Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Aki megèrezte, hogy megcsalja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki megèrezte, hogy megcsalja a párja, annak hogyan sikerült lebuktatnia? Mi lett utána szakítás, válás, vagy esetleg megpróbáltátok folytatni? Miért?

Figyelt kérdés
2019. jan. 12. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Fiók feltörése, aztán ott volt feketén fehéren, hogy szereti az idegen farkat.
2019. jan. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Először amiatt kezdett sírni, hogy terhes. Már azon gondolkodtam, hogy gyorsan elveszem. Aztán kicsit gondolkodtam, össze raktam mindent és rájöttem, hogy előző hónapban nem is szexeltünk mert távol voltunk egymástól. Amikor ezzel szembesitettem annyit bevallott, hogy egy vitánk után kettesben volt egy pasival, nem feküdtek le de a pasi úgy élvezett el felette,hogy befolyhatott neki. Innentöl kezdve szakítottam vele. Az érdekes az, hogy még engem hibáztatott azok után, hogy hagyta volna,hogy elvegyem miközben mástól terhes.
2019. jan. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Facebook, skype, gmail a legamatőrebb módon!:-)

Az uj telefonomon tesztelte a dolgokat es otthagyta rajta a dolgokat amikor atvettem par nappal kesobb a nekem postan erkezo telót :-)

Magyarázkodás a végtelenségbe, de már rég szakitottunk es még most 5 évvel később se ismeri el es vallja be, hanem tovább hazudik mindenben.

Irtó szánalma!


45N vagyok

2019. jan. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"nem feküdtek le de a pasi úgy élvezett el felette,hogy befolyhatott neki."

Aha. És ez biológiailag hogy lehetséges? Elhitted?

2019. jan. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"Aha. És ez biológiailag hogy lehetséges? Elhitted?"

Sehogy nem lehetséges. A női leleményesség határtalan. Rossz érzés volt mert szerettem de nem maradhattam vele egy percet sem.

2019. jan. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk detto ez a sztori.Terhes lett a menyasszonom és amikor megkérdeztem,hogy hányszor feküdtek le,ő azt válaszolta,hogy félszer,mert nem állt fel a pasinak.
2019. jan. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor megéreztem, hogy valami nem stimmel, akkor próbàltam vele többet beszélgetni, változtattam pár dolgon, nem veszekedtem, azaz egy kicsit észhez tértem. Ezt követően neki még le kellett feküdni a kandúrjával. Lényegében csak statiszta voltam és csak néztem, hogy ássa magát egyre mélyebben a hazudozásaiba. Volt, hogy a levelezéseikből idéztem egy-egy komolyabb mondatot, de már annyira nem számítottam, hogy szerintem már el se jutott az agyáig, hogy mit mondtam. Miután már lefeküdt a kandúrral épp cseteltek, nekem meg meg volt nyitva a program otthon és láttam mindent. Beleírtam. Lebukott. Azt a sírás-rívást, amit utàna lerendezett....természetesen mindhiàba.
2019. jan. 16. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!