Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A barátom megcsalt, megbocsáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megcsalt, megbocsátottam neki, de azóta nem megy a szex. Mit tegyek? N (22)

Figyelt kérdés

Iszonyúan fájt, mikor megtudtam, hogy lefeküdt nem is egyszer mással, míg én külföldön voltam fél évet ösztöndíjjal. A vicc az, hogy ezalatt az időszak alatt 4x jött ki hozzám, mert lehetőségem volt fogadni egy családtagot, és direkt úgy beszéltem meg a szüleimmel, hogy hadd a barátom használja ezt a lehetőséget, és ne ők látogassanak meg, hogy a kapcsolatunkban ne legyen meginngás.


Szóval 4x 3 napot töltött összesen különböző hónapokban nálam, és végig volt szex, több fogásos ünnepi kaják, amiket a teakonyhában raktam ösze, mielőtt megérkezett, sok beszélgetés, skype-on, mindenhogy amíg távol voltunk egymástól.


És méégis megcsalt!!!!


Mivel nagyon szeretem, megbocsátottam, és többször nem is megyek ilyen hosszúra időre távol tőle.

Viszont az agyammal hiába bocsátottam meg, a testem cserben hagy azóta is, és vaginizmusom lett, nem tudok közösülni vele.

Voltam dokinál, szervi oka nincs, egyértelműen lelki problémák okozzák.


Most attól parázok, hogy mivel nincs igazi szex, nem tud belém hatolni,ezért majd emiatt csal meg legközelebb.



2018. nov. 13. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem bocsátottál meg, magadnak is hazudsz, ezt pedig a szervezeted így jelzi feléd. Nem tudom min csodálkozol, a kapcsolatotok legfontosabb, a szerelemnél is sokkal fontosabb alapja, a bizalom nincs meg többé és soha nem is lesz már olyan, mint régen (teljesen abszurd, ha azt hiszed azzal meg is oldod a dolgot, hogy nem utazol el többet), ennek nyilván következménye van. Nem tudom mit ad neked ez a srác, hogy hajlandó vagy magad tovább kínozni ezzel a kapcsolatnak alig nevezhető szartengerrel, de további kellemes szenvedést, remélem hamar rájössz, hogy jelenleg csak az életedet pazarlod egy olyan emberre, aki soha nem lesz igazi társad.
2018. nov. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én másfél évig csináltam magamból felmosórongyot. Semmi nem változott, csak ronda szakítás lett a vége.

Ne b- el a fiatalságod egy nyomorultra.

2018. nov. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hmmm... igazából még a lépcsőházból sem kell kimenned, ha meg akar csalni, úgyis megfog. 😊

De nem tudtál neki megbocsátani, ezért van a vaginizmus. Lehtesz te a világ legszebb, legtündéribb nője, valakinek ez sem jelent semmit.


Én is további jó szenvedést kívánok a továbbiakba!

A helyzetet nem lehet megoldani, mert azt szó szerint elku..ák!😈

2018. nov. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbálod átverni magad, de ebben nem tudod, nem vagy túl rajta, nem megy ez ennyire egyszerűen. Lehet, hogy soha nem is leszel, semmi garancia nincs rá. Az egész kapcsolatban ingott meg a bizalmad, amit nem könnyű visszaállítani, ha egyáltalán vissza lehet. Te sem tudod ezt az indokot elfogadni legbelül, hogy csak a külön töltött idő és a távolság miatt csinálta. A tested mondani szeretne neked valamit, amikor nem engedi a szexet ezzel a férfival, érdemes lenne meghallgatnod.
2018. nov. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Sosem vágom, miért éri meg valakinek szeretni egy ilyen embert?

Kint voltál pár hónapot, közben kb havonta ki is jött, de nem bírta ki, többször sem.


Hát ha neked így jó, akkor küzdj ezért az akármiért. Bár nem tartom normálisnak, hogy valahányszor kimarad a szex, majd azon rettegj, kivel s mikor csal meg újra.


Lehetőleg ne szülj neki gyereket, vagy te is ott leszel, hogy terhesen és kisgyerek mellett qr melletted másik nőt. Bocsi. De biztos, hogy egy ilyen emberrel képzeled el az életed?

2018. nov. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%

Megbocsátani egyszeri ballépést még csak-csak. Rendszeres csalást? Nem hiszem, hogy lehet. Pluszban a hazugságot, hogy közben veled is volt, amikor alkalma adódott rá. Hazudott, becsapott, kihasznált. A tested azt jelzi, hogy nem akar még jobban megalázkodni, még jobban behódolni, magyarán a tudatalatti önbecsülésed gátolja, hogy lefeküdj vele, és az, hogy nem tudsz többet bízni benne, hiába "megbocsátottál", a kapcsolat végét jelzi. Most még szenvedhetsz vele hónapokig, de nem fog megoldódni, mert nem fogod soha elhinni neki, hogy nem teszi meg újra, ha bármi "ok" lesz rá.

Ő egyszerűen nem tud hű maradni, vagy nem szeret hozzá eléggé. Ezen nincs mit megbocsátani, ezen túl és tovább kell lépni, mivel te nyilvánvalóan nem a nyílt kapcsolat híve vagy, ezért ilyen formában nem fogod tudni ezt a kapcsolatot életben tartani.

2018. nov. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki már a nyomorultat!Nem lesz jobb csak rosszabb!
2018. nov. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Bence_ ***** válasza:
59%

Saját magadra gondolsz, és a hiányából fakadó fájdalom helyett magadból csinálsz riiib@ncot, ezért nincs szex mert mégse vagy k@@va. Láthatod milyen nehéz is.

Szeresd meg magad, jelenleg tőle várod, hogy boldoggá tegyen, ezért ragaszkodsz hozzá ennyire.

Ő balra el, te meg rakd rendbe magad, könyvek, előadás, pszichológus!

Felnőtt téma de nem lehet bizonyos szavakat leírni. 😯

2018. nov. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!