Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tehetnék ezután?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ezután?

Figyelt kérdés
A kapcsolatunk a párommal részemről eléggé bizonytalan mostanság. Több, mint 2 éve vagyunk együtt, tudom, ez kevés idő. Mégis, régen százszor jobb volt, most nincs izgalom, újdonság, csak a megszokás, a körforgás. Hirtelen ötlettől vezérelve, de megcsaltam. Megismertem valakit a neten, és intimebbnél intimebb beszélgetéseket folytattunk, képek közrejátszásával. Rossz embernek érzem magam, nagy bűntudatom van!

2018. okt. 2. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:
F N ?
2018. okt. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nő vagyok.
2018. okt. 2. 17:54
 3/9 anonim ***** válasza:
Lépj. Ha masik vonzóbb, most lépj. Ne húzd, ne nyújtsd, ne gyötörjétek egymast. Abban viszont biztos lehetsz, hogy minden kapcsokaton dokgozni kell, hogy izgalmas legyen, ne laposodjon el. Bár mondjuk két év után még nem kellene laposnak lennie...
2018. okt. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Írhatok egy üzenetet? Sok dolog van még emögött.
2018. okt. 2. 18:03
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Arról, hogy nincs izgalom, unalmas a kapcsolat, te is tehetsz.És erre nem megoldás a félrba..szás.Az állandó kapcsolatod ettől még ilyen marad.Állj a párod elé és közöld vele a problémádat.Normális emberek így cselekszenek elsőként és nem félredugnak.Amennyiben a párod érti mit akarsz és hajlandó együttműködni, valamint hajlandó ezt elnézni neked(én képtelen lennék), akkor talán még javulhat a helyzet.Ha nem, akkor azt kapod, amit megérdemelsz.

Azt viszont most verd ki a fejedből, hogy a tartós kapcsolat mindig izgalmas lehet.Ha nem bírod a nyugalmat időnként, akkor ne kezdj bele ilyen kapcsolatba, hanem járj ágyról-ágyra, mert az lesz a neked való életcél.

2018. okt. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az előttem szólónak jegyezném meg; nem b*asztam félre, mint elmondásod szerint. Ha pedig azt gondolod, hogy nem hozzá fordultam legelőször, és századszorra is, nagyot csalódhattál a körülötted lévő emberekben - de rám ne vetítsd ki. Az a gond, hogy sok dolog van, ami emögött áll, és ezt magamban kell tisztázni, ezért nem írtam róla.
2018. okt. 2. 18:23
 7/9 Bence_ ***** válasza:

Igen, magadban tisztázd, aztán ha akar akkor tud hozzád igazodni.

Ha sokszor beszéltél veled de tojik rád az is egy jelzés. Lépj, zárd le!

2018. okt. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szakits
2018. okt. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem vagy rossz ember, csak nem vagy szerelmes. Ez nem baj, ha felismered. Ha már a megszokás annyira unalmassá válik, hogy az ember akár csak elkezd agyalni, akkor ott nem nagyon lehet mit tenni.

A mi kapcsolatunkban is voltak nem kicsi hullámvölgyek, de együtt túljutottunk rajta, vagyis még dolgozunk.

De volt kapcsolatom, ahol nem akartam megjavítani, mert éreztem, hogy nem vágyom rá. Továbbléptem.


37/N

2018. okt. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!