Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy dolgozzam fel a megcsalást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dolgozzam fel a megcsalást?

Figyelt kérdés
Nem szolgáltam rá semmivel h ezt tette velem. Egyszerűen egy hülye hálátlan fajankó. Tönkre teszi az életem. S míg próbálja vissza könyörögni magát s hazudik össze vissza. H dolgozzam fel ezt a nagyon nagy lelki fajdalmat? Mi segít ilyenkor?

2018. nov. 24. 23:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%

dobd ki


az segít egyedül


tiltsd le mindenhonnan és szard le.


és meséld el a közös ismiknek, h. mekkora kretén.

2018. nov. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Segít ha elküldöd először az anyjába, akkor talán leáll a könyörgéssel és neked is kicsit jobb lesz, ha kiengeded magadból a megcsalás miatt érzett haragod. Próbálj több programot szervezni, családoddal és a barátaiddal lenni aztán idővel enyhül a fájdalom.
2018. nov. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
68%
Legyél büszke, öntudattal teli nő. Aki ilyen, az tudja, mit kell tennie, a helyes út feltárul előtte. Az a baj, hogy az ilyen helyzetekben felmosórongyként tudnak a nők viselkedni, pusztán amiatt, mert a bűnbánó párotok mereszti rátok a nagy bociszemeit...
2018. nov. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
95%
Megcsalt=Elárult.Csak nem sìrod tele a párnád egy áruló miatt?Ezért a megcsalás a legszörnyebb amit egy ember elkövethet ellened.Hisz az érzéseiden átgázolt,a saját pillanatji fellángolása miatt.
2018. nov. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%
A megcsalás az egyetlen amit soha nem szabad megbocsátani.A legundorìtóbb árulás.Ha belátod,hogy nem volt oka ezt tenni ellened az már sokat segìt.Sokan elkezdik ostorozni magukat (jajj biztos elhanyagoltam,nem foglalkoztam vele eleget stb)
2018. nov. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%
Ne tegye tönkre az életed.Találsz tisztességes embert, nem méltó hozzád.
2018. nov. 25. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%

Ennyi álszent, mint amennyi itt van ezen az oldalon...

A lehetőségek hiányát ne keverjük össze a hűség fogalmával, jó?

2018. nov. 25. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
84%
Örülj, hogy megszabultál tőle. Akit vinni lehet, azért nem kár, mosolyogva integess, és örülj, hogy időben kiderült, nem csak egy gyerek után.
2018. nov. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

A férfiak olykor nagyon össze tudnak zavarodni, de nem vállalják fel. Meg gondolkodni kéne és megbeszélni a problémákat, ehelyett máshoz menekülnek "gyors segélyért". Pl. exhez. A primitivebbeknél a szex máshol keresése megoldja a feszültséget.

Most visszasírja magát, mert bűntudata van. Légy erős. Tiltsd le mindenhol.

Megkérdezhetem milyen régi a kapcsolat?

Mert sajnos szokták azt csinálni, hogy egy rossznak tartott kapcsolatból kilépve gyorsan beleugranak egy másikba, vagyis pótléknak kell valaki.

Bocs az okoskodásért, nem ezt kérted, de ha nem szolgáltál rá, ezeket tartom valószínűnek.

2018. nov. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Ne hagyd, hogy visszakönyörögje magát. Aki egyszer megtette, az megteszi újra és újra, főleg ha azt látja, hogy egy kis mosolyszünet után úgyis minden bűnét megbocsátod.

Ahogy már írták előttem, minden lehetséges módon vágd el a kapcsolatot vele. Azt a hülyeséget meg ne hagyd magadnak bemagyarázni, hogy te is tehetsz róla. A megcsalt fél sose tehet róla. Ha egy kapcsolat ellaposodik, eltűnnek az érzések vagy a másik változatosságra vágyik, létezik egy tisztességes út: először szakítani, aztán mással dugni.

2018. nov. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!