Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Végül lefeküdtünk és ma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végül lefeküdtünk és ma elmondta a titkát, vajon miért várt eddig ha neki ennyire rossz volt?

Figyelt kérdés

Két éve ismertem meg ezt a lányt. Sokat fűztem és láthatóan tetszett neki, aztán kiderült, hogy van barátja ezért visszavettem, de jelezte, hogy hiányzik a törődésem és nem érti miért változtam meg. Mondtam neki, hogy nem akarom doppingolni őt ha kapcsolatban van.. másrészt meg kavarni sem akarok más életébe hacsak nem nyitott kapcsolatban élnek..

Mivel nem mentem utána és elutasító voltam elhidegült köztünk a kapcsolat és most két hónapja megkeresett, igent mondtam és felhozta, hogy időközben szakítottak de most újra együtt vannak viszont abban állapodtak meg, hogy szabad a vásár mindkettejüknek kapcsolaton kívül. Gondoltam akkor élek a lehetőséggel újra rákapcsoltam, flörtölgettünk, ő csábított én hódítottam, láthatóan jól érezte magát hiszen nő lehetett mellettem, és végül találkoztunk majd most lefeküdtünk.


Furcsa volt mert a szex előtt ő keresett napokon át, most viszont nem írt, nem hívott, semmi. Hívtam de nem vette fel..

Majd tegnap éjjel zokogva hívott fel, hogy beszélnünk kellene, elmondta, hogy nem tudja magában hová tenni azt ami köztünk történik és szégyelli magát mert lefeküdtünk ugyanakkor fáj kimondania de velem élte meg élete első orgazmusát és testileg most is kíván engem persze szabadkozott, hogy ő nem olyan nő és nem is érti mi van vele, sosem beszélt így még férfinek és nem is akar ezzel terhelni..

Édes volt.. :D de kinyomta a telefont. Visszahívtam nem vette fel.. aztán fél órára rá újra hívott, azt mondta felejtsem el amit az imént mondott és ne keressem többet, szakítsunk meg minden kapcsolatot ő nem akarja felrúgni az eddigi életét.


Nekem ez így kicsit sok.. mármint, hogy ekkora kilengései vannak, értem én, hogy zavarodott de akkor is..

Kértem, hogy öntsön tiszta vizet a pohárba, nyugodjon meg velem lehet ha akar, de szakítson a jelenlegi barátjával akivel láthatóan nem boldog és se nem szereti.. persze ez rosszulesett neki és ki is kérte magának, de teljesen egyértelmű, hogy csak a megszokásból vannak együtt ahhoz viszont még nem elég erős, hogy kimondja a kapcsolatuk végét.


Viszont az teljesen sokkolt, hogy velem élte át élete első orgazmusát.. mégis, hogy a viharba van az, hogy egy nő nem lép ki egy olyan kapcsolatból 7 éven át ahol még orgazmusa sincs?? Érthetetlen.. 29 éves nőről beszélünk én 27 vagyok.



2018. okt. 22. 21:54
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

10, a gyalázkodásodra nem vagyok kíváncsi, köszönöm hogy továbbállsz.


8, köszönöm! Te voltál az egyetlen aki konkrétan a kérdésre is válaszolt.

Ami az utolsó mondatod illeti, arra annyi a válaszom, hogy tudja tőlem mire számíthat, tőlem nem lesz gyereke, sem neki sem másnak.

2018. okt. 22. 22:54
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez az egész egy nagy katyvasz. Hagyd a csudába, és keress egy rendes nőt, aki Téged akar. A nyitott kapcsolat meg nem működik hosszú távon. Az előző kapcsolatod se működött, és ez se.
2018. okt. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
62%

Te egy szereto vagy. Turdd el szepen a no minden hobortjat es hagyjd ,hogy hasznaljon,amikor ahhoz van kedve. Ne kerj rajta szamon semmit es ne kerdezz tul sokat.


A kis hangulatvaltozasait turdd el mosolyogva.


A regi pasijat szereti,de veled meg vegre elvezi a szexet. Most probal donteni ,mi a fontosabb,de lathatoan nem tud donteni.



N/36

2018. okt. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
12, az előző kapcsolatom azért ért véget mert az exem kapott egy ajánlatot és Ausztráliába ment dolgozni.
2018. okt. 23. 01:07
 15/25 anonim ***** válasza:
A #13 szerintem is jól látja.
2018. okt. 23. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Te is tudod, hogy hazudik, és csalja veled a pasiját.

