Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak, ha titokban nőkkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha titokban nőkkel beszélgettek írásban vagy szóban, tesztek szerelmi vallomást, lelki dolgokban megnyiltok oda-vissza, azt miért teszitek, ha közben párkapcsolatban éltek?

Figyelt kérdés

2018. dec. 4. 08:49
1 2
 1/17 Pomazi73 ***** válasza:
28%
Nem minden férfi egyforma. Mert ilyenek vagyunk . Mert a változatosság gyönyörködtet?
2018. dec. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nincs általánosítás! A kérdés azoknak szól, akik érintettek benne!
2018. dec. 4. 09:22
 3/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ennek több oka is van.


Van, aki szeret flörtölni, kell a változatosság neki. Persze mellette minden rendben van a kapcsolatában.


Van aki elhanyagoltnak, rossznak érzi a párkapcsolatát, ami miatt kikacsingat belőle.


Sorolhatnám még.


A két legfőbb indok talán a fentebb felsoroltak között lesz. Engem például egyáltalán nem vonzott, hogy kapcsolat alatt másnak nyíljak meg. A barátnőmben minden megvolt, amire vágyhattam volna.


Ha saját kapcsolatról van szó, akkor tudnod kéne, hogy előtte is ilyen volt a pasid, vagy esetleg már nem ugyanolyan a kapcsolatotok..

2018. dec. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 LazyJones ***** válasza:
Nekem erről csak az jutott eszembe, hogy nem mindig ennyire egyértelmű a szituáció, mint látszódni szokott. Nekem is van kapcsolatom, és mellette beszélgetek nőkkel, akár bizalmasan is. Adott esetben bókolok, vagyegbeszépek intim témákat is. Ugyanakkor a szimpátia, a bizalmi viszony, esetlegesen a bókolás nem jelent szerelmi vallomást, még ha egyesek annak is hiszik, és ami még fontosabb: nem titokban teszem. Párom is tud róla, hogy vannak női barátaim, ismerőseim, bizalmasaim, azt is, mit gondolok róluk, milyen viszonyban vagyunk; és azt is, hogy őt szeretem egyedül, és csak vele vagyok együtt.
2018. dec. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

# 4


A kérdés azoknak szól, akik szerelmi vallomást tettek (szeretlek, vágyom rád, hasobnlók), és titokban tették.


Tök jó lenne, ha pontosan értelmeznétek a kiírást és csak azok válaszolnának, akik ebben érintettek.


Teljesen indifferens, amit írsz, mert nem ez a vonal érdekel.

2018. dec. 4. 11:40
 6/17 anonim ***** válasza:
63%

3-as vagyok, és leírtam már amit kérdeztél.


Amit írtam, valós alapokra épül, igaz nem rólam, de a hozzám legközelebb álló ember(ekről van szó).


Van, egy közel tökéletes kapcsolatban lévő, mindenben maximálisan elégedett férfi. Akinek hiányzik a változatosság és az újdonság. A szakítás gondolata sem merül fel, sőt a közös életük is számára nagyon jó. De mégis, olykor kikacsingat a kapcsolatból (van, hogy szóban, van, hogy tettekben). A párjáról rosszat nem tud elmondani, minden tekintetben mellette áll, mindent megtesz érte, de mégis kell az újdonság.


Másik jelöltünknél nem tökéletes a kapcsolat, együtt vannak, közel 10 éve, lett közben gyerek is, de már a gyerek előtt elkezdett sínylődni a kapcsolat. Azóta szakítás helyett, nem tudatosan, és nem megtervezetten, de persze tartott másokkal bizalmas baráti kapcsolatot.

A baráti kapcsolatból viszony lett. A probléma ott volt, hogy voltak olyan ellentétek köztük, amit nem sikerült megbeszélni, megoldani. Többszöri próbálkozásra sem változott semmi, persze emiatt ez még nem volt szakító-ok. Így lassan beleesett egy viszonyba valakivel, ami párhuzamosan is írt.

Nem csak szereti viszony, nem csak szex van, érzelem is, illetve törődés a másikkal, amennyire a kapcsolat mellett marad idő.


Kielégítő a válasz?

2018. dec. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%

én lenézem azokat a ffiakat, akik a nőjük mellett tartanak amolyan kvázi cicát/cicákat, akivel/akikkel nyalogathatják a sebeiket.


párkapcsolatban intim dolgokat kibeszélni mással, ami intimitása okán érintheti a meglévő kapcsolatot és a párotokat is, nem fair.


másrészt bókolgatni sem oké, mert elindíthatsz a másikban valamit ezzel, amit félreért.


bókoljon neki az, aki a párja, nincs szükség ilyen áthallásos gesztusokra.


vallomást tenni meg pláne gáz.


ilyenkor elgondolkozik az ember, ha párod van, miért nem vele lelkizel, osztasz meg dolgokat, miért nem neki bókolsz?


és nem elsősorban, hanem kizárólagosan, mert azért ő a párod.


minden ilyen esetben azt kockáztatják a ffiak, hogy kiviszik a kapcsolatból az emocionális energiákat és valaki mással élik meg a bensőséges, intim pillanatokat.


teljesen érthető, ha erre a nők féltékenyek, mert innen csak egy ugrás szerelembe esni, megcsalni stb.


ha meg vallomás is van, szerelmi, az nem is kérdés, hogy megcsalás.

2018. dec. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

"Van, egy közel tökéletes kapcsolatban lévő, mindenben maximálisan elégedett férfi. Akinek hiányzik a változatosság és az újdonság. A szakítás gondolata sem merül fel, sőt a közös életük is számára nagyon jó. De mégis, olykor kikacsingat a kapcsolatból."


Idióta! Ha minden tökéletes, onnan normális emberfia nem kacsingat kifelé.

Vagy ha tökéletesnek hiszed ezt a kapcsolatot, ami mellett neked erre szükséged van, akkor öncsaló, hazug és gerinctelen ember vagy.


És a legnagyobb szívességet akkor tennéd a párodnak, ha engednéd, hogy találjon magának egy normális, tisztességes párt.

2018. dec. 4. 12:04
 9/17 anonim ***** válasza:
39%
#6 Jesszus, de gáz vagy!!! No comment!
2018. dec. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Eleve nem csinálnék ilyet. Értelmetlen a kérdés.
2018. dec. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!