Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Csökkenti a hűtlenség valószín...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csökkenti a hűtlenség valószínűségét, ha valakinek a házassága előtt már volt több kapcsolata és egyéjszakás kalandja?

Figyelt kérdés

Ti mit gondoltok, illetve milyen tapasztalataitok vannak? Azt szokták mondani, hogy aki kiéli magát fiatalon, az utána jobban tud egy emberre fókuszálni, de aztán hallottam olyat is, hogy valakinek minél több szexuális vagy normál kapcsolata volt, annál valószínűbb a hűtlenség.

Szerintetek? Milyen tapasztalataitok vannak, illetve mit láttok a környezetetekben?



2018. okt. 16. 13:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Valóban lehet extra tény hogy aki már végig próbál sok embert az már valószínű nem fog arra vágyni hogy húú alig "éltem" de attól még a hűtlenség egy hajlam. Lehet valaki az első párjával boldogan él élete végéig, más meg 50 nő után is megcsalja a párját. De minden bizonnyal az akinek kevés partnere volt ez lehet egy feszélyező tényező hogy vajon mással milyen lehet, vajon jobb lehet e stb. Nekem hasonló volt, első kapcsolatomban 5 évig voltam és engem feszélyezett, én nem csaltam meg de végül szakítottam.
2018. okt. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
31%

Ha pasi akkor nem biztos hogy félrelép mert kiélte magát.


Ha nő akkor simán félre lép elég egy kis szürkeség unalom pár év és kész is a "nem voltam boldog"című történet

2018. okt. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%
K...ból lesz a legjobb feleség, nem ismered a mondást? Nincsenek benne elvarratlan szálak. Jópár ilyen lányt ismerek, csak az nem dugta meg őket aki nem akarta, most meg? Példás családanyák. Persze tudtuk, hogy nem olyan fogja őket elvenni, aki ismerte azt a korszakukat.
2018. okt. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%

Mindenkiben más dolgok játszódnak le

Van, aki kitombolja magát, és utána lenyugszik

De van, aki nem tud megmaradni egy embernél, mert hiányzik a nyüzsgés, a változatosság

Függetlenül attól, hogy az illető nő vagy férfi

2018. okt. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%
Nekem sok szexkapcsolatom volt, mert akkor az kellett, de ha valakit szeretek, eszem ágában nincs megcsalni. 29N
2018. okt. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez olyan szinten egyéni, hogy nem lehet rá jót válaszolni. Ez leginkább az ember személyiségétől és a kapcsolatától függ, annak vajmi kevés köze van, hogy kivel és hányszor feküdt le.
2018. okt. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem...

Egy hazassag söt az elötte levö evekkel együtt sok idö.

Valaki 30 evig hüseges es felrelep

valaki 1 ev utan megy felre

Az ember evek söt evtizedek alatt rengeteget valtozik.

Szerintem semmi köze hozza.

Ez fejben döl el.Valaki vagy hüseges vagy nem függetlenül attol hany emberrel bujt agyba.

Akarhany emberrel voltunk együtt a kisertes es a vagy mindig megmarad nem igaz??

Mindenkinek megtetszik mas,eszre vesz mast a parjan kivül

de az h enged e a kisertesnek az akkor döl el

Szoval en azt mondom csak az illetö jellemetöl függ az h hüseges marad v sem

2018. okt. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem.

Az csökkenti a hűtlenség esélyét, ha valakinek olyan a személyisége. Ennyi, a többi csak duma.

2018. okt. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem.

Nekem senkim nem volt a párom előtt mégis hű voltam.

Ő rengeteget próbált, mégis félre lépett.

2018. okt. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én esetemben ez nem igaz. A nejem elég gyakran váltogatta előttem a barátait,mellettem is csak 1.5 évig bírt hű maradni
2018. okt. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!