Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek mi jobb? Boldog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi jobb? Boldog tudatlanság és az időre bízni vagy felvilágosítani a srácot? (többi lent)

Figyelt kérdés

Barátomra rámászott egy ismerős lány egy koncerten, konkrétan úgy ölelgeti a fényképeken mintha ő lenne a barátnő. Mikor megtudtam, hogy mit tett eléggé kiakadtam, barátom is kiosztotta, illetve letiltotta a lányt.

A lánynak is van barátja és a lány állítása szerint boldogok, és fontos neki a srác (akkor minek mászik rá másra?). Az előző kapcsolatában is megcsalta a pasiját. Szerintetek ilyenkor mi a helyes?



2018. nov. 21. 18:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%
Semmmit,vannak ilyen digi dugi kapcsolatok
2018. nov. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%

na, rámászni csak arra lehet, aki hagyja.


mielőtt nagyon elkezded utálni a csajt, beszélgessél el a csávóddal, mert szerintem van vaj a fején, és ez csak műbalhé, hogy kiosztotta a lányt.


az nem úgy megy, hogy rámászunk valakire, mert ha valaki nem hagyja, arra nem lehet.


plusz a rámászásig el kell jutni, az már eleve feltételez valamiféle bensőségesebb, közelibb kapcsolatot.

2018. nov. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Beszélgettem hidd, nem felejtek és még nem is bocsátottam meg. Tudom, hogy letiltotta a lányt, beléptem a facere, megnéztem.

Tudom, hogy barátomat is nagyon megviselte az utána lévő vitánk. Talán enyhító körülmény, hogy barátom miután ölelgette a fotókon nem ment ki kisérte ki egyszer se cigizni a lányt.

2018. nov. 21. 18:33
 4/15 anonim ***** válasza:
45%
Nem lepődnék meg ha ez egy rock koncerten történt.
2018. nov. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben a saját házam táján söprögetnék. Elgondolkodnék, hogy miért vagyok egy olyan ember mellett, akinek arra van igénye, hogy idegen lányokat ölelgessen, és én miért érem be ilyen emberrel.
2018. nov. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

4-es ez bejött.

Egy ismerős lány, nem egy random vadidegen. Amúgy barátom egyedül ment, mert azt mondta, ha én nem tudok nem hív más lányt (nincsenek rock zenét kedvelő fiú ismerősei), csajjal pech hogy összefutott. És mint mondtam, az ölelgetés után került a lányt. Pedig lány hívta, menjen fel hozzá, amíg érte megy az apukája, de barátom inkább egyedül várt a hidegben.

2018. nov. 21. 18:58
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
beléptem a facere, megnéztem. Vagy a kamu oldalára,rég rossz ha a pasid után nyomoznod kell,mert nincs bizalom.. Nem oknélkül lépnek le az ilyen nyomozoktol...
2018. nov. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Attól neked nem lesz jobb,ha kipakolsz a csaj barátjának.Ha a pasid sáros,utólag nagyon nem tudsz okosan cselekedni.Mindenhez kèt ember kell.Ha a barátod fèlre akar kacsintgatni,meg is fogja tenni,hidd el!A kèrdès csak az,te ezt meddig tűröd el.
2018. nov. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
24%
Attol mert a ti kapcsolatotok már csak egy fos látszat ne másét verd szét,szakitsatok..
2018. nov. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Es miért nem lehet megölelni egy ismerőst barátot rokont, exem a tesomra is féltékenységi rohamot kapott pedig nő ő is h megmertem ölelni,az ilyenek betegek..
2018. nov. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!