtok még dolgozni.
2018. okt. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vonzalmat érzett irántad de tiszta szerelmet sosem.
2018. okt. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!