Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretők! Ti mennyi időt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretők! Ti mennyi időt vagytok a meg csalóval? Amikor meg ismerkedtek vele akkor kíváncsiak voltatok mért csalja meg a párját? Vagy egyáltalán beszélgetettek a családjáról?

Figyelt kérdés

2018. okt. 16. 20:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
50%
Hetente 3-4 napot, több órára, ebből egy nap hétvége ami fél/egész nap.
2018. okt. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
24%
Igen. Azt mondta hülye a felesége.Hát kb 2napponta talizunk.
2018. okt. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Sajnos nekünk esélyünk sincs, sokat találkozni, mert ő váltott műszakba dolgozik én meg állandó délutános vagyok

És a rendes melója mellett még jár máshova is dolgozni.


Engem abszolút nem érdekel hogy miért csalja meg a párját, meg hogy milyen a kapcsolatotuk.

2018. okt. 16. 21:02
 4/19 anonim ***** válasza:
92%
Dehogynem érdekel,ne tagadd!!
2018. okt. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
44%
Mi szerencsések vagyunk ebből a szempontból, nagyon sokat dolgozik, kötetlen munkaidőben, de saját maga főnöke. Pont ezért viszont aránylag sokat is tudunk találkozni, mert nem napi 8 órás a munkaideje. Van hogy 3 de van hogy 12.
2018. okt. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
63%
Undorítóak vagytok :D
2018. okt. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
62%
Mi hetente egyszer kb fél napot vagyunk együtt.Nem kíváncsiskodtam,de elmondta elhidegült a felesége,és elhanyagolja a szex terén.Nem igazán hozzuk fel egymás családi életét
2018. okt. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
78%
Tudjátok ebben az a gáz hogy, nektek azt mondják nem szeretik a feleségüket, hülye, megromlott stb...Abba még nem gondoltatok bele hogy nem így van? Engem is csalt a volt párom. 6 hónapos volt a kislányunk. A csajnak azt mondta hogy nyitott kapcsolatban élünk. Persze nem volt igaz. Azt hazudta hogy azért kell titkolózni mert hogy kollegák és ő a felettese volt. Sokszor volt hogy lázas volt a baba beteg. Egyedül vittem éjszaka ügyeletre! Sokat hagyott magunkra mert d.gni volt! Mikor kiderült egy világ omlott össze bennem!! Persze menteni akarta a kapcsolatot és dobta volna a ribit de már nem adtam esélyt!! Otthon persze nagy volt a szerelem részéről, vásárolt kedvembe járt!! Tehát ennyit hogy ki miért csalja a másikat!! Majd ha titeket is megcsalnak rájöttök milyen érzés..
2018. okt. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
92%
Utolsó vagyok. Még annyi hogy a csajjal együtt maradtak még egy darabig mikor mi szétmentünk de őt is megcsalta!! Es lebukott a masik csajnak is hazudott hogy sz.r a kapcsolata!!
2018. okt. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

8#

Sajnálom, hogy ez történt Veled komolyan.

De épp ezért írtam, hogy engem nagyon nem érdekel hogy miért csalja az asszonyát.

Nem kell hazudnia.

Mert a legtöbben azért hazudnak a szeretőnek és önmaguknak is hogy ennyivel is könnyebb legyen a lelki ismertük.

Én soha nem hazudtam, hogy szar a kapcsolatom.. Egyszerűen csak ilyen vagyok, kell az izgalom, az újdonság varázsa.

2018. okt. 17. 17:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!