Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miután kiderült, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miután kiderült, hogy a párotok megcsalt, hogy tudtatok szexelni vele, nem undorodtatok a közeledésétől, és nem féltetek, hogy valamilyen nemi bajt elkaptok?

Figyelt kérdés
Hogy tudjátok lesz***ni, engedni, hogy belétek menjen, egyáltalán szeretkezni vele, ha már tudjátok, hogy hazudott, elárult, becsapott titeket?

2018. okt. 31. 05:43
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
85%
Én nem tudtam, elváltam tőle.Nekem ehhez nincs gusztusom.
2018. okt. 31. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
83%
ugyan engem nem csalt meg (remélem, így is marad), de el sem tudnám képzelni a fentieket azok után.
2018. okt. 31. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
23%

Veled ez van most? Nekem annyiból "jobb" volt, hogy akkor mondta el, amikor szakítottam vele, hogy ő egyébként mással is lefeküdt. Előtte csak sejtettem.

Nemi baj? Nem volt már szűz akkor sem, amikor összejöttünk, eü. papírt sem kértem tőle. Tiszta, ápolt volt. Ha akkor nem paráztam, hogy hú, elkapok valamit, akkor később miért tettem volna? Ezt a részt nem értem.

2018. okt. 31. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

#3 Sexually Transmitted Diseases


Olvass utána miket lehet elkapni, nem azon múlik, hogy tiszta-e.


Mit gondolsz, ha lemosta a farkát mielőtt a szeretőd vaginájából a tiédbe tömte, az azt jelenti, hogy zéró veszély?


(És nem vagyok ebben a helyzetben, sosem aláznámmeg így magam. Nem értem azokat, akik ezt tűrik, azért kérdem.)


Te meg szűrésre elmehetnél.

Nagyon sok olyan nemi betegség van, ami a ffinál nem okoz bajt, de ha továbbadja a nőnek, annak nagyon is.

2018. okt. 31. 06:39
 5/31 anonim ***** válasza:
93%
A tiszta, ápolt nem egyenlő a kórokozómentességgel.Gumi sem véd 100%-ra a vírusoktól, csak csökkenti az esélyét az átadásnak, de nagyon gáz, hogy a mai "felvilágosult" korban ezt még magyarázni kell felnőtt embereknek.
2018. okt. 31. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

igen, gáz.


sokan azzal sincsenek tisztában, hogy az orális gumi nélküli szex is nemi betegségekhez vezethet.


holott soha ennyi jó minőségű, ezernyi féle, fajta óvszer nem volt a világon, mint napjainkban, mégis döbbenetesen tájékozatlabnok és felelőtlenek az emberek.

2018. okt. 31. 06:52
 7/31 anonim ***** válasza:
49%

Köszi a kioktatást meg a lepontozást, de köszönöm, jól szolgál az egészségem, tartós kapcsolatban élek, nőgyógyászhoz is járok rendszeresen, alapvetően figyelek az egészségemre.

Elnézést, hogy nekem más az attitűdöm és nem rettegek a nemibajoktól. Nincs is rá okom, az a helyzet. Ha te viszont ilyen vagy, kérjél papírt minden új szeretődtől vagy kezd olyannal, akinek még nem volt nemi élete.

2018. okt. 31. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként meg ha ennyire félsz, még tenyleg elkapsz valami nyavalyát.
2018. okt. 31. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

ha tudsz szöveget értelmezni, engem nem csaltak meg, és nem szexeltem úgy vkivel, hogy közben félrekefélt.


a kérdésem pedig arra vonatkozik, hogy ennek az érzelmi terhét, mármint a megcsalásét, hogyan kezelitek együttlétek alkalmával.


Ms. Nem-félek-a-nemi bajoktól-mert-úgysem-kapok el-semmit Kisasszonynak köszönjük, elég volt, mások véleménye is érdekel.

2018. okt. 31. 07:10
 10/31 anonim ***** válasza:
85%

Abban, hogy nem csaltak meg, csak akkor lehetsz biztos, ha még idáig nem éltél nemi életet és nem volt párod. Minden más esetben benne van a pakliban.

Igen, a nemi betegségek azok gondok. Azért kiváncsi lennék egy olyan kimutatásra, ahol azt vizsgálják, hány ember mondja azt az első szex előtt, hogy bocs, készüljél fel és előbb megyünk egy szűrésre.

2018. okt. 31. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!