Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Srácok, csak szerintem vicces...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, csak szerintem vicces ez? :D

Figyelt kérdés
Rólam annyit kell tudni, hogy egy elég komoly cégnél dolgozom, nem keresek rosszul, közgazdászként tanulok jelenleg is, egész jó vágású srác vagyok. Nagyon szerettem a volt barátnőmet, mindig próbáltam neki mindent megadni, biztonságot, hűséget, férfiként viselkedni vele. Majd megcsalt egy kebabossal. ÉS nem tudok ezen nem nevetni..:D Persze kidobtam már, de ha eszembe jut egyik szemem sír másik nevet, a sarki kebabossal bakker..:D Mondjátok, hogy nem hülyültem meg, hogy nevetek egy ilyenen. ( Nyugi, hölgyeim, nem hibáztatom a nőket, ő ilyen volt, tudom vannak rendes lányok is, nem ez a cél )

2018. dec. 10. 23:12
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
85%

ez ilyen, kellett neki az izgalom..

a párkapcsolatoktól még/már a tőzsde is kiszámíthatóbb

2018. dec. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
96%
Biztos nagyobb volt a kebabja vagy csak ínyenc volt az exed unta a hazai kolbászt 😀😀
2018. dec. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
95%

Hát nem tudom. Nekem szex vagy vonzalom vagy párkapcsolat szemponjából tök mindegy, hogy mi a másik foglalkozása, pedig jómagam is egész jó cégnél dolgozom marketingesként és üzletkötőként. Nem nézem le a sarki kebabost. Igazából nekem ez a fajta mentalitás elég taszító. Számomra az emberi tulajdonságai ennél sokkal fontosabbak. Csak akkor tudnék erre érdemi választ adni, ha ismerném a barátnőd szemszögét is. Én mondjuk hamarabb állnék össze egy jólelkű sarki kebabossal, mint egy lenéző közgazdásszal. De tök mindegy igazából mert a hűtlenség sehogy sem oké. Csak azért lássuk a saját szemünkben is a gerendát.

A kérdésre válaszolva ez így leírva, nem mögégondolva valóban komikus.

2018. dec. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
38%
Nem igaz, kamu, a nők mindig a gazdag pasikra mennek. Oh wait... :D
2018. dec. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
78%

Megvan a dolog iróniája, humora.

Ezt én is megmosolyognam, persze nagyon fájna. És ez nőként mondom.

2018. dec. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
26%
tesó csapj bele :D én is nevettem, mikor az ex mondta, hogy szeretne egyett bulizni a barátnőivel, aztán mikor megláttam a képeket, a barátnői nem is voltak rajta, úgy kiváncsiságból megnéztem, hogy kihez siet, hát egy üzleti raktároshoz sietett aki negyedéért dolgozott mint én :D még kinézetben sem volt jobb :D nagyon elkap a röhögés mikor meglátom szenvedni ahogy pakolja ki az árut a polcra xD lehet, nagyobb volt a farka meg vastagabb :D ló..szmindegy :D
2018. dec. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek, nem célom egyik szakma, foglalkozás degradálása sem, a kontrasztra akartam inkább rávilágítani, mint sem a munka lenézését kihozni belőle. :)
2018. dec. 10. 23:22
 8/33 anonim ***** válasza:
77%
Van benne nemi humoros felhang, de legalabb remenyt adtal Balazskanknak
2018. dec. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
56%
Nagyon szerethetted, ha ilyen jó kedved van utána, hogy megcsalt.
2018. dec. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
82%

Ez inkább olyan kínodban nem tudod, hogy ezen most sírnod, avagy nevetned kellene. Nem túl szerencsész szitu.


De hát megcsaltak, szmítasz gondolom... nagy veszteség ez. Gyász, mint mikor egy szeretted meghal... hiszen most is egy szerettedet vesztetted el :( mindenki máshogyan dolgozza fel. Az agy is különféle stratégiákat alkalmaz. Neked éppen ezt, így rögzült a viselkedésminta.


A megcsalásra visszatérve meg hát... egyszerűen vannak ilyen személyiségek, akik nem monogámak. Ne vedd magadra ezt a félremenős dolgot!

Mindegy, hogy kivel csalt meg... ha neki a kebabos volt a vonzó, ő tudta éppen kielégíteni a csajszi szükségleteit, ő tepert érte, akkor így! Az érzések nem racionálisak, nem lehet őket közgazdasági modellekrre visszavezetni. Persze, szép és jó a mikroökonómia feltételezése, miszerint mindenki arra törekszik, hogy maximalizálja hasznát, kielégítse szükségleteit. De az ember nem így működik...

Nem buta egyikük sem, az sem számít, hogy tanultak-e, csak emberek, és gyakran érthetetlen döntéseket hoznak, amivel még saját maguknak is kárt okoznak, nagyon rövidlátók. Ennyi.


Legközelebb érdemes olyat keresned, aki monogám, aki hajlandó közösen megoldást keresni, ha gond lenne köztetek. Nehéz, de ha másnak nincs értelme...

2018. dec. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!