Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek mit kéne tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dodi73 kérdése:

Szerintetek mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
22 éve vagyok házas, két gyermeket nevelünk, de igaziból ők már nem is annyira gyerekek 15 és 17 évesek. Két éve a feleségem elkezdett randizgatni az egyik ismerősünkkel, aki szintén nős, és két lányuk van. Másfél évig jártak, majd miután kezdett komolyra fordulni a dolog, a pasas kihátrált a kapcsolatból és visszament a feleségéhez. Az első évet annyira jól csinálták, hogy nem is vettem észre semmit, de utána a fickó lebukott a felesége előtt és félő volt, a nő eljut hozzám, vagy zaklatni kezdi a nejem ezért elkezdődött a klasszikus telefon kódolás, viber kódolás, telefon némítása stb stb és a végén kiderült a dolog. A feleségem az utolsó leheletéig hazudozott, amíg végül ki nem derült minden. Nyilván egy hosszú kapcsolatban vannak hullámvölgyek és bár az egész rendkívül gusztustalan volt végül nem szakítottam, hanem megpróbáltuk megoldani az ügyet. Fél évig próbáltam a kedvében járni, de mivel a vibert feltettem az asztali gépemre, mindig tudtam, ha a pasijával beszélt. Ezt tette a békülés után is, és végül összepakoltam a cuccaimat és albérletbe költöztem. Szinte azonnal megismerkedett egy másik fickóval, akivel négy hónapig jártak, addig nem is keresett maximum a válóperrel kapcsolatban. Én sem foglalkoztam vele, elég komoly mélypontot éltem meg elszakítva a megszokott életemtől, családomtól, otthonomtól, nem részletezem. Két hónapja "véletlenül" elejtette, hogy szakított a pasijával, és rádöbbent, hogy én vagyok számára az igazi. Bár újrakezdésről nem esett szó, mégis azóta szinte naponta felhív, keres, érdeklődik. Tegnap azt mondta, hogy azt szeretné ha harcolnék érte és a kapcsolatunkért. Ezen meglepődtem, de mivel nem vagyok gyakorlott ilyesmiben ezért fordulok hozzátok. Én úgy gondolom, hogy ilyen esetben nem nekem kell harcolnom érte, hiszen ő csalt meg engem, hanem éppen fordítva. Vagy tévedek?? Egy nő nem harcolhat egy pasiért? Egy nő mindent megtehet aztán elvárhatja, hogy küzdjenek a kegyeiért? Szóval totál tanácstalan vagyok. Én még szeretem őt, azóta nem volt senki sem az életemben, de azt gondolom, hogy annak kell lépéseket tennie, aki a másikat csalta, elhagyta. Kösz a válaszokat! F45

2018. dec. 20. 21:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Ha nincs ló, jó a szamár is...
2018. dec. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben egyáltalán nem foglalkoznék már ezzel a nővel. Aki megcsal az nem szeret. És ami a részéről elmúlt az nem fog visszatérni. Amint talál erre alkalmas embert meg fog csalni újra.

És az is teljesen jogos amit mondasz, semmi alapja nincs elvárni, hogy te bármit is tegyél ezért a kapcsolatért. Ő rontotta el, neki van bizonyítani valója. De semmi értelme nincs már ennek a kapcsolatnak. Azzal jársz a legjobban ha végleg lezárod. Az lehet, hogy te szereted őt, de neki maximum pótléknak vagy jó, vagy mert kényelmes veled lennie. De ez a kapcsolat már sosem lesz jó. Bizonyíthat neked ezerszer de sosem fogsz benne újra bízni.

2018. dec. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, hogy ezt írom a feleségedről, de egy ótvar k... és nem azért főképp, mert megcsalt, hanem amilyen pofátlanul viselkedik ezek után.

És elhiheted, nem fogja abbahagyni! Remélem nem mész vissza hozzá!!! Látja, hogy még hatással van rád, addig szemétkedik. Nőként gyűlölöm az ilyen nőket.

2018. dec. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Izabella220 ***** válasza:
100%
Nagyon vicces feleséged van.Már ha megcsalni volt esze,akkor arra is lehetne hogy küzdjön érted kicsit.Akármilyen kifogással jön,ne engedd hogy elhitesse veled,hogy te tehetsz arról hogy a kapcsolatotok nem müködött.Velem hasonló történt csak finomabb formában.Én másfél év viszonyt nem bocsátanék meg.És igenia küzdjön a bocsánatodért,írányits te.
2018. dec. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%

Bassszus, te ezt így le tudod írni, h "másfél évig jártak"... megcsalt másfél évig, nem baj? Meg: "megpróbáltuk megoldani az "ügyet"....? What?? Te tényleg Férj voltál, ő meg egy Feleség? Ez neked egy "ügy" volt?


Ne haragudj, de szintén középkorú, sok év házasságot magam mögött tudó nőként nekem ez megdöbbentő.

De, tudod mit? Jöjjetek össze megint, folytassátok gyönyörű házasságotokat, ha véletlenül megint félrebaxik a nejed lesz megint egy "ügy", megoldjátok, ügyik vagytok úgyis.


Kellemes ünnepeket!

2018. dec. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%
Annak kéne "harcolni", aki mínuszban van, és az itt nem te vagy, hanem a kedves nejed...
2018. dec. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nőként mondom hogy ezzel a nővel ne foglalkozz. Ha már egyszer kitudtál lépni, nehogy visszamenj! A gyerekekkel tartsd a kapcsolatot, de az anyjukat hagyd ki ebből. Elég nagyok már ahhoz hogy maguktól is oda tudjanak menni.
2018. dec. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Óóó ember. Nemár.

Ugye azzal tisztában vagy, hogy másfél év járás az nem egy botlás? Mert egy botlást hosszú évek után meg lehet beszélni esetleg ha akarjuk. De másfél év tudatos átverést? És ugye másfél év után sem azért jött volna vissza mert rájött mit vesztett, hanem mert a pasi dobta. Ezek után hirtelen rájött micsoda fantasztikus férje van. Ha a pasi felvállalta volna őt akkor sose kerülsz újra képbe. Le se szrt volna.

Azért kellesz mert lennél egy biztos háttér mint eddig is. És a felfogásáról, hozzáállásáról sokat elárul az, hogy elvárná harcolj érte. De kiért? Aki semmibe vett/vesz? Aki dobott volna mint a rongyot ha a másik nem lép vissza? Aki átvert, kihasznált? Na nemá..

Mit tudsz szeretni egy ilyen emberen? Akinek ennyit érsz?

Mondok valamit: örülj, hogy megszabadultál tőle és ezt add is a tudtára minden alkalommal. Mert azt érdemli. És hidd el, ő sokkal de sokkal többet vesztett veled mint Te vele. És erre rá is fog jönni mert kapcsolatból kapcsolatba fog vergődni, mindenkinek csak arra fog kelleni és mihelyt nem tudják kihasználni vagy többet akarna máris dobni fogják...vissza fogja még sírni a férjét. De nehogy megkönyörülj rajta.

2018. dec. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindig az harcol, aki jobban akarja a másikat. Ez van. Ha te nem akarsz már vele lenni, akkor fog mást keresni.
2018. dec. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
2%

1 évig nem vettél észre semmit?

Tudod mit,csak te vagy a hibás!

Mit kéne tenned?

Csak azt amit idáig :)

És nem F,mert az nem vagy, hanem Dodika :)

2018. dec. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!