Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Végül lefeküdtünk és ma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végül lefeküdtünk és ma elmondta a titkát, vajon miért várt eddig ha neki ennyire rossz volt?

Figyelt kérdés

Két éve ismertem meg ezt a lányt. Sokat fűztem és láthatóan tetszett neki, aztán kiderült, hogy van barátja ezért visszavettem, de jelezte, hogy hiányzik a törődésem és nem érti miért változtam meg. Mondtam neki, hogy nem akarom doppingolni őt ha kapcsolatban van.. másrészt meg kavarni sem akarok más életébe hacsak nem nyitott kapcsolatban élnek..

Mivel nem mentem utána és elutasító voltam elhidegült köztünk a kapcsolat és most két hónapja megkeresett, igent mondtam és felhozta, hogy időközben szakítottak de most újra együtt vannak viszont abban állapodtak meg, hogy szabad a vásár mindkettejüknek kapcsolaton kívül. Gondoltam akkor élek a lehetőséggel újra rákapcsoltam, flörtölgettünk, ő csábított én hódítottam, láthatóan jól érezte magát hiszen nő lehetett mellettem, és végül találkoztunk majd most lefeküdtünk.


Furcsa volt mert a szex előtt ő keresett napokon át, most viszont nem írt, nem hívott, semmi. Hívtam de nem vette fel..

Majd tegnap éjjel zokogva hívott fel, hogy beszélnünk kellene, elmondta, hogy nem tudja magában hová tenni azt ami köztünk történik és szégyelli magát mert lefeküdtünk ugyanakkor fáj kimondania de velem élte meg élete első orgazmusát és testileg most is kíván engem persze szabadkozott, hogy ő nem olyan nő és nem is érti mi van vele, sosem beszélt így még férfinek és nem is akar ezzel terhelni..

Édes volt.. :D de kinyomta a telefont. Visszahívtam nem vette fel.. aztán fél órára rá újra hívott, azt mondta felejtsem el amit az imént mondott és ne keressem többet, szakítsunk meg minden kapcsolatot ő nem akarja felrúgni az eddigi életét.


Nekem ez így kicsit sok.. mármint, hogy ekkora kilengései vannak, értem én, hogy zavarodott de akkor is..

Kértem, hogy öntsön tiszta vizet a pohárba, nyugodjon meg velem lehet ha akar, de szakítson a jelenlegi barátjával akivel láthatóan nem boldog és se nem szereti.. persze ez rosszulesett neki és ki is kérte magának, de teljesen egyértelmű, hogy csak a megszokásból vannak együtt ahhoz viszont még nem elég erős, hogy kimondja a kapcsolatuk végét.


Viszont az teljesen sokkolt, hogy velem élte át élete első orgazmusát.. mégis, hogy a viharba van az, hogy egy nő nem lép ki egy olyan kapcsolatból 7 éven át ahol még orgazmusa sincs?? Érthetetlen.. 29 éves nőről beszélünk én 27 vagyok.



2018. okt. 22. 21:54
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem lépett ki mert nem ismerte eddig ezt az érzést. De most alaposan felkavaródott benne minden.
2018. okt. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem hagyd a fenébe. Az ilyenek úgy se fognak kilépni a kapcsolatukból. Feleslegesen elpazarolt energia.
2018. okt. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
90%
Libikókázik a csaj. Na ezeket szoktam kilométerekre kerülni a zagyva életvitelükkel együtt.
2018. okt. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
75%

Nem szakítottak és nem volt szabad a vásár, csak nem bírt magával a hazug zakkant pitsa és rábeszélte magát veled egy kósza numerára, ami túl jól sikerült ahhoz, hogy tovább tespedjen a kényelmes, de amúgy szar kapcsolatában.

Szerintem ezt a nőt passzold. Rosszul járnál vele.

32/f

2018. okt. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
47%

3 Szinházat játszik neked. Semmi többet. Esélyes, hogy otthon már ki áll a szénája.


Nem feküdt volna le veled, ha ez egy komoly, mély érzésű nő lett volna.


Kamuzik. A fejemet ráteszem.

2018. okt. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
28%
4-nél is van pont.
2018. okt. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
26%
Nincsenek szavaim. Jobb, ha nem írok csúnyát rátok. Másrészről nem ismerte eddig a testét, te meg segítettél neki az önfelfedezésben. Ezért volt most orgazmusa, de ember, szerinted korrekt volt ez a húzás tőled, hogy megtömted, ha már neki nem volt annyi esze, lelkiismerete, hogy ne feküdjön más alá a partnere mellett?
2018. okt. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
ez a megcsalás dolog pejoratív értelmezése nálam nem játszik, egyrészt nyitott kapcsolatban vannak, másrészről pedig az én utolsó kapcsolatom is nyitott volt, tehát hagyjuk ezt a ha lefekszel mással szemét ember vagy dolgot, mert nem hat meg, másrészt pedig a szex élvezet és nem szerelem nem kell összekeverni, ne győzködj mert nem érdekel a véleményed, nem ez volt a kérdés.
2018. okt. 22. 22:23
 9/25 anonim ***** válasza:
72%

Én 40 éves vagyok és még soha nem volt orgazmusom.

Hogy én miért nem léptem ki? Mert orgazmus nélkül is piszkosul élveztem a szexet, amíg más lelki problémák nem álltak közénk. Olyan szinten élveztem a szexet, hogy nem egyszer ágyat kellett mosni utánam. Ráadásul szerelmes voltam és nem volt hiányérzetem, az volt a lényeges hogy azzal legyek, akit szeretek. Ráadásul ő volt az egyetlen, akivel igazán megéltem a szexet, rajta kívül csak egy partnerem volt, de amitt ott szex címén műveltünk, azt nem nevezném szexnek. Csak gumiban és kb. annyira volt jó, mintha egy husángot dugdostak volna belém. Szóval azután maga volt a mennyország, amit átéltem azzal a partmeremmel akibe szerelmes voltam. Hogy nem volt orgazmusom, amiatt magamat okoltam, azt hittem, hogy én vagyok túl gátlásos vagy valami más hiba van bennem.

Igazából ma sem tudom, mert még nem léptem tovább, de odáig már eljutottam, hogy őrületesen beleszerettem másba és nagyon kívánom. Hangsúlyozom, soha nem hidegültem volna el a páromtól az orgazmus hiánya miatt, amíg boldogok voltunk, ez egyáltalán nem érdekelt.


Ez a lány, attól tartok, nem fog téged választani. De ne legyen igazam. Valószínűleg fél 29 évesen újat kezdeni, mert ha nem jön össze köztetek, kifuthat az időből sok minden téren.

2018. okt. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
45%
Akkor is egy gerinctelen féreg vagy, vele együtt.
2018. okt. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!