Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Meg csalt! Vissza fogadnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg csalt! Vissza fogadnátok?

Figyelt kérdés
Barátnőm megcsalt.. össze jött egy sráccal aki csak kihasználta,Mikor dobta a lányt egyből hozzám fordúlt, hogy mennyire megbánta a dolgot és hogy rájött engem szeret mindennél jobban.. Nem hiszek neki:/ ő ezt el is fogadja arra kér,hogy ha nem is járunk egyből legalább csak randizgassunk de nem tudom. Mikor bejelentette hogy mással van engem elmondott mindennek és azt mondta végre boldog. Én mindent meg tettem érte ami tőlem telt úgy gondolom és már máskor is megtette de ugyanúgy dobták egyből.. en vissza fogadtam. Tudom hülyének tűnök amiert egyátalán gondolkozok az újabb esélyen de rettentően szerelmes vagyok belé.:( 2évet voltunk együtt. 2 hónapja lett vége. Ja és arra fogja a dolgot hogy azért tette mert nem tudta mit csinál.. édesapja elhunyt és álítólag a szomorúság vezényelte. Nem voltak jóban, igazábol meg volt tiltva neki hogy haza menjen.stb..

2018. okt. 4. 04:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem, és nem lennék a lábtörlője.
2018. okt. 4. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Fel a fejjel és lépj tovább! Ez a nő csak addig lenne veled, amíg nem talál “jobbat”, aztán kitépné azt a keveset is, ami a szivedből maradt. Tedd lapátra. Legyen tartásod, légy férfi!
2018. okt. 4. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) igazatok van!!
2018. okt. 4. 05:33
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

Egyetertek az elozoekkel.


N

2018. okt. 4. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Ilyennel a kapcsolatot se tartsd! Tilt, töröl.

N

2018. okt. 4. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Bence_ ***** válasza:
66%

"össze jött egy sráccal aki csak kihasználta" szerintem ez az Ő döntése volt, élvezte, hogy avval a sráccal van.


"Mikor bejelentette hogy mással van engem elmondott mindennek és azt mondta végre boldog." Valójában így gondolkodik rólad, itt nyeregben érezte magát. Ilyenkor derül ki, hogy ki milyen ember, ilyenkor szabad és gátlások nélkül beszélt veled. Neked ez tetszik, ilyen emberrel akarsz élni?


Azért vagy szerelmes mert valamit ( ön magad szeretet) hiányzik az életedből és így próbálod pótolni. Rakd rendbe magad, neki is szüksége van segítségre de jelenleg csak kihasználjátok egymást.

2018. okt. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Megszakítanék vele minden kapcsolatot ezek után. A saját érdekemben, de az ő érdekében is. Ha nem teszed meg, azon felül, hogy magadat is megalázod (fölöslegesen), benne is azt a hamis hitet erősíted, hogy normális, amit veled csinált/csinál.

36F

2018. okt. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%

Nagyon gáz a "helyes"írásod!

Ettől függetlenül én azt mondom, hogy ha valaki kapcsolatban van valakivel és közben másra vágyik, akkor abba a lecsóba már bele van szarva.

2018. okt. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hiaba fogadnad vissza, a tuske benned marad es mergezi a kapcsolatot.


Keruld el messzirol, ugy konnyebb lesz osszejonni egy olyan lannyal aki ertekel.

2018. okt. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Yoda m. ***** válasza:
59%

Kedves Kérdező!


A lány viselkedése...elmondásod alapján mondhatni rá, hogy "szeretet-Qrva". És még lehet jócskán Apa-hiány komplexusa is. (Nem túl szerencsés ómen.)

Hogy mit jelent ez? Guglizd ki, s meg fogod találni rá a választ.

Amikor valaki, "Isten akaratára", vagy "Nem tudtam, mit teszek"-re hivatkozva hárít... az nem más, mint a felelősség elhárítása. Egyfajta kibúvó a felelősségre vonás alól. Egyfajta mentőöv önmagának, amit sokan mások is bedobnak, mint érvelési eszközt. Ez ugyanazt jelenti, amikor azt állítja magáról (vagy másról) valaki:

"Nincs is, nem is létezik szabad akarat!" Mert, ha nincs szabad akaratom, ugye, akkor a bíróság sem büntet, hanem csak kezelésre küld. Pl. drog, alkohol, egyéb kényszerítő körülmények befolyása, hatása alatt elkövetett bűnesetben. Ott is arra hivatkoznak: - Nem voltam tiszta... tehát nem tudtam mit csinálok! - és akkor várhatóan nem ítélik el, mert hogy nem volt a tudatánál. Állítólag! (Talán éppen holdkóros volt.)

A lány ugyanígy járt el, amikor a "szomorúságtól" vezérelve nem tudta, mit tesz... vagy azért, mert nem volt ugye jó viszony apjával. De hát az is ugyanaz... Tehát megtalálta a szert, amivel kimagyarázta tettét. S ha Te mindig csak visszafogadod, valóban ezzel fog érvelni mindig is, hiszen ez nála beválik. Pontosabban szólva Nálad válik be. Mert Te ezt a mentőövet elfogadod.

Aztán meg gondolkodjál el azon, mit is szeretsz a lányban... Csak a testét, vagy úgy mindenestűl, ahogyan Van neked. Tehát a lelkét is, a kifogásokkal és kilengésekkel együtt, amelyet az Ő lelke gyárt le a számodra.


Az ERŐ legyen Veled, utadon!

2018. okt. 6. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!