Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha megtudnátok egy haverotokró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megtudnátok egy haverotokról, hogy megtetszett neki másvalaki, és udvarolgat neki titokban, falaznátok neki, vagy pedig az amúgy nagyon szerelmes, és semmiről nem tudó párját figyelmeztetnétek, hogy megcsalás veszélye közeleg?

Figyelt kérdés

2018. okt. 31. 08:33
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Ha a haverom ilyen görény lenne, már nem lenne a haverom. Nem barátkozok hulladék emberekkel.


Szegény lánynak pedig igen, szólnék, hogy utána hisz-e nekem, az a saját döntése, de legalább az én lelkiismeretem tiszta lesz.

2018. okt. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A haverommal beszélnék, hogy mióta ekkora görény, és biztos végig akar-e menni ezen az úton. Az biztos, hogy nem falazok neki. De a barátnővel csak akkor beszelj, ha van olyan bizalmas a viszony, mert könnyen az lesz a vége, hogy te leszel szemétnek kikiáltva, aki szét akarja őket robbantani.
2018. okt. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
En sem falaznek, de nem is szolnek a lanynak. A barattal viszont elbeszelgetnek, mint ahogyaz elozo vslaszado leirta.
2018. okt. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Biztos, hogy mondanám a havernak, hogy szerintem egy utolsó suttyó görény, de nem szólnék bele, mert a végén én lennék a hibás. Jártam már így sajnos.
2018. okt. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 peca1000 ***** válasza:
100%

Falazni nem, de nem szólnék a csajnak.


Az ő dolguk.


Maradj ki belőle, mert pórul járhatsz. Tapasztalat!

2018. okt. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy gondolom, hogy nem állnék oda a csaj elé, hogy megcsal a pasid... Viszont a havernak megmondanám, hogy hagyjon ki ebből és ha már ekkora görény, legalább úgy csinálja, hogy ne tudjak róla, mert az biztos, hogy nem hazudnèk senki képèbe még a legjobb haverom kedvéért se.
2018. okt. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
84%

Én sem barátkozok hulladék emberekkel, szóval nálam még nem volt ilyen. De ha lenne, akkor rövid úton meneszteném a haverom és szólnék a csajnak.


A keresztanyám csinálta ezt, nyilván őt nem dobom ki, mert vérrokonom, de keményen megmondtam neki a magamét. Nem látta be azóta se, de mit csináljak?

2018. okt. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!