Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Bevallani másnak, hogy vonzóna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevallani másnak, hogy vonzónak tartod, ugyanolyan megcsalás, mint le is feküdni vele?

Figyelt kérdés

Ha tegyük fel, párkapcsolatban vagy, és egygyenge pillanatban kibököd a másiknak, hogy nagyon vonzónak tartod (nem érzelmi alapon, pusztán csak szexuálisan), de nem lehet soha semmi, mert nem akarsz félremenni, akkor az ugyanolyan megcsalás, mintha már le is feküdtetek volna?


Ha ez egy egyszeri alkalom, és többet egyik fél részéről sem kerül szóba. Természetesen semmilyen fizikai kontaktus nem áll fenn, még csak egy ölelés sem.


2018. dec. 19. 09:20
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem
2018. dec. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem ugyanolyan, de azért ez is baromira fájna, ha ezt tenné a párom. Egyébként mi értelme?
2018. dec. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
14%
Nyilván nem ugyanaz de a más nők MEGnézésétől kezdve már csalsz..minden ott indul
2018. dec. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Értelmetlen. Minek játszani a tűzzel, ha nem akarsz semmit? Ez olyan, mintha egy kisgyereknek megmutatnál egy nagy szelet csokit, aztán közölnéd, hogy nem eheti meg, mert cukorbeteg, de azért azt akartad, hogy lássa, ilyen is van.
2018. dec. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is vagyok pont ilyen helyzetben, és nekem is volt, hogy nagy volt a kísértés, hogy viszonozzam csupán szóban a felém irányuló közeledését ennek a bizonyos embernek, de nem tettem meg. Egyrészt azért, mert tisztelem a páromat, és belegondoltam, hogy nekem hogy esne, ha ő tenne ilyet, másrészt pedig azért, mert nem akartam a tűzzel játszani. Így is kitartó volt a hódoló, bele sem mertem gondolni, hogy megtudja, hogy igaziból nekem ő bejön, akkor mit tett volna. Viszont mivel tuti nem akarom megcsalni a párom, sem szakítani, nem és nem. Nem fedtem fel az érzéseimet, és jól is tettem, utólag teljesen látszik, hogy okos döntés volt.

Az a baj, hogy e mögött a mostani agyalásod mögött, mégis ott van az a mi lenne, ha.. meg igaziból csak egyszer kipróbálnám, csak persze ezt az erkölcsös ember magának sem meri bevallani..

2018. dec. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező, te nagyon meg leszel dugva, úgy érzem :DD
2018. dec. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz töle semmit mit vallanàl be??

Amugy sztem ez mar flörtnek szamit mert gondolom nem vad idegen emberröl beszélsz.

Nekem is megtetszenek mas pasik es?

egyik orra sem kötöm h szia,nagyon bejössz

szetraknam a labam egy ejszakara neked,de bocsi van parom

Nem is ertem,mi ertelme van?😄


Hagyd beken

az mar reg rossz ha ennyire vonz

kerüld el mert baj lesz

2018. dec. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem ugyanolyan, de ha már másra vágysz, akár csak szexuálisan, akkor értelmét veszti a párkapcsolat. Onnantól már csak a megszokás, a gyerekek vagy az anyagiak tartanak össze, de biztos nem a szerelem.
2018. dec. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!