Bekavartál az érzéseibe, de nem fog érted szakítani. Ő 7 éve nem az orgazmusra vár, hanem leánykérésre, esküvőre és gyerekre. Te megmondtad, hogy ezt tőled nem kapja meg. Most kicsit hisztizni fog, esetleg próbálkozik, hátha meggondolod magad, de nem fogja otthagyni a kapcsolatát, ha egy szemernyi reménye marad, hogy hamarosan megkéri a kezét a pasi. (Nem fogja.)

Aztán szépen két szék közé esik.

Ha maradt egy csöpp eszed, kimaradsz ebből az egészből. Nem tudja a csaj, hogy mit akar tőled. Ebből csak drámázás lesz.

2018. okt. 23. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Egyet ertek a #16-os válaszoloval. Ez egy nagy színház.

A "szabad a vásár" dologban is kételkedem. 29 éves, kapcsolatot keres, amiben megállapodhat, nem csak szexet, meg laza kapcsolatot. Azért nem szakít a barátjával, mert egy kapcsolatfüggő, liánozó liba, és most tőled várja a "megváltást". Hogy majd veled kialakul valami komoly, és akkor ott tudja hagyni a jelenlegit. Csakhogy annyira komoly dologra te se vagy vevő, aztán most teszi az agyát, várja milyen reakciokat valt ez ki belőled.

Véleményem szerint korához kepest iszonyú alap szinten van ez a nő, szerintem találnál ennél sokkal ertelmesebbet is, meg probléma mentesebbet, de ezt neked kell eldöntened.

2018. okt. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
89%
#14re reagálva: látod ez az. Ausztráliáig ment tőled a lány, olyan szuper volt neki veled. Te meg nem mentél vele, mert nem volt elég fontos neked. Nem volt köztetek elköteleződés. Ez az, ami szerintem hiányzik egy nyitott kapcsolatból. Az elköteleződés. Hogy egymás társai legyetek. Nekem egyébként furcsa, hogy ha benne lennél nyitott kapcsolatban, akkor miért kell szakítania a lánynak a jelenlegi pasival? Miért zavar, ha vele is van?
2018. okt. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Mi nok is azt mondjuk amit a ferfi hallani akar

Ugy kamuzik mint a huzat te meg nyeled a kamut

Gratula

A nok 30% soha nem eli at az orgazmust

Nonek ezt tanulni kell egyedul eloszor majd kozossen

Szinhazat mindenki tud jatszani es ferfiak butak es elhiszik

2018. okt. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

18 "Ausztráliáig ment tőled a lány, olyan szuper volt neki veled."


Ha ezért elnézést kérsz akkor azt elfogadom!:)


Nem én voltam az élete..csak annak egy része. Óriási a különbség.. konkrétan olyan szakmát választott amiben itthon még elhelyezkedni sem lett volna esélye, nem hogy fejlődni.. kapott egy lehetőséget és fél éves huzavona után meggyőztem, hogy menjen el, pont miattam nem akart menni, én meg felvilágosítottam, hogy miattam nem éri meg eldobnia az álmait, mert ha úgy alakul én elfogom dobni őt magamtól, ezért legyen egy kicsit önzőbb. Fél évbe telt rábeszélni, hogy menjen.

A kapcsolatunk egyébként remekül működött, jobban mint bármelyik.. pont az a fajta fojtó elköteleződés hiányzott amiben a másik abban az illúzióban él, hogy ez örökké tart majd és megszakíthatatlan.. Ettől volt jó, hogy bár kapcsolatban voltam és azzal voltam akit szeretek mégis volt mellette szabadságom és nem volt féltékenykedés sem semmi beteges patália neki is megvoltak a saját ügyei és nekem is.. ettől független szerettük egymást, de mint mondtam nem volt illúzió köztünk. Sosem hazudtunk egymásnak és számomra ez jelentette a legtöbbet. Szóval kinek mi a fontos, ami neked elköteleződés az nekem őszinteség.. de hogy ezért ítélkezel na az aljas megnyilvánulás!


Igen ebben igazad van, nyilván nem voltam egyértelmű. Elnézést! Azért zavar mert nem beugrós szeretnék lenni, ugyanis ebben a nőben megvan az a valami amit tudnék szeretni, mert hebrencs és játékos.. engem a hozzá hasonló szeleburdi nők vonzanak, nem a besavanyodott az életet halálosan komolyan vevő úrinők :D Szóval, azért mert magam mellett szeretném tudni reggelente, az ő mosolyával ébredni és mert látom, hogy megszokásból van a kapcsolatában nem pedig azért mert ez olyan jó lenne neki. Ennyi az egész oka.


A hasznos válaszokat köszönöm, azokat a válaszokat pedig továbbra sem tudom értelmezni amik kikiáltják a nők életcéljának azt, hogy ketyeg az óra ezért hát szüljünk gyereket..

2018. okt. 23. 16:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!