Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyi ideje tart/tartott az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideje tart/tartott az általad ismert szeretői viszony?

Figyelt kérdés
Ha már nincsenek együtt: Lebuktak? Vagy miért lett vége?
2019. jan. 8. 00:49
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Öt éve tart.
2019. jan. 8. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 20 éve tart amiről tudok.

Mindkettő házas, sosem buktak le. Családon belüli a dolog szóval simán hívhatják egymást, találkozhatnak is.

Durva amúgy így belegondolni.

2019. jan. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Másfél év után a szerető szakított, mert nem bírta a lelkiismerete. A férj azóta is csalja az asszonyt fűvel-fával, de rendszeresen próbálkozik a szerető visszahódításával. Eredménytelenül.
2019. jan. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%

Egyetemen voltam először szeretője egy olyan srácnak, akiről nem is tudtam, hogy barátnője van. Aztán ezt megtudtam, így mindig csak szexelni jártunk össze. Én igazából azt sem tudtam, hogy aztán még megvolt-e neki a barátnője vagy sem. Ezt időtartamra nehéz meghatározni, mert voltak benne szünetek, de amúgy csak ritkán jártunk össze.


Aztán egy nős férfinek voltam a szeretője. Alkalmazott voltam. Ismertem a nőt amúgy, nem szimpatizáltam vele. Nem buktunk le, de én munkát váltottam, elkerültem messzire. Aztán volt még hogy találkoztunk. Most már ennek 3 éve.


Aztán megismertem egy férfit, akiről ismét nem tudtam, hogy nős, ráadásul neki gyermekei is vannak. Egymásba szerettünk, de ilyen kezdés után abba kellett, hogy hagyjuk...

2019. jan. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Több, mint 2 évig véletlenül buktak le, a durva a sztoryba hogy a feleség legjobb barátnője mászott a férjére. A kisebb gyermekük másfél éves tehát, még meg sem született mikor már a férj félre lépett (állítólag a ferj akart minden áron még egy babát). A szerető is volt várandós, természetesen a titok miatt elvetette.
2019. jan. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A mienk mar masfel eve tart.


Az egyik baratnomnek 10 eve viszonya van egy kollegajaval, egyszer lebuktak de tovabb folytatjak, egy masik baratnomnek 8 honapig volt viszonya es sosem bukott le es sorolhatnam.


Csak a 10 eves viszony baratnom bukott le, mindenki mas meguszta illetve titokban van.

2019. jan. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy barátnőmnek hallottam két kapcsolatáról, az egyikben nős férfinak volt 3,5 évig szeretője, a feleség féltékeny is volt a rá, de nem buktak le, mert kollégák és mindig volt ürügyük találkozni. A barátnőm szakított, mert kiszeretett a pasiból.

Ugyanez a barátnőm miközben ezzel a szeretőjével volt, összejött egy másik nős pasival is, az a viszony most jár 3,5 évnél. Már ugratom egz ideje vele, hogy gondolom lassan dobja az ürgét, mert ay előző is ennyi ideig tartott :D

2022. febr. 2. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!