Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan tudnám elfelejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni?

Figyelt kérdés
Hónapokig viszonyom volt nős kollégámmal.Egy nap oda jött hozzám,hogy ne keressem többet,tudja a felesége és most elválnak,vagy ő se tudja.Az asszony megfenyegetett, feltörte a profilom. A férj 2 hétig kibírta, hogy ne nézzen rám. Majd újra akarta kezdeni, mihelyt lecsendesedtek a dolgok. 5 hónapja napi szinten, minden percben próbálkozik nálam, lelkiterrorban tart. Annyit nem beszéltünk, hogy tudnám milyen vita történt köztük, mi van most. Azt tudom, hogy kapcarongy nem akarok már lenni, nem is adom magam többször, de mindennap belehalok, mert nagyon szeretem.

2019. jan. 5. 19:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
46%

Így jártál.

Majd kihevered. Vagy nem.

Elfelejteni úgyse fogod.

2019. jan. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem fogod tudni elfelejteni. Akkor most elvált? Nyílván én sem tudnék bízni olyan emberbe aki elzavar mert rájött az asszony és válnak de (amennyiben elváltak) mivel 5 hónapja folyamatosan próbálkozik és tényleg annyira szeretem a pasit akkor én adnék neki egy utolsó esélyt. Ha nem váltak el és csak újra be akar hálózni akkor felejtsen el.
2019. jan. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem váltak el.Bár nagy botrány volt köztük, már csak együtt élnek. Tényleg nagyon szeretem, de nem bírom megbocsátani, hogy egyik napról a másikra kidobott, nem küldött egy sms-t sem, hogy ez, meg ez a helyzet...Látszik rajta, hogy nem a régi, depressziós, vagy csak előttem játssza el. Mindegy, mert egy gerinctelen féregnek tartom.
2019. jan. 5. 20:23
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondod szereted!ez kölcsönös?

Gondolom lebukasnal ha annyira kellettel volna neki akkor lezarja a hazassagat , de nem tette...kidobott mert félt a valaga...

Most minden rendben szerinte(hiaba mondja h csak együtt elnek-siman hazudhat h ujra megkapjon),es ujra akar teged?

Csak fix lyuk kell neki...

Meg amugyis ha megtudja az asszony h megint kavartok

nem hiszem h meguszod annyival h megfenyegrt.

Es tanuld meg!!!

Sose kezdj foglalt pasival!!!mert ez lesz a vege!!!

Te se lennel a felesege helyeben gondolom...


Zard le az egeszet...

Rengeteg rendes pasi van csak ki kellene nyitni a szemedet

akivel sosem kell bujkalnod aki nem dob ki masik nö miatt

es nem tagad le,nem rangat ugy mint egy kapcarongyot

2019. jan. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
Mondj fel, hogy ne is lásd. Nehéz lesz meg fájni fog, de hidd el kifizetődik idővel.
2019. jan. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Annyi történt, hogy amikor kitört a botrány és eljött a választás ideje, a pasi nem téged választott. Ez zavar téged, mert nyilvánvalóvá vált számodra, hogy csak másodiknak kellesz. Ez előtte is így volt, de igazán akkor szembesültél vele, amikor végre választhatott volna téged is, ehelyett megtagadott. Ezzel a kettőtök története végetért. Az ember addig mentegeti őket, amíg nem szembesül vele, hogy ne arról van szó, hogyn szegényke ilyen-olyan okból nem tud válni, hanem nem is akar.
2019. jan. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%
Imádom olvasni, ahogy az ilyen magadfajta tetvedékek szenvednek! :) Amúgy csak azt kaptad, amit megérdemelsz.
2019. jan. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%

Miért kell egyáltalán nős pasival kezdeni? Talán nincs ebben az országban normális single férfi?

Milyen ember az,aki megelégszik a másodhegedűs szereppel?

Neked jól esne,ha egyszer lenne egy férjed,és az egy fiatal pipivel kavarna?

Ismét jött a papírforma,legközelebb ne foglalt emberrel flörtölgess.

2019. jan. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%
Annyira bírom, hogy ilyenkor a szeretőket kéne sajnálni... Bocsánat, de én nem tudom. Tudtad, hogy kivel kezdtél az elején, tudtad, hogy felesége van. Már azt nem értem, miért kellett akkor belenenni az egészbe. Nem lenne az az Isten, amiért szerető lennék. Már csak azért sem, mert átfutna az agyamon, mennyire rosszul esne és fájna, ha az én férjem/párom megcsalna. Örülj neki, hogy a feleség csak fenyegetett. Bennem lehet nem lett volna ehhez elég önkontroll és a szemeteket kapartam volna ki.
2019. jan. 6. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Így jártál.
2019. jan. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